חשוב מאוד!

moton

New member
טוב מצטערים שלא הבהרנו../images/Emo26.gif

אלה לא השחקנים האמיתיים, אלא משתשמשים שכותבים בשם הדמויות בסדרה, כאילו הם חיים במציאות. כל מה שנכתב בקומונה ובפורום בשמם הוא בהומור ויש לקחת את הדברים בערבון מוגבל.

תראו..../images/Emo66.gif../images/Emo199.gif

נראה לי שכולם הבינו שאלה רק המנהלים בכינויי הדמויות ולא השחקנים עצמם, זה רק כדי שיהיה יותר כיף ומצחיק בפורום/צ'אט/קומונה דיי סתם להתעצבן ולריב, כולם מבינים וזהו.

My self and i

New member
אוי, קצת הומור בריא.../images/Emo110.gif

מה פה מבלבל? זה בצחוק. הדמויות הם לא השחקנים.. נמאס להסביר את זה כל הזמן.

YaelFromHell

New member
../images/Emo54.gifהומור אנשים! הומור!

ה-ו-מ-ו-ר-

mary17

New member
כמו שכולם הסבירו פה....

מי שכותב אלה הדמויות ולא השחקנים עצמם ישנם כמה אנשים שנבחרו להעיר את הדמויות לחיים ולשעשע אותנו בפורום ובצאט (וזה מצליח
) מצטערים על אי ההבנה

מה כ"כ קשה../images/Emo35.gif

פה בפורום מי שאדום עם ניק כמו "יהודה לוי" או "מייקל לואיס" או כל שם אחר של שחקן הוא שחקן בטלנובלה שכותב בפורום מי שכחול בקומונה זאת ההנלה שרוצה לתת לנו הרגשה כאילו אחנו מדברים עם הדמויות בפני עצמן לא בכוונה לפגוע בנו או להשלות אותנו הרי זה ברור ש"ליאן זליג" היא רק דמות היא לא יכולה לכתוב באמת אז ההנהלה יצרה ניק שדרכו היא מדברת בתור הדמוות לחברים בקומונה

תקשיבו

אם הם היו הם היה כתוב יודה לוי לירון וייסמן לירז צ'רכי ..אבל כתוב את הדמויות ואם זה היה הם אז היה כתוב את השמות שלהם לא של הדמויות ואני יודעת בגלל שגם בפורום של מיכאלה ושל טלנובלה בעמ אז היה כתוב את השמות של השחקנים וחוץ מזה ראיתם למה הם הגיבו פה וכמה הם כתבו אל ממש ניראה לי שיש להם זצמן לשבת וסתם לכתוב וחוץ מזה זה אל הפורום הרישמי פה אז שבכל מקרה אין מצב

למעלה