חשקים

פנינה10כחולה

Well-known member
איזה חשק היה לכן בהריון?
האם יש אמת בסיסמה אם לא אוכלים מה שמבקשים, הילד נולד עם כתם לידה?
ואתם הגברים האם נתקלתם בחשק שלה, שלא הצלחתם להגשים?

אבי בן 1231

Well-known member
איזה חשק היה לכן בהריון?
לא נתקלתי בחשק מיוחד של אישתי של אז.
אך לי התחזק החשק להתגרש כמה שיותר מהר!!
וללא קשר להריון!!

משתפרת1

Well-known member
איזה חשק היה לכן בהריון?
לי לא היו חשקים מיוחדים. בכללי הלך לי התיאבון, כך שקצת פירות וירקות ומוצרי חלב הספיקו לי.
באחד הימים עשינו שוק במחנה-יהודה. היתה בצד השוק חנות מפעל שמכרה ביסקויטים במחיר מצחיק לעומת זה של הסופרמרקט, ונהגנו לקנות בה. תמיד היו שם תורים ארוכים כך שיצא שהיינו בפנים והבעלים כבר סגר את הדלתות כי עברה שעת הסגירה. פתאום הגיע גבר בריצה, דפק על הדלת בחוזקה, טילטל את הידית ונראה ממש נואש. הבעלים פתח והכניס אותו. "אשתי בהריון והיא חייבת את עוגיות הסנדביץ' עם ריבה שלכם!" אבל זה היה סוף היום ולא נשארו עוגיות כאלה. הגבר כמעט בכה. הוא היה חסר אונים. "מה אעשה? היא בהריון, אני חייב להביא לה!". הבעלים הרגיע אותו, אמר לו: יצאת מהבית, נסעת, מצאת חניה, הלכת לכאן, תחזור למכונית, תיסע הביתה, תחנה ותעלה הביתה. תעבור שעה?" הגבר הנהן. "אם כך- עד שתגיע היא כבר לא תרצה את העוגיות הללו", ובמקום זאת מכר לו סוג אחר של עוגיות- לא סנדביץ'- עם ריבה. אינני יודעת אם הוא צדק, אבל אני בטוחה שאצל חלק מהנשים ההריון הוא תירוץ לסנג'ר את הסובבים אותן.

פנינה10כחולה

Well-known member
לי לא היו חשקים מיוחדים. בכללי הלך לי התיאבון, כך שקצת פירות וירקות ומוצרי חלב הספיקו לי.
באחד הימים עשינו שוק במחנה-יהודה. היתה בצד השוק חנות מפעל שמכרה ביסקויטים במחיר מצחיק לעומת זה של הסופרמרקט, ונהגנו לקנות בה. תמיד היו שם תורים ארוכים כך שיצא שהיינו בפנים והבעלים כבר סגר את הדלתות כי עברה שעת הסגירה. פתאום הגיע גבר בריצה, דפק על הדלת בחוזקה, טילטל את הידית ונראה ממש נואש. הבעלים פתח והכניס אותו. "אשתי בהריון והיא חייבת את עוגיות הסנדביץ' עם ריבה שלכם!" אבל זה היה סוף היום ולא נשארו עוגיות כאלה. הגבר כמעט בכה. הוא היה חסר אונים. "מה אעשה? היא בהריון, אני חייב להביא לה!". הבעלים הרגיע אותו, אמר לו: יצאת מהבית, נסעת, מצאת חניה, הלכת לכאן, תחזור למכונית, תיסע הביתה, תחנה ותעלה הביתה. תעבור שעה?" הגבר הנהן. "אם כך- עד שתגיע היא כבר לא תרצה את העוגיות הללו", ובמקום זאת מכר לו סוג אחר של עוגיות- לא סנדביץ'- עם ריבה. אינני יודעת אם הוא צדק, אבל אני בטוחה שאצל חלק מהנשים ההריון הוא תירוץ לסנג'ר את הסובבים אותן.​
מתפנקות.

Harrington

Well-known member
מנהל
פעם אחת בלבד קרה למיטב זכרוני. רצתה איזשהו קרטיב מיוחד ב10-11 בערב. נסעתי כמובן לקנות :). היה קשה להשיג אבל הצלחתי, לפחות משהו מאוד דומה למה שרצתה (משהו מאוד ספציפי). כך שאמנם התנהלו דיונים בשאלה אם יופיע לוולד כתם לידה בצורת אותו קרטיב על הישבן, אבל נראה שהטבע ויתר לנו :).

אבי בן 1231

Well-known member
פעם אחת בלבד קרה למיטב זכרוני. רצתה איזשהו קרטיב מיוחד ב10-11 בערב. נסעתי כמובן לקנות :). היה קשה להשיג אבל הצלחתי, לפחות משהו מאוד דומה למה שרצתה (משהו מאוד ספציפי). כך שאמנם התנהלו דיונים בשאלה אם יופיע לוולד כתם לידה בצורת אותו קרטיב על הישבן, אבל נראה שהטבע ויתר לנו :).
מפליא|תוהה|

פנינה10כחולה

Well-known member
פעם אחת בלבד קרה למיטב זכרוני. רצתה איזשהו קרטיב מיוחד ב10-11 בערב. נסעתי כמובן לקנות
:)
. היה קשה להשיג אבל הצלחתי, לפחות משהו מאוד דומה למה שרצתה (משהו מאוד ספציפי). כך שאמנם התנהלו דיונים בשאלה אם יופיע לוולד כתם לידה בצורת אותו קרטיב על הישבן, אבל נראה שהטבע ויתר לנו
:)
.​
כתם לידה בישבן יכול להיות חמוד

למעלה