חשבתי שאולי אהיה ראשונת המבשרות...

מיכל ק-ש

New member
חשבתי שאולי אהיה ראשונת המבשרות... ../images/Emo7.gif

שלום לכולם, זהו. הסאגה המתמשכת שלי נגמרה. אחרי שבועיים וחצי מורטי עצבים, הבטא ירדה ביום חמישי ל-26 ואני עכשיו בעיצומו של מה שנראה כמו מחזור (קשה לדעת כי אני מדממת כבר שבועיים וחצי). למרות ששום דבר לא התנהל כמו שצריך (פרוגסרון ו-E2 נמוכים, זריקות, כדורים, דימומים וכאבי בטן), בכל זאת הבטא עלתה ואיתה גם התקווה. ולמרות שכל הזמן הכנסתי לעצמי לראש שאסור לצפות, ההתרסקות היתה קשה. האמת, לא חשבתי שאגיב כמו שהגבתי, אבל מיד עם סיום השיחה עם האחות שמסרה לי את התוצאה, פרצתי בבכי סוער וחצי שעה אח"כ כשסיפרתי לבעלי, הבכי רק החמיר. השבועיים וחצי האלו היו קשים לי מאוד. גם ההתרוצצות לקבל זריקות, גם הכאבים, אבל בעיקר חוסר השקט הנפשי. כמה שלא רציתי לצפות, הגוף ממש תעתע בי. לא רק שהבטא עלתה, גם היו לי כל תופעות ההריון "שכתובות בספר": ציצי כואב, בחילות קלות, סחרחורות, קוצר נשימה (לא דמיינתי אותן, הן פשוט היו תופעות הלוואי של האסטרופם שלקחתי). אף פעם לא הרגשתי כך ואפילו שמחתי עם כל בחילונת... טוב, די לקיטורים. היה לי את כל סוף השבוע להתאושש והיום אני כבר מרגישה יותר טוב. אני רק מקווה שאכן המחזור הגיע ושלא יהיו סיבוכים נוספים. ביום רביעי אני עושה בדיקת דם כדי לבדוק שכל הערכים ירדו ובדיקת US כדי לבדוק שהרירית חזרה לעובי הרצוי ושאין ציסטות ו/או כל צרה אחרת. העיקר שהכל יחזור מהר לאיזון ואוכל לנסות שוב. 2 נקודות אור גדולות בתוך הסיפור הזה: - לראשונה בחיי הייתי בהריון ועוד באופן טבעי! - בעלי המקסים. כל השנה וחצי האלו ובמיוחד השבועיים האחרונים, גרמו לי להבין שוב ושוב כמה אני אוהבת אותו! מאחלת לכולנו הצלחות מהירות ושמישהי כבר תעשה פה את הסיפתח!!! אוהבת אתכם, מיכל.

באבו

New member
מיכלוש - כל הכבוד על הכוחות! ../images/Emo47.gif

קראתי והתרגשתי מאד ממש שכתבת! אני שמחה שהתתרסקות היתה זמנית, ושקמת מיד על הרגליים.. יופי, נכנסת להריון באופן טבעי - וזה נהדר, כי זה רק אומר שיבואו עוד, טובים יותר!!!! שיהיה לך בהמון המון הצלחה, לך, ולבעל המקסים והאוהב שלך..

עמית@

New member
אוי מיכלי ../images/Emo4.gif כמה תלאות

הלוואי שמישהי היתה שוברת את השרשרת. אבל אכן נגעת בשתיים מהנקודות הכי חשובות בטיפולים , תקווה להמשך ותמיכה ואהבה. אני שמחה שלמרות כל העצב גילית משהו שיעזור לך בהמשך, וחוץ מזה הידיעה שאת יכולה היא הקלה אדירה, ובפעם הבאה זה יישאר וישתרש ויעמיק. בלי לדמם, בלי למרוט עצבים. עמית

מיכל את בת מלך

כל הכבוד על הכוחות הנדרשים להתמודד עם כזו מציאות. אני מאחלת לך הריון חדש וטוב והעיקר שיחזיק מעמד ויהיה בריא.. ממני הכחלכחלת

אולה *

New member
מיכלו´ש. זה תמיד קשה כשחלום

מתרסק, גם שאין הרבה תקווה.
כי אין כזה דבר "הרבה תקווה". תמיד מצפים ומקווים. אני מאחלת לך לחזור מהר מאוד לשגרה (עד כמה שניתן) ו"לשחזר" את ההריון הטבעי בהקדם!!!
אולה.

נקודות אור ../images/Emo42.gif

יש לך עוד נקודת אור - האופטימיות שלך, הגישה הזו שגם מכל הבלגן הזה יצאו לך דברים חיוביים... אני כל-כך בטוחה שבפעם הבאה זה יצליח, ולו רק בזכות אלה.

יפית@

New member
כמה עצוב! מצד שני ../images/Emo4.gif

אני שמחה שהיית בהריון אחד וטבעי גם אני עברתי את אותו הסיפור לפני 9 חודשים. אבל תמיד תסתכלי על חצי הכוס המלאה, אני מאחלת לך לך שבפעם הבאה ובמהרה ההריון יסתיים בבונבון בידיים. מחבק אותך

מיכל ק-ש

New member
תודה לכולכן ושאלה ליפית

כתבת שעברת סיפור דומה לפני 9 חודשים. האם אפשר לחטט ולשאול מה קרה מאז?

יפית@

New member
תשובה למיכל, ../images/Emo6.gif

זה בסדר את לא מחטטת כולנו באותה סירה. באוקטובר שעבר נקלטתי להריון טבעי לאחר טיפולי גונאל F והזרעות כושלות. הייתי בהפסקה חודש בגלל ציסטות. ואז הגיע ההריון שלו חיכנו שנתיים . בשבוע ה-7 התחילו לי כאבי גב מאוד חזקים ובאותו יום הופיעה דימום מאוד חלש כך במשך שבועיים (היה דימום , לא היה... כזה לא מובן) כל 4 ימים בטא והיא היתה עולה יפה. ערב לפני ההפלה היינו במדא עקב כאבים חזקים בבטן ובגב, עשו לי אולטרסאונד וזאת הפעם הראשונה שראו שק הריון, מחורת בבוקר הייתי צריכה ללכת לקופת חולים לבדוק את הבטא , ובשירותים בבית נפלה לי חתיכת גוש של דם ענקית , נשמע פלאק... וזהו כאן כל הסיפור נגמר הבטא כמובן ירדה , עקבנו אחרי הבטא עד שהגיע ל- 9 . וזהו עד היום אני אחרי 4 הזרעות מאז ההריון כרגע אני שבועיים אחרי מחזור מחכה למחזור הבא כדי להתחיל הפריה ראשונה. אני מקווה שאתלך הסיפור יהיה יותר קצר ולא ארוך כמו שלי . בכל שאלה אני כאן ,

לי קרה בדיוק אותו הדבר באפריל ../images/Emo10.gif

ממש ממש דומה, כולל קריש הדם בשירותים... הגעתי למיון מיידית אבל כמובן שכבר לא היה מה לעשות, חוץ מלאסוף את עצמי ולהמשיך הלאה.

מיכל,

אני מנסה למצוא את המילים הנכונות ולא מצליחה. לפעמים אין מילים שאפשר להגיד, שיתארו את עוצמת הרגשות שהדברים שלך העבירו בי. כואב, כל-כך כואב שעברת את כל התלאות האלה, ואני נדהמת מעוצמתך ומהיכולת לראות את חצי הכוס המלאה. רציתי לספר לך, שלא מזמן, כשביכיתי את הזמן שחלף מאז התחלנו בטיפולים, כשכל תאריך יש לו משמעות של "רצינו להיות כבר...ותראו איפה אנחנו", חברה טובה אמרה לי תנסי להסתכל על הדברים החיוביים שקרו לך בשנתיים האחרונות. הזוגיות שקיבלה חיזוק רב, הקריירה שהצליחה להרקיע ודווקא משום שבנקודת הזמן הקריטית היית פנויה ולא בהריון, החברים החדשים שהכרת דרך הפורום. תחשבי שכשיבוא ההריון המיוחל, יהיו לך כל הדברים האלה וגם ילד. מאחלת לך שבקרוב, בקרוב מאוד יהיו לך ולבן-זוגך את כל הדברים החיוביים האלה וגם בית מלא בצחוקם של ילדים.
מרב

מיכל ק-ש

New member
מרב,

זה נכון. אני חושבת שגם אם זה נשמע כמו קלישאה, זוג שצולח תקופה כזו, רק יוצא מחוזק. גם אצלי הקריירה תפסה תאוצה בדיוק בתקופה הזו, אבל בהחלט יכול להיות שזו אחת מהסיבות שלוקח לי כ"כ הרבה זמן להכנס להריון. (אנחנו מהזוגות ה"לא מוסברים"...). לא נראה לי שכל ההשקעה, הלחץ והשעות הארוכות הכרוכים בעבודה תורמים לי במיוחד. אני אמנם מאוד אוהבת את מה שאני עושה, אבל יש ימים ושבועות שהם פשוט קריעה. בחודש שעבר נשבעתי לעצמי שאני מורידה הילוך בעבודה: יוצאת מוקדם ככל האפשר, לא עושה הכל בספיד, לא לוקחת דברים ללב וזה עבד. מאז אני מאמצת את הגישה הזו ולכן זו כנראה התגובה האחרונה שאני אכתוב היום, כי אני הולכת הביתה. מיכל.

מיכל ק-ש

New member
ב "לא תורמים לי במיוחד" התכוונתי ל.

כך שזה לא ממש עוזר לי להכנס להריון. מעבר לכך, העבודה תורמת המון.

מרב.

New member
אוי מיכלי-

חשבתי עלייך הרבה בשבוע האחרון, קיויתי שבכל זאת משהו מההורמונים ישכנע את העוברונצ´יק שלך להישאר. כנראה שכיוון שהיה זה הריון טבעי, הוא סרב לקבל תמיכה כימית חיצונית, רצה לעשות את זה לבד לבד. ולמרות שאני יודעת שהקרוסלה הזו מרטה את עצבייך, באופן שלא רבות מאיתנו התנסו בו (ותודה לאל על כך), אני נושמת לרווחה כי את רואה שתי קרניים ענקיות של אור במנהרה השחורה והאפלה הזו שהיית בה. ואני חושבת שזו התמצית, בסופו של דבר- לראות מה הרווחנו מכל הסיפור הזה. בסוף השבוע הזה החלטתי, שאין שום ספק שהתקופה הזו באה להראות לי משהו, ללמד אותי, ליצור אצלי בסיס לשינוי מסוים, וכיוון שאני בטוחה שאהיה בהריון בקרוב (אם כי באותה נשימה זה בלתי יאומן בשבילי), החלטתי לנסות לקחת מהתקופה הזו את הדבש והצוף שהיא מציעה לי, גם אם צריך לאכול הרבה לענה בדרך. ואני בטוחה שבקרוב מאוד את תהיי על הקרוסלה שוב, הפעם בסיבוב הנכון, בלי עליות ומורדות.
גדול אלייך, מרב

נועם@בת

New member
עצוב שנגמר ככה, אבל לפחות נגמר ../images/Emo7.gif

לא מקנאה בך מיכל על רכבת ההרים שעברת בשבועיים החצי האחרונים. כל ההורמונים, התקוות, היאוש והכמיהה, ובסוף ים הכאב הזה. לא פלא שנשברת לרסיסים יקירה, אף אחד לאיכול לעבור שבועיים כאלה ולהשאר שליו. קחי בחשבון שיתכן שבעוד שבוע שבועיים, שוב תהיה לך נפילה מפחידה במצב הרוח. תופעה המכונה "נחיתת הורמונים". מוזר שנסיון כאוב כזה הוא גם נקודת אור, של הריון ספונטי. והלואי וזה יהיה פשוט האור בקצה המנהרה. נקווה שמילים כמו אסטרופם וE2 יהפכו להיסטוריה רחוקה, ותתחילי לספור שבועות וחודשים, ו...ילדים
נועם

מיכל ק-ש

New member
טוב שאת מכינה אותי לנחיתת ההורמונים

אני מקווה שאולי היא לא תגיע. היום אני באמת במצב רוח טוב. אני אפילו לא מפסיקה לשיר מהבוקר איזה שיר אידיוטי שהתעוררתי איתו ומאז הוא נתקע לי בראש. אני מתביישת לספר איזה...

למעלה