חשבתי שאני כבר אחרי הכאב :/

meem8

New member
חשבתי שאני כבר אחרי הכאב :/

6 שבועות לאחר הפלה בשבוע 8
ופתאום חבר טוב בישר היום שהם בהריון פחות או יותר בשבוע שהייתי אמורה להיות
ומאז אני לא מפסיקה לבכות
וברור לי שצפויה לדעת על כל שלב בהריון שם ולחשןב עך יצמי ועל ההריון י ההריון שאיבדתי ואיתו הגיע משבר ביחסים שלי. הכי בעולם רוצה פשוט לפרגן ולשמוח בשבילם.

היי...

מבינה לליבך.. אני גם אחרי הפלה בשבוע 8 .. קרה לפני שבוע . וכל מי שבהריון פשוט מרגישה צביטה בלב . מתפללת לבורא עולם ששוב אהיה בהריון. ובע״ה כולנו נחווה הריון תקין וידיים מלאות.
&nbsp
שולחת לך חיבוק גדול!!

meem8

New member
תודה לך! משתתפת בצערך על האובדן שלך

לא דמיינתי שזה יהיה משבר כל כך גדול לי ולמערכת היחסים שלי.. הלוואי שנצא מזה בטוב ונגיע להריון תקין ולילד בריא, אמן

שירהד1

Member
מנהל
כן, מאוד מוכר- מוכר ואנושי-

אין ממש דבר כזה "להיות אחרי הכאב"...גם כשחושבים שהוא קצת מאחורינו, פתאום צצות להן סיטואציות בחיים שמחזירות אותו, או יותר נכון- מעוררות אותו.

לא כתבת האם החבר הטוב יודע על ההפלה שעברת ועד כמה זה משפיע עלייך ועל הזוגיות שלך.
בכל אופן, מותר לך להתרחק, ומותר לך גם לא לשמוע על ההריון של בת הזוג של החבר ההוא. אני כן בעד להסביר למה את מרגישה צורך להתרחק, ולא להשאיר את זה תלוי באויר. זכותך להסביר מה עבר עלייך, ועד כמה את כואבת את אובדן ההריון, ושמאוד קשה לך כעת לשמוע על הריון של אחרות, מה גם שהייתן פחות או יותר באותו השבוע.
את יכולה לומר לו שאת הכי רוצה בעולם לשמוח עבורם, אבל שאת עכשיו אבלה על ההריון שלך.

חבר טוב יבין או לפחות יקבל את דברייך. חבר פחות טוב- יעקם פרצוף. זכותו.
אל תכריחי את עצמך לשמוח בשמחת האחר. לפעמים זה פשוט בלתי אפשרי. וזה לא הופך אותך לאדם פחות טוב. זה הופך אותך למי שאת- בת אנוש.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

מבינה אותך מאוד מאוד

אין לך מושג עד כמה....
.
יש לי גם חברה די קרובה בהריון .....וממש קשה לי לראות אותה, אף שהיא בחורה מקסימה.
הוזמנו לארוחת חג לקרובי משפחה ויהיו שם 2 הריוניות מתקדמות. אני כבר מכעשיו בלחץ מהערב הזה.....
עצוב לי שזה המקום שלנו, אבל אני חושבת שגם לך וגם לי כדאי להקל על עצמנו איפה שאפשרי, בכל תחומי החיים.
להבין שכיום קשה לנו לשמוח בשמחת אחרים, אבל זה לא מתוך רוע או צרות עין, אלא מתוך כאב אמיתי......

גם אני מרגישה כך....

אני שמונה חודשים אחרי,ויש לי 2 חברות קרובות בהריון,ועוד שתי בנות דודות,ואני מאד שמחה בשבילן,ויחד עם זאת,יודעת שגם אני יכולתי לחוות את האושר הזה וזה לא קרה.....ותוהה לפעמים למה זה מגיע לי.

meem8

New member
תודה לכולכן.. אני מאד מנסה להרים את עצמי משם

כבר פגשתי את זוג החברים שבהריון והחלטתי שלא לשתף אותם כדי שלא יהיה מתח במיפגש ביננו וכדי לנסות באמת לשמוח בשמחתם בלי לקשור בין הדברים. היא הגיעה עם בטן של חודש 4 וכל הערב שיתפה אותי.. לא היה פשוט אבל עברתי את זה ועכשיו רק מצפה להבין מה קורה עם הגוף שלי ומתי אני יכולה לחזור לשגרה..
מאחלת לכולנו שנה טובה ומבורכת ואמן שכולנו נתקדם מכאן בקרוב למקום שאנחנו כל כך מייחלות לו!

למעלה