חרות

תאום2

New member
היי שריון

איני יכול לפתוח את הקובק מאחר ואני מסלולרי/tapuzforum/images/Emo56.gif. אשמח אם תעשי העתק הדבק של המילים

תאום2

New member
בהצלחה בסטטיסקה

אני גולש מסלולרי ולעיתים אני מקבל הודעה שהמסר כשל, למרות שהמסר עובר/tapuzforum/images/Emo30.gif

הנה

חרות | עוד תצא אל הגן תשב שם על גזע כרות בצל האילן, מחום שמש מוגן ותטעם טעמה של חרות ענפים מתנפנפים שורשים מחרישים ועלים מצטנפים בין פירות חדשים.. עוד תישא עינייך לשמים תשאף ניחוחי אהבה טל ינשק לחיים ותקטוף פרחי תקווה אז – כמו באסיף, תטבע בתבואה חלומות יתחילו להתגשם אדמה יציבה, קרקע קבועה כמו בקטיף – כשהאוויר מתבשם הזורעים בדמעה יצחקו לעבר הניבה זיעה תוצר נהדר!! כן, היו ימים קשים אז חרשנו וזרענו הלילות היו תשושים ונשרטנו, גם נפצענו כן, היו עמל וצער והווה שלא חדל ועבר חותך כתער וגבעול שלא גדל.. אך הגשם לא הפסיק בכל עיקול המתין מלאך שכל מכה קטנה המתיק כשעל השכם הוא טפח והיה חבר, היה ידיד והייתה גם חממה נטמנו זרעי עתיד בעמקי האדמה _ _ _ _ _ _ יבוא עוד יום, ותצא אל הגן תשב שם על גזע כרות בצל האילן, בין פרחים ודגן ותודה על משא אל חרות

תאום2

New member
שיר שריון,‏ שאלה:

שחור ואפל חורש מזימה, חוסם את האופק בצעד מרגיז.. שהבאת בזמנו, נדהמתי, זה את כתבת?

למעלה