חששות רציניות!!!

אביבבר

New member
חששות רציניות!!!

יש לי מודם USB אני יודע שזה לא טוב אבל זה שנתנו לנו אז, ועכשיו אני מצייד את הבית שלי ברשת אל חוטית, הזמנתי נתב משהו 624 אני כבר לא זוכר ופתאום קלטתי שבכל מקום שכראתי החיבור בין הנתב למודם היה עם ה RJ משהו... או משהו כזה ואני חושש שאולי כשיגיע המודם אני לא אוכל לחבר אותו דרך USB בבקשה הפיגו את חששותי, או המציאו לי פטרונות אם באמת חששותי נכונים... תודה מראש... אביב

cheif

Member
מנהל
יש לך בעיה

הנתב שקנית חייב להתחבר למודם עם יציאת RJ45 (מודם עם יציאה לכרטיס רשת). מודם ה-USB שיש לך לא מתאים. רוץ לבזקסטור ותחליף את המודם שלך וכדאי שתכין גם 130 ש"ח כי יכול להיות שהם ירצו ממך תשלום עבור ההחלפה.

אביבבר

New member
אין מוצא???

קודם כל, נזק של עוד 130 שקל זה לא נורא אם זה באמת מקסימום 130 אבל... באמת אין פטרון אחר? והכי חשוב אם אני הולך איזה מודם לבקש שיביאו לי???

cheif

Member
מנהל
צר לי אבל אין פתרון אחר

הנזק מקסימום 130 ש"ח אבל יתכן ותצליח לשכנע אותם לוותר. כיוון שכל מה שאתה צריך זה מודם ואין לך כוונה להפוך אותו לנתב -- מה שיתנו לך יהיה בסדר אבל אם יש בחירה לך על האלקטל 510. ואל תשכח שאתה גם צריך כרטיס רשת במחשב...

אביבבר

New member
כל אחד?

אין מצב שהם יביאו לי אחד אחר עם USB? איזה הכי טובים? (רשימה תהיה נהדרת) תודה

cheif

Member
מנהל
ת:

אתה צריך לבקש מודם עם שמתחבר לכרטיס רשת -- עדיף אלקטל אבל גם ECI יהיה בסדר. אין להם כרגע עוד דגמים.

למעלה