חשד לתרמית הקשורה ל- PayPal

חשד לתרמית הקשורה ל- PayPal

לפני מספר ימים קיבלתי מייל שמתיימר להיות מ- paypal. במייל נכתב שיש חשד לניצול החשבון שלי וקישור שעלי ללחוץ עליו ולקבל המשך הוראות. כמו כן נאמר לי שאם לא אמלא את ההוראות, החשבון יחסם בתאריך 4.1. המכתב נראה לי מעט מוזר, והעדפתי במקום למלא אחר הוראותיו להכנס ל- paypal (כמובן שלא דרך הקישור שצורף למייל) ולבחון בעצמי את החשבון. לא ראיתי שום דבר חריג, ולכן התעלמתי מהמייל. לאחר מספר שעות שוב קיבלתי את המייל. גם הפעם נכנסתי לאתר, ושוב לא ראיתי העברות כספים שאינן מוכרות לי. הפעם לא הסתפקתי בכך, אלא שלחתי הודעה בנידון ל- paypal. לצערי טרם קיבלתי תשובה, אבל אני ממשיך לקבל את ההודעה הזאת בערך פעמיים ביום. בכל יום התאריך שבו כביכול יחסם החשבון שלי זז יום אחד. ביום הראשון נכתב שהחשבון יחסם ברביעי לחודש, שלשום בחמישי לחודש, אתמול התאריך הוזז לשישי לחודש, והיום הפתעה... דחיה נוספת של יום לשביעי לחודש. זוהי, לדעתי, ההוכחה שמדובר בתרמית ושאסור ללחוץ על הקישור המצורף למייל. 1. האם מישהו מכם נתקל במייל שכזה? 2. מי שיקבל מייל כזה, נכון לעכשיו, אני ממליץ לו בחום לא למלא אחר הוראותיו בגלל חשד חמור לתרמית.

avitalit

New member
שלום לאיש מהשלג ..

מתי אתה חוזר ????????????????????? מתגעגעים פה!!

lubia

New member
גם אני!

אני מקבל הודעות כאלה כבר הרבה זמן (לא על בסיס יומי - זה בא בגלים), ופשוט מתעלם מהם.

avitalit

New member
שלום שמוליק. גם אני מקבל מידי כמה י

מים כזה מייל . הדרך הכי פשוטה לדעת שזאת תרמית היא להסתכל לאן מוביל הקישור המצורף שיש בגוף ההודעה . על פי רוב זה מוביל לאתרים עם שמות מוזרים כמו BOOOMALONA וכאלה .... כל טוב איצ

Markup

New member
כן זו תרמית. לא לענות על זה. גם>

מנויי איביי מקבלים כאלה.

זה קורה כאשר

זה קורה כאשר אתה נכנס לחשבון שלח דרך כתובת IP שונה מזו שנרשמת בה לראשונה. מהסיבה הזו לא ברור לי כיצד מישהו אחר מאשר אי-ביי יכול לדעת את זה. לפי דעתי זה אי-ביי שאכן שולחים את המייל אבל רק לצורך "כיסוי תחת", הם אף פעם לא יעיזו לממש איום כזה.

lubago

New member
גם אני קיבלתי..

גם אני קיבלתי המכתב ושלחתי אותו למחלקת בטחון של PAYPAL ,קיבלתי תשובה שהם לא שלחו המכתב

rachelea

New member
חה...חה....חה....../images/Emo6.gif

אני כבר מכינה עוף לנגה. איך הוא אוהב זאת: בתנור, בגריל, מכובס במרק. איך? כתוב לי גם איזה תבלינים הוא מעדיף: עם מלח, שום, סחוג, או אולי אבקת מרק? תכתוב ועד שובכם העוף יהיה מוכן. או אולי הוא מעדיף עצם שוק של פרה למשחק? אני רואה שה-
לא משפיע עליכם כלל. תמשיכו להנות ואנו נצפה בכליון עיניים לשובכם.

למעלה