חפש את הקיבוץ...

חפש את הקיבוץ...

דווקא בגלל שכולם חושבים שאנחנו אמורים לדעת איפה כל קיבוץ נמצא... אזזז החלטתי לפתוח שירשור שיתן לנו קצת...רקע אולי נקרא לזה ת.ז. קלה על הקיבוצים ה"מ-ד-ה-י-מ-י-ם-!" שלנו;) יאללה.. אז שם מיקום בן כמה הקיבוץ קרוב ל... שעות נסיעה מת"א מופרט/שכר דיפרניצאלי וכל מה שעולה על דעתכם נהיה קצת זקנים:)

אז אני אתחיל?

אןווווקי אז אני מקיבוץ בארי... ולכל מי שלא מכיר הקיבוץ נמצא בצפון הנגב שזה אומר בערך 10 דק' דרומה משדרות 10 דק' מנתיבות ו7 ק"מ מעזה:) הקיבוץ שלי לא מופרט, עדיין שיתופי למרות שעכשיו התחילו בתהליכי הפרטה של המזון. אממזה בערך שעה+ מת"א וכמובן, נראה לי שהקיבוץ חוגג את השנה ה 59 אם אנלא טועה...חחח

la bella dama

New member
ואני אמשיך../images/Emo13.gif

אבל קודם,רציני,אין על פורום קיבוצניקים!! *עדיין מתלהבת* אוקי קיבוץ יגור
ממוקדם ליד נשר וחיפה או אם תרצו ליד צומת יגור..חחח למי אכפת כמה זמן לוקח להגיע מת"א לפה..ת"א זה בלעע הוא קיבוץ מתחדש ז"א שיש קצת הפרטות השנה חגגנו 82 שנה ליגור דבר חשוב!יש לנו אתרי אינטרנט רק לקיבוץ וכמובן,יגורניקים שלוטים!חחח לעוד פרטים אתם מוזמנים רק לשאול

OMER G17

New member
אח של ידידה שלי גר שם עד לא מזמן

ביגור....רותם חיות מכירה?

la bella dama

New member
יש פה יותר מידי אנשים כדי שאני אכיר

את כולם..חחח השם נשמע מוכר..

OMER G17

New member
קבוצת יבנה!

שם: קבוצת יבנה מיקום: איזור אשדוד...בין צומת אשדוד לכנות בן כמה הקיבוץ: 60 ומשהו קרוב ל...אשדוד רחובות גדרה שעות נסיעה מת"א: חצי שעה בלי פקקים מופרט/שכר דיפרניצאלי: אין כלום...קיבוץ כמו פעם

BLLizZarD

New member
שלי../images/Emo26.gif

קיבוץ סער בצפון בן... שכחתי, אותו גיל של המדינה
קרוב לנהריה (1-2 דקות נסיעה חח) בערך שעה וחצי מת"א מופרט =[ עם ההפרטה הקיבוץ ניהיה ממש חרא של מקום. כבר אין משק חי, מועדון בערבי שישי, קומונה, החדר אוכל פשט את הרגל אבל נפתח שוב ובקושי אוכלים שם, אין כמעט אירועי חג בקיבוץ, האווירה הקיבוצית השיתופית נעלמה... על הפנים. רק אם הייתי יכול לחזור 5-6 שנים אחורה...

la reputa madre

New member
עונה נה נה../images/Emo6.gif

יאללה.. אז שם
קיבוץ בית קשת
גליל תחתון...ככה בדיוק באמצע בין עפולה לטבריה.. בן כמה הקיבוץ
נולד ב44 ככה ש....בן 61?
קרוב ל...
נצרת עילית זה מאחורי הבית שלי... שעות נסיעה מת"א
שעתיים.. מופרט/שכר דיפרניצאלי
שיפרנציאלי...מופרט חלקית...עם רשת ביטחון אנערף מהזה אומר... לא מבינה בשטויות האלה..ואת אלה אני יודעת רק כי אבשלי היה מזכיר
קיבוץ מאד קטן ולצערי לא הכי איכותי בעולם אבל מסתדרים..

מגדל-עז.

גוש עציון. בן עשרים וחמש בערך. רבע שעה מירושלים. אוו, הרבה. קצת פחות משעתיים מת"א. חצי מופרט, לא דיפרניצאלי.

למעלה