חשוב- כנסו:

Freestyler1986

New member
חשוב- כנסו:

שלום רב, הנני חייל בן 22, ביצעתי בדיקה במכון מוכר להסרת משקפיים. עפ"י הבדיקה, היות ואני בעל קרנית עבה הנני מתאים לשני הטיפולים: LASIK(חיתוך עם החלמה מהירה) ו- LASEK (ללא חיתוך- שיוף הקרנית). עצם היותי סקפטי, החלטתי לעבור את הטיפול הבטוח יותר- LASEK. חסר לי רק דבר אחד: המלצות לפני שאני מחליט איזה טיפול לעשות ובאיזה מכון לבצע את הטיפול: למי שעבר טיפול להסרת משקפיים בלייזר, אודה לכם אם תשאירו לי כתובת מייל או מספר טלפון מאוד חשוב לי להתייעץ ולשמוע חוות דעת של מטופלים. הנה המייל: [email protected]

ממליצים

למרבית המנתחים המנוסים יש רשימה של מנותחים מהעבר הרחוק והקרוב המוכנים שמועמדים לניתוח יתקשרו אליהם לשמוע על החוויה האישית שלהם. אתה יכול לפנות למנתח שלך ולבקש לדבר עם כמה מהמנותחים שלו. אין לי ספק שמדובר בדרך כלל במנותחים המרוצים מהניתוח שלהם אך הם יתנו לך מושג מאוד מוחשי של תהליך ההחלמה שלהם. בהצלחה בניתוח

nawa

New member
המלצות

טוב אז אני כאן לא בשביל לתת המלצות על רופאים ספיציפיים אלא בכללי. עברתי ניתוח בשיטת ה LASEK לפני כשבועיים וחצי במכון עיניים, נכון להיום אני בלי משקפיים, ראיה תקינה לחלוטין, לפחות בהרגשה (בדיקת ראייה אני עומד לעבור בעוד כשבוע, חודש לאחר הניתוח). אני יכול להגיד לך ששבוע ראשון ההרגשה לא הכי נוחה כיוון ששמים לך בעין עדשה ואסור כמובן לשוטף את העיניים, לשפשף אותם וכד' במשך השבוע הראשון ולכן זה קצת מציק. היומיים הראשונים היו הכי קשים כיוון שקשה מאוד לפקוח את העיניים ויש רגישות מאוד גדולה לאור (לפחות כך זה היה אצלי) אבל שוב לא משהו שלא ניתן לסבול - זה לגבי הניתוח וההחלמה. לגבי מכונים, במקרה שלי עשיתי בדיקות התאמה ב-3 מכונים שונים ולו רק כדי להיות שקט ורגוע ולהבין כל מה שאפשר להבין לגבי הניתוח, סיכויי הצלחה, סיכונים וכו'. אני יכול להגיד שבמכון עיניים ובמכון הדסה אופטימל נתנו את המידע המלא ביותר לגבי כל מה שקשור לניתוח ונראו הכי מקצועיים, ובשורה התחתונה ההתרשמות שלי משתי המכונים היתה מצויינת. הבחירה שלי במכון עיניים נעשתה בגלל נוחות בלבד, היות שהדסה אופטימל מנתחים בירושלים וכל הבדיקות בירושלים ואני חיפאי במקור הקושי והחשש שאם משהו ישתבש לרוץ כל פעם לירושלים השאיר לי אופציה אחת לעשות את הניתוח במכון עיניים שכאמור ההתרשמות שלי מהם היתה בדיוק כמו ההתרשמות במכון הדסה אופטימל והיות שהם מנתחים בתל אביב וכל שאר הבדיקות והביקורות נעשות בחיפה. אבל כאמור מאוד חשובה ההרגשה שלך עם המכון, עם הרופא, עם המידע שאתה מקבל וכו' ולכן אני ממליץ לעשות בדיקות התאמה בכמה מכונים ולמצוא את המקום שהכי נראה לך מבחינת אמינות ומקצועיות. לגבי המלצות על רופאים ועל מכונים - אני מניח שאם תחפש תוכל למצוא המלצות על כולם, אבל יש עם זה בעיה כי לכל אדם יש מבנה עין שונה, מספר שונה וכד' , זה כמו טביעת אצבע ככה שמה שמתאים למישהו אחד לא בהכרח מתאים למישהו אחר. מקווה שעזרתי. נאור. ***ג.נ. - עברתי שתי בדיקות התאמה במכון הדסה אופטימל, אחת בסניף בחיפה וההתרשמות שלי מהרופא היתה של חוסר מקצועיות ואף של "חאפר" (למרות שיש לו המלצות טובות רבות) ואחת בסניף בירושלים אצל דר לנדאו שכאמור היתה לי התרשמות טובה מאוד.

lasek

New member
ניסיון אישי

כנראה את הדעה שלי לא ממש תואהב. אני יספר לך ממש בקצרה על הניתוח שלי , אבל בשורה התחתונה אני ממליץ מאוד !! להתרחק מהניתוח (המיותר לדעתי כמובן עכשיו) הזה. ניתוח קוסמטי לכל דבר שלא שווה את הסיכונים. גם אם הסיכוי הוא 1% בלבד ואתה תהיה ב 1% הזה אתה תצטער על זה לכל ימי חייך ! גם אני עשיתי בדיקות התאמה , הנתונים היו מצוינים , "הפוטנציאל" היה מבחינת הרופאים להגיע אפילו לראייה של 6/5. היום אני סובל מ - 1. ראייה כפולה - ממש ככה , אין מה להסביר. 2. עיניים אדומות כל הזמן 3. טישטוש בראייה. 4. אי נוחות בעיניים , כאבים וכו'. 5. הפרעות שונות בראייה (זבובים וכו') וכל אלה בלי יוצא מהכלל בגלל הניתוח (גם אם תשמע אחרת). בסופו של דבר אתה צריך להחליט האם הסיכון שווה. שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

lasek

New member
כמובן דבר חשוב שכחתי

אני כבר לובש משקפיים שוב (שפותרים חלקית חלק מהדברים)

למעלה