חתולה נושכת

• פותח הנושא GT i
  • פורסם בתאריך

GT i

New member
חתולה נושכת

יש לחבר שלי חתולה בת שנה מעוקרת, היא פחדנית וחשדנית, אבל יש כמה אנשים בודדים שהיא סומכת עליהם.

על אותם האנשים היא נמרחת חופשי, לאחר שבוע שלא ראיתי אותה, אתמול היא נמרחה עלי יותר מתמיד ואיך שנגעתי בה היא נמרחה על הרצפה כמו כלב, עד פה הכל טוב.

הבעיה היא שיותר מאוחר ישבתי בספה והיא עלתה לידי ונשכה אותי פעמיים חלש ביד ובפעם השלישית נשכה חזק. איך שהסתובבתי אליה היא ברחה לרצפה מהפחד

זאת תופעה שידועה לי אצלה שהיא נושכת את הבעלים שלה אבל אותי מעולם לא נשכה ורציתי לדעת האם ידוע מה הסיבה שחתול נושך סתם ככה.

זה נשמע שהיא משחקת איתך

היא כנראה התרגלה לשחק עם הבעלים שלה ככה ועכשיו כשהיא סומכת גם עליך היא רוצה לשחק ככה גם איתך. במיוחד זה נראה לי כי היא נשכה קודם חלש, כשחתול נושך בגלל שמשהו מפריע לו הוא ישר נושך חזק, אבל כשהם משחקים הם מתחילים עדין, סוג של לבדוק את הגבולות. גם סביר שהיא לא ברחה מפחד אלא זה חלק מהמשחק, אם ראית פעם חתולים משחקים אחד עם השני הרבה פעמים אחד בא לשני ונותן לו ביס ואז בורח כדי שהשני ירדוף אחריו. כמובן שלעשות את זה לאנשים זה הרגל לא נעים של החתולה... אם היא תעשה לך את זה עוד פעם ישר תקחי ותחביאי את היד עוד בשלב של הנשיכה החלשה, אחרי כמה פעמים היא תבין שאיתך לא משחקים ככה ותנסה לעשות את זה פחות, אולי אפילו תפסיק.

Jen74

New member
מזכיר את המשחק המעצבן YOU'R IT

למעלה