חצי שנה לפני- בואו לנבא

חצי שנה לפני- בואו לנבא

לפני שכל הרעש מתחיל ברעידות קטנות ואז מתפוצץ כמו הר געש, תעצמו את עיניים ותחשבו על המדינה שמקבלת את מירב התשואות והנקודות. מי תהיה המדינה המאושרת? לדעתי, דנמרק בשנים האחרונות מביאה שירים קליטים עם הרבה סטייל ובשנת 2007 היא תהיה הזוכה.

אין מצב שרוסיה זוכה השנה...

אחרי ההצלחה של השנה, רוב הסיכויים שרוסיה תסיים בתחתית הטבלה או באמצע הטבלה. בעצם, היא תסיים ב-2007 במקום 11-17 כי יש לה הרבה חברות... אין מצב שרוסיה זוכה ב-2007...

אתם יודעים מי אני רוצה שתזכה ../images/Emo57.gif

אבל אם זאת לא תהיה המדינה שאני רוצה מאוד שתזכה (
), אז זאת תהיה לדעתי קפריסין חחחח סתם ניחוש פרוע....

mikko1

New member
נראה לי שרוסיה לוקחת השנה

או שאולי אחת מהביג 4.

ב-2007 רומניה תסיים מקום 19

וגם זה יהיה נס... אחרי שנתיים בטופ 5, גורלה של רומניה יהיה כישלון

rootzax

New member
אני רוצה שקרואטיה תזכה סוף סוף

למרות שהם עוכרי ישראל :)

yossi29129

New member
מת שקרואטיה או מקדוניה~

מדינות הלקן אני הכי אוהב אותם מקדוניה ורומניה תמיד יש להם שירים יפים בעיני אני מקווה מאוד שבולגריהב בפעם הראשונה תמצא את מקומה בגמר.

rams2

New member
למכירה פריטי אירויזיון !!!!|גיטרה

פריטי אירויזיון למכירה... כמעט כל הסינגלים מ2004 2005 2006 ו – 1999 קפריסין 98 דיסקים אירוויזיון 1999 2000 2001 2002 2004 2005 אוסף אירויזיון מהולנד דיסק כפול אוסף אירו גרמני דיסק כפול פרנק נף אוסף כפול אילן בן שחר דיסק כפולדיסק משותף סאקיס ראובאס ופיליפ קירקרוב קדם סלובניה 2005 דין בוסניה אלבום מלא קלטות וידאו כמעט מכל השנים תיקים רשמיים איסטנבול 2004 קייב 2005 אתונה 2006 כובעים אתונה אנה וישי טינה קרול תוכנייה רשמית אתונה איסטנבול קייב חולצות אירו 99 קוסמו יוון אירויזיון אנה וישי קייב אפור קייב כחול גו שירי מיימון טינה קרול אתונה 2006 מצלמה של המשלחת האוסטרית 99 רפלקשיין!!!!!! היחידה בארץ מי שרוצה שישלח מסר.

למעלה