חשוב ביותר!!

אוף די כבר עם זה

זה לא שאנחנו חוגגים את זה בגלל זה! אנחנו חוגגים רק את זה שזו שנה חדשה- אני לא סופרת לפי השנה העיברית, את האמת שאני אפילו לא זוכרת מה השנה אבל אני יודעת את התאריך הלועזי, אני יודעת שעכשיו זה ה30 לדצמבר 2003- בדיוק כמו כל אחד מכם ואני סופרת לפי זה, אני חוגגת את היומולדת שלי ב21 ליולי ולא בכד' (או כה'- אני לא יודעת) בתמוז.. ולכן אני חוגגת גם את שנת 2004.. אני לא חוגגת רצח חס וחלילה או משהו כזה וכל עוד אני יודעת שאני חוגגת את זה בגלל זה ולא מסיבה אחרת אני יכולה לחגוג ובימים כאלה קשים כדי לנצל כל הזדמנות למסיבה מי שלא חוגג את זה רק בגלל זה אז זו בעיה שלו- אני לא חושבת שכדי שנחפור בכל דבר רק כדי להרוס את ההזדמנות שלנו לשמחה מצטערת אם זה ארוך

אנחנו לא רוצים לחזור../images/Emo80.gif../images/Emo96.gif

לשרשור ההוא, נכון בובע

נכון אבל רק רציתי להגיד את דעתי

חבל בכלל לפתוח שרשור על זה... פשוט נמאס לי שכולם חושבים שחוגגים את זה בגלל זה- כי אז זה פוגע בי ובאחרים שחוגגים את זה... אגב אני הולכת כנראה לעבוד במסיבה אצלי בקיבוץ- זה התירוץ היחיד שיביא אותי למסיבה הזאת בגלל שאחרת אני בטח אשאר בבית כי כל החברות המעפנות שלי (תסלחו לי) הולכות למסיבה בקיבוץ אחר... אוף

קרןjack

New member
שכל אחד יעשה../images/Emo42.gif../images/Emo104.gif

מה שהוא רואה לנכון, בתור חג דתי אני לא הייתי חוגגת את זה אבל בתור שנה חדשה או סיבה למסיבה הייתי חוגת, נראה מה אני אעשה...אם אעשה....

קרןjack

New member
מ-ה-מ-ה-ם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

זה פשוט יפה! תעשי גם של ג'ק ואבוני! בואי נגיד שכל דבר פרי יצירת ידיך הוא טוב ואסור לך להגיד עליו"מי יודע מה"

למעלה