חשוב! אבד כלב.

שיפ1

New member
חשוב! אבד כלב.

כלב בשם בוסי אבד ביום ה' בערב. במושב בית הלוי ליד מדרשת רופין. בוסי הוא טרייר לבן בן 11, לא מסורס, נעים הליכות ומתוק, הוא מסופר. וכשהוא מבקש משהו הוא עומד על שתי הרגליים האחוריות כמו כלב קרקס. הוא שהה אצל אימא שלי במושב בזמן שאני הייתי בבית חולים. במקור אנחנו מגבעתיים ואני לא יודעת כמה הוא מכיר את האזור של המושב. הוא היה שם חודש אבל אף פעם לא התרחק מהבית. ביום ה' בערב יצא מהבית ולא חזר. לי ספרו על זה רק ביום שישי אחה"צ אחרי שהכלביה בבית יצחק הייתה סגורה כבר. לא הצלחתי להשיג אף אחד שם ולא הצלחתי לראות אם הוא שם, מהגדר. אני מקווה שהוא שם, אבל אם לא, אולי מישהו שמע מצא ראה, אמור להיות לו קולר עם השם שלו והטלפון שלי אבל אני לא יכולה לדעת אם הקולר עוד עליו. יש לו שבב של גוש דן. אני לא יודעת אם הם יכולים לקרוא אותו. אם מישהו היה שם באזור, שמע מצא או שמע ששמעו או ראה שמצאו אני אשמח לכל עזרה או רעיון. חיפשתי אותו רגלית ועם אוטו בכל המושב אבל לא מצאתי. אני מצרפת שלוש תמונות. רק באחת הוא מסופר והיא הכי פחות טובה. לצערי. אבל אולי מצירוף התמונות אפשר להבין משהו... תעזרו לי למצוא אותו. בבקשה.
 

שיפ1

New member
עוד תמונה ופרטים שלי

השם הוא שפרה טלפון: 0544673286 בכל שעה. אם מישהו יודע איך להשיג את אנשי הכלבייה, או מכיר סיפור דומה. גם על זה אשמח לקרוא או לשמוע.
 

שיפ1

New member
ועוד תמונה אחת

הוא נראה מטורזן קצת אחרי תספורת, מהודר וצרפתי יותר מהרגיל, אבל זה אותו כלב...
 
תלי מודעות באיזור

כולל במכללת בית רופין, שאלי במחלקה הוטרינרית במועצה איזורית עמק חפר זה מצוי בבית רופין, בקרי בכלביה באופן אישי, ובהסגרים באיזור. כדאי לבקר אישית ולא לברר טלפונית, כי לא תמיד מי שעונה בטלפון מצוי בכל הפרטים. מצרף לך קישור בנושא. שיהיה בהצלחה.
 

שיפ1

New member
תודה, ברור שאתלה מודעות...

בכלבייה הייתי אבל סגור, אני אסע לשם מחר על הבוקר. הם לא עונים בכלל לטלפוים בשבת ואני לא בטוחה שהם נותים לכלבים אוכל ומים בשבת בכלל. אני אפנה למועצה ותודה גם על הקישור...
 
אבי קוזי

טל משרד: 6052002 03 טל' נייד: 5526525 050 מצרף הפנייה לאתר שלו, הוא מחלץ מעולה ובחור טוב.
 

שיפ1

New member
אחלהֿ, תודה.

הלוואי שלא אצטרך אותו. אבל אם כן, אפנה. תודה על ההמלצה.
 

שיפ1

New member
הכלב נמצא! תודה לכל מי שעזר.

אספו אותו ביום ה' בערב, לא הודיעו לנו, לא תלו מודעה. לי זה נודע מאוחר מכדי לברר אם הוא שם, וכך עברנו, אני והוא וכל המשפחה סופ"ש מהגהינום. לכלב היה שבב וטלפון על הקולר, והוא כנראה פותה לצאת מהחצר ע"י הפקחים, ונלקח. הוא זקן וזה היה מבהיל בשבילו. אני כועסת. מישהו מכיר סיפורים דומים?
 
מדוע שיתקשרו?

הם הרי מרוויחים על כל יום שהוא נמצא ב"פנסיון" ואם מדובר בפקחים של מ.א. עמק חפר, הרי שכבר היו סיפורים על כך, (כולל כתבה בטלוויזיה) על תלונות דומות שהם פיתו כלבים לצאת מהחצר. בנוסף היה גם כאן בפורום שרשור על על התנהגותם הנפשעת.
 

שיפ1

New member
אז לפי מה שקראתי התביעה הקודמת נפלה על עניין

טכני? אם ככה שווה לחדש. לא? אני קוראת לכל מי שיש לו עדות מצולמת, מידע או עניין להתאסף ולנסות שוב. ּאחד הלינקים שהגעתי אליהם כאן (וסיימון, תודה...) סיפר על רוטווילר שצורף אליו פקינז שנרצח מיד. זה היה אחד התרחישים שביעת אותי הכי הרבה בהקשר של ההמתנה ליום ראשון. זה מטריף את הדעת. אפשר לפנות אלי במייל. [email protected]
 
למעלה