חשבת

עדןe

New member
חשבת

חשבת שאת חזקה שהכל כמו לפני חשבת שתוכלי לחייך חשבת שהכל מאחורייך ושלא תקפצי ברגעים מסויימים חשבת שלא תשבי ותבהי שוב כן חשבת..
 

tairon

New member
שמעי חוצנפית

את חזקה רק שלפעמים גם לחזקים מותר להיות חלשים אין בזה פסול תאהבי את מי שאת בחוזק ובחולשה זה מה שיפה בך
 

חרוז

New member
עדןןןןןןןןןןןןןןן

עדן יקירה, נשמה, מוצר של גןןןןןןןןן עדןןןןןןן כל פעם שרואה את השם עדן מיד נוסף לי השם "גןןןןןן עדןןןןןן" זה קורה לכולם !!! הרי לכל עליה יש גם ירידה וכמרגישים גבוהה גבוהה לאן אפשר אם לא לרדת קימעה בכלל, צריך להשתדל להישאר באמצע לא למעלה למעלה ולא למטה למטה ואם את ב - UP תזכרי שיש גם - DOWN ןכשאת ב - DOWN יבוא בוא יבוא ה - UP ובכלל כדאי בחיים לא לפתח ציפיות להנות ולחיות את הרגע ולזכור שהכל עוד יכול להשתנות וכמובן, את חזקה חזקה מאוד שהרי איך הגעת למעלה? אז, עלי בחזרה כמו שאת יודעת מאחל לך חיים טובים ומאושרים הרבה למעלה למעלה ומעט מאוד למטה יום טוב (*** חרוז ***)
 

irist

New member
נדמה לך...

נדמה לך שאת חלשה... אולם את לא... נדמה לך שהפעם... את נופלת וזה סופי... אולם את טועה... נדמה לך שכלום כבר לא יקרה אחרי... ויש לך דמיון פורה... ואת חזקה... והפעם זה מה שיש... עד הפעם הבאה... ואת הדמיון שלך... הטי לנתיבים מוריקים... הטי לשבילים אחרים... שיובילו אותך... לדעת לקבל את עצמך... כמו שאת... ולהאמין בחוזקך... ביכולתך... ובפעם הבאה... שתתפוס אותך - מוכנה...
iris
 
למעלה