חתולה מעוקרת(יש לה גם גורים)

שאולי444

New member
חתולה מעוקרת(יש לה גם גורים)

עוקרה ביום שני עקב יחום למרות ההנקה (גורים בניי 8 שבועות היום יום שישי,עד יום ה' בבוקר אכלה ושתתה מאז אפטית ולא שותה או אוכלת,קצת הולכת ולפעמים מתרחקת מהגורים לקבל שקט לקחתי אותה היום לרופא שעיקר ,הוא בדק ואמר שאין הוא רואה בעיה ונתן אנטיביוטיקה קיבלה כבר 2 פעמים ועדיין דיי אפטית מה שמטריד שהיא לא שותה מה דעתך ד"ר אשמח לכל מידע

זה לא נשמע טוב

נסי וטרינר אחר. עשית לה בדיקות דם מקיפות? היא אוכלת אוכל ממש טעים, למשל? נסי לתת אוכל משימורים בינתיים, לפחות יש שם קצת נוזלים....

שאולי444

New member
נתתי לה

קצת דג סלומון שהכנתי לצהריים ואכלה קצת היום, רק כמה פרורים מהיד שלי טונה היא לא רוצה וגם נקניק פסטרמה כיבדדתי לה ,גם נתתי לה לה קצת שמן פרפין שתתן צואה מכיוון שחשבתי שכואב לה לאמץ את הבטן וזה עזר באמת ועד הרגע היא קבלי פעמיים אנטי ביוט' אז נראה עוד יום,כנראה היא מנסה להתאושש בדרכה שלה

שאולי444

New member
לקחתי לאותו וטרינר שניתח אותה

והוא נתן לה אנטיביוטיקה האם לקחת לרופא אחר?בדרך כלל הם לא אוהבים לבקר עבודה של קולגות וכבר אמר לי היום רופא אחר שרק מי שניתח אותה יכול להחליט תודה, המון תודה

קחי אותה לרופא אחר

לי, למשל, אין אלוהים. אם משהו לא מוצא חן בעיני, אני הולכת לקבל חוות דעת נוספת.. אני בדעה של לקחת לוטרינר אחר.

המשך

מה המצב ראיתי את הדיון שלכם - איך היא היום? בינתיים חשוב להפריד ממנה את הגורים (8 שבועות הם צריכים לאכול כבר לבד) ולעודד שתיה בתור מינימום אם היא עדיין ככה - לחזור לוטרינר ארז

שאולי444

New member
ל-ד"ר ארז אבן-חן

תודה על התשובה הגורים אוכלים לבד,אין בעיה היום שבת (העיקור היה יום שני)והיא אכלה כבר כשלוש פעמים כל פעם קצת מהיד שלי ושהגורים מתרפקים עליה ואני בסביבה אני לוקח ומשחק איתם עד שהם מתעייפים היא לפעמים לוקחת אותם אליה ולפעמים מתרחקת קצת אבל נראה לי עדיין ללא כוח ,אני נותן לה אנטיביוטיקה 2 פעמים ביום כמה זמן המצב יכול להמשך ככה ? וזה שהיא אכלה קצת זה השתפרות? ואם אקח שוב לרופא מה אני אגיד לו? המון תודה

האם יש מגמת שיפור

או החמרה או יציבות במצב להערכתך? מתי פעם אחרונה שהיא עשתה פיפי? ארז

שאולי444

New member
מגמה לדר ארז אבן חן

אני חושב שיש קצת שיפור היום שבת בלילה והיא כבר אכלה כמה פעמים כל פעם קצת אמנם,אבל יותר מאתמול ובנוסף כבר קצת מתנגדת לאנטיביוטיקה, שלפני זה היא היתה כמו פלסטלינה ,איך שהיתי שם לה את הרגל או הופך אותה ככה היתה נשארת היא מלקקת כבר את עצמה ואת הגורים בקשר לפיפי אני לא יודע מכיוון שהיא בכניסה לבית (חדר מדרגות קומה אחרונה היא אימצה אותי) ואין לי אפשרות לעקוב איך אדע אם באמת חל שיפור? 2 רופאים כבר אמרו לי :רק מי שניתח יטפל ,ואותו רופא כבר בדק ונתן אנטיביוטיקה (לדעתי הוא לא נתן לה אחרי /לפני הניתוח) אבל יותר מאשמח לדעתך

שאולי444

New member
שיפור

היום יום א' ,החתולה אכלה בכוחות עצמה,אפילו היתה קצת רעבה וכבר מסתובבת סביבי ורצה אחרי הגורים

למעלה