חציפרט...עצמי

iris10

New member
שיחקת אותה../images/Emo47.gif

יופי של דיוקן עצמי מצא חן בעיני שלמרות שלא תכננת (כך נדמה לי) מרבית התמונה ניראית בשחור לבן אבל הדמות במראה בצבע אחלה

איריס! יו... .ולתומי חשבתי

שאף אחד מלבדי לא ישים לב לעובדה הזו! ובטח לא יעיר על זה דבר. ואאו. הדבר הראשון שעלה בראשי לכשראיתי את תוצאת הכאילו ש/ל, והצבעוניות במראה זה מה שאהבתי למעשה בתמונה הזו.. קנית אותי !!

bmwlog

New member
../images/Emo41.gifיפה מאד,האם צולם תוך כדי רכיבה?

מקווה שאתה ,הוא הרוכב האחורי

אכן כן..bmwlog צולם תוך

כדי רכיבה. ולא אני לא הרוכב האחורי. העלתי פה כמה תמונות שצולמו על ידי תוך כדי רכיבה בעבר. אעלה עוד כמה. למעט הסכנה הכרוכה בצילומים כגון אלו , הרגשתי לאחר התצלומים היתה נפלאה.המון סיפוק, ותמונות מקוריות. רק חבל שהתצלומים הללו בוצעו ע"י מצלמה נחותה.( כי זה מה שיש לי כרגע ) עם מצלמה טובה , ועדשות שאין לי.. אפשר להגיע לתוצאות צילום מדהימות.

maCr0T

New member
אבל מצלמה שכזאת

תהיה כבדה, ומסובכת לתפעול תוך כדי נהיגה, ואז הכלל מסתכן יותר, אתה מסתכן יותר, והמצלמה מסתכנת יותר.

bmwlog

New member
../images/Emo41.gifאם שיבחתי את הצילום הראשון

על השני אני ממליץ לצל"ש.פנטסטי.

zoharch

New member
רק שאני לא מצליח להבין...

אתה גם רוכב, גם מצלם, גם מעשן והאפר שלך לא נופל והכול במהירות של (כך נדמה לי)60-70 קמ"ש ...
.

orinu

New member
אלי - יופי של תמונה וסידרה טובה

אבל שלא ישתמע מזה שאני מעודד אותך לצלם תוך כדי רכיבה (רכבתי 15 שנה ולא עלה בדעתי)

10101

New member
צילום נפלא. חד מטושטש, והשילוב

שמייצר סחרחורת של תנועה.

guyo

New member
איש רב פעלים אנוכך, או שמא ...

רב פעלולים ?! תגיד לי אתה נורמלי ? אתה מודע לעובדה שלמעשה עוד לא נפגשנו ? תמשיך ככה ואני בכלל לא בטוח ש ... לא סתם, אפילו בצחוק אסור לחשוב על דברים כאלה, אבל אני עדיין בדיעה שאתה "קצת" לא נורמלי בקטע הזה, טוב, בעצם בהתחשב בצילומייך מאתמול שמשכת אותם קצת מעבר לכל דימיון, אז I "rest" my case טוב, ולעניינו אנו, אחלה צילומים תשמע גם פריימים "חתוכים" בהקפדה גם חותך את הכביש בנסיעה בשתי מילים: רב אומן תמשיך ככה, אבל תתשדל לשמור על עצמך ועל מצלמתך

guyo .. ביום שאהיה נורמלי.. אהיה

משועמם,נטול ניצוץ שמחה בעיניים..,ולבטח אתעסק בלפדר יבלות ברגליים.. עד אז..אני מרשה לי קצת לשחק. ככה.. שלא אחנק.. מרצינות החיים.. משתדל לצלם קצת.. פיסות חיים.. וכן. אתה צודק, הערת את שימת ליבי שמעולם לא נפגשנו. מתי שכבודך מזדמן לגבעתיים הנך מוזמן. אני יושב במשך היום ברח' כצנלסון 12 בגבעתיים, בחוץ תראה מנוף אדום ולידו שלט אדום ובו כתוב.. " הובלות אליאס ". אני רוב הזמן שם. 050-211441 בכייף. בכלל כל מי מהפורום המזדמן לאיזור ונפשו חשקה בקפה,תה,עוגיות,שמן,אורז,או חלב עיזים..ואפילו. הובלה .. מוזמן. ( לא מובטח שאספק משהו מן המוצע! )

guyo

New member
לא נורא אח שלי, דפקת פירסומת !

אבל עכשיו ברצינות אתה יודע שיש תחרות צילום בגבעתיים ? אני מעתיק בזאת את פרטי ההשתפות בתחרות צילומי גבעתיים לטיפולך יש לך בדיוק עד יום ראשון הקרוב יאללה זוז ניתן לשלוח עד 5 צילומים של העיר "גבעתיים" שלך ! (גנים, שכונה, אתר, מבנים, קשר לעבר ההיסטורי, צילומי ילדות) נ.ב. - לתשומת ליבך הם צריכים להיות מ... אותו הנושא ! בשקופיות או הדפסות בגודל 18X24 בצירוף הנגטיב ! נראה אותך זוכר מה זה ?! לדעתי אתה יכול גם לשאול אם הם מקבלים דיסק ברזולוציה גבוהה ! אולי תצא לצלם במיוחד ?! לא לשכוח שזה בדיוק עד 30/03 אה , וכמעט שכחתי, את כל זה עלייך למסור עד יום ראשון הקרוב ליונית אפל במחלקת אירועים בעיריית גבעתיים ברחוב שינקין 6 בגבעתיים בטל:5722223 ואל תגיד לי שחוץ מלצלם "SHIT" אין לך צילומים מהמגרש הביתי ? או שזה רק מקום העבודה ?! אתה בטח לא מתאר כמה פעמים ראיתי את הרכב עם המנוף האדום ברחוב כצנלסון (לא אציין את המספר 12 בשביל לא להמשיך לעשות גם פירסומת להובלות אליאס) והנה, את הפלאפון שלך 050211441 לא רשמתי בשביל לא לעשות לך פירסום עצמי! בקיצור התערוכה המסכמת של צילומי גבעתיים במלאת לה 80 שנה מחכה לך, התערוכה בתיאטרון גבעתיים המכובד לכשעצמו וגם תחרות צילום נושאת פרסים ! אז למה אתה עוד מחכה ?

למעלה