חשד לתוכנית מכורה מראש

חשד לתוכנית מכורה מראש

האם זה צירוף מקרים משונה או לא שימו לב לעובדה הבאה הממתמודדת מאיה עובדת בשירות המכירות הטלפוני של חברת ספקית האינטרנט נטוויזן בחיפה הסמל של החברה בצבע אדום והמתמודדת לובשת בגדים אדומים אומנם בלי קשר לצבע ולמה שקורה בתוכנית למרות שלאחרונה מאיה די מתנהגת כמו עינב בובליל 2 כלומר סנובית שכל הזמן מבקשת בבקשה תביאו לי ככה תשלחו לי ככה זה מצחיק בגלל שידוע לפי כמות הנקודות שלה שאם בממוצע כל שאלה זמן ההצבעה הוא כ-10 עד 15 דק' תתארו לכם בזמן הזה כמה צחשבים מחברת נטוויזן בחיפה לא כולל הצבעות הצופים מהבית בו זמנית מצביעים מסקנה ההצבעות מכורות ובקצב הזה המד חיים שלה יתפוצץ מרוב שהוא יגיע לכל-כך הרבה נקודות כמובן יתפוצץ במרכאות בגלל שזה לא הגיוני שלא עובר כמה דקות ואתם כל שניה מביאים ושולחים למאיה את מה שהיא מבקשת ורוצה מה לשאר הבנות לא מגיע שימו לב שהבנות חברות אז לא יזיק לכם לסייע ולעזור גם לשאר הבנות הדחה כל 5 ימים הפרס הגדול מכונית סובארו B 3 והתמודדים לבושים חליפות שנקראים חליפות קונדום תהנו צפייה מהנה הצעה להכניס להם תוכי מדבר שיבדר ויצחיק אותם כשהם מאוד משועממים !

פרקש7

New member
בקשר לקול

תדאג שיחזירו את הקול כי זה בלתי נסבל כבר אני מכור פחחד נו כולם מבקשים מה הבעיה שלכם זה כולה דיבורים כמו שאני ואתה מדברים יאאלה תעשה טובה מחכה שיהיה קול ב15 דקות הקרובות

למעלה