חשוב מאוד- אושידה

mika999

New member
חשוב מאוד- אושידה

ראיתי היום 3 שמלות מהממות באושידה, וממש ממש יקרות (9500 ש"ח), חשוב לי מאוד לדעת איך היחס שלהם לאחר שסוגרים שם?? מישהי התנסתה או שמעה??

batz6

New member
יש פה תגובות חולקות עליה

קודם כל עם זו שימלה מוכנה ויש לעשות רק תיקונים המחיר הוא אכן כזה, אבל לי נאמר ככה באוזן(בעלה) שאם באמת נחליט הם יבואו לקראתינו.... לכי נסי ותראי איך היחס אליך ומה זז במחיר, יתאים יופי , לא יתאים תעברי הלאה.

nishlup

New member
אני התנסתי...../images/Emo13.gif

זה מאד משתנה. אני למשל קיבלתי יחס מעולה. (חוץ ממוכרת אחת שמיד החלפתי באחרת). ריבה עצמה היתה מקסימה, הרצל בעלה היה מועיל. אני גם יודעת בדיוק מה אני רוצה. זה מקל על ההחלטה. המקום עצמו "זכה" להמון דיעות שנויות במחלוקת, עקב אופיה הייחודי של המעצבת. לפי מיטב הבנתי, המקום מרשה לעצמו להכתיב את כללי ההתנהלות שלו, לדומא : הם לא רואים בעין יפה "פמליות" של נשים שבאות ללוות את הכלה,(לי אישית זה היה מובן) וכו''.... יצא להם שם של "אוהבי רזות"... ובכן מנסיון של כלות מאד לא רזות, גם זו כנראה שמועה מרושעת. בכל אופן, היה לי ניסיון נעים איתם. הכל היה מוכן בזמן, ולטעמי. שילמתי מחיר זהה לשלך אגב. מאחלת לך שתלבשי את שמלת חלומותייך בלי שום תקלות...

mika999

New member
עשית תיקונים בשמלה קיימת? או

שתפרו לך חדשה? כי אני מדברת על 9500 כאשר יש שמלה שמתאימה לי כמעט בדיוק ודורשת מעט מאוד תיקונים, לכן זה נראה לי נורא יקר, מצד שני זו השמלה הכי יפה בעולם ולא נראה לי שאני אוכל להסתכל מעכשיו על שמלות אחרות, מתי התחתנת? כמה מדידות עשית לפני ? וכמה זמן לפני החתונה השמלה היתה מוכנה? תודה על התשובה. זה עזר לי מאוד

שובי26

New member
נורא נורא נורא

לא הייתי אצלה אף פעם וגם לא אכנס... שמעתי שהיא מגעילה, פלצנית ומחזיקה מעצמה שלא מכבודה אפילו לפנות אלייך בעיקר אם את לא 90-60-90... חברה שלי קיבלה יחס מגעיל ביותר וברחה משם...

sansi22

New member
אני יודעת שזה נורא מקובל לרדת עליה

אבל נראה שרצוי להגיב בצורה יותר עדינה, בייחוד כשמה שאת אומרת לא מבוסס על ניסיון אישי שלך.ולשאלה של מיקה, יש לי חברה שעשתה אצלה שמלה (יותר נכון שתי שמלות) והייתה מאוד מרוצה.

שובי26

New member
מצטערת...

לא התכוונתי לפגוע באף אחת... פשוט שמעתי את הדעה הזו עליה מכמה חברות ובקיץ שעבר זה היה המקרה הנוסף עם עוד חברה וזה מאוד זכור לי כי היא חברת ילדות שלי... לכן רשמתי שזו הדעה עליה... אני מוכנה בשביל הספורט להכנס אליה רק כדי לראות איזה יחס אני מקבלת...

ליתלת

New member
גם אחותי עשתה אצלה והיתה מאוד מרוצה

גם מהשמלה וגם מהיחס. (למותר לציין שאחותי כוסית, לא יודעת אם יש או אין לזה קשר...) בכל מקרה, השמלה שלה היתה מדהימה ביותר ומדברים עליה עד עכשיו (שנתיים וחצי אחרי).

leli16

New member
שמלות לרזות

הלכתי למדוד שם שמלה ולמרות שאני לא שמנה במיוחד (מידה 40) נתנו לי שמלה מכוערת במיוחד כשהמוכרת אומרת "שמלות סקסיות אנחנו עושים לרזות!"

mika999

New member
תודה לכולם על התשובות

נראה לי שבסוף אני אלך עליהם למרות שמדדתי שמלות טיפה פחות יפות ב5000, שוב תודה

למעלה