חסרי אחריות

אל תהיה כ"כ מהיר לשפוט

אתה לא יודע את כל הסיפור, אל תקפוץ למסקנות. לא שאני יודע יותר אלא שכבר קרה לי שלא נתנו לי להיכנס למכתש הקטן כי המטוס שהיה שם לפני כביכול חרג לתוך האזור האווירי של הכור וזאת אחרי שהוא קיבל על כך רשות מהפקחית.

להם יש מזל...

שזה נגמר רק בשלילת רשיון. היה טייס קרב שסיים את הקריירה שלו ככה (נ"מ ישראלי ירה עליו כשהוא דיווח שהוא בא לנחיתת אונס ועובר מעל לכור כדי לקצר)

MIA

לטייס ביש המזל קראו הרפז, הוא טס במיסטר כמדומני ולא בסמב"ד. לפי ההשערות הוא היה מחוסר הכרה כשהמטוס עבר מעל לכור. הוא היה MIA במשך כ-15 שנה, עד שבדווי מצא את חלקי גופתו עם חלקי מצנח וכסא, תקועים בנקיק בסביבות עין גדי.

mayafit

New member
המטוס - אורגן.

לקרוא לטייס פצוע, חסר הכרה בתא הטייס "ביש מזל" זה הרבה יותר מזלזול בחללי צה"ל/ח"א.

כנ"ל

מה התכונת? שהוא היה בעל מזל?! אם יש מישהו שמכבד חללי צהל במדינה הזאת - זה אני!!!!!!!! במיוחד כיוצא ח"א שבגיל 57 עדיין משרת במילואים. בכלל יש לך מושג כלשהו מי אני? לפעמים אני מקנא באבי בן-דוד שיכול לשחר את רסנו על תגובות מהסוג שלך. בושה וכלימה.

אל תקנא...למה לרדת רמה?

למה תשתלח באיציק...בטוח שהוא לא התכוון. התבלבלו לכם המינוחים בעיברית. חבל.

hanani12

New member
וכדי לסגור את הנושא חד וחלק...

זה היה אורגן מטייסת "הצרעה" בחצור. ראו:http://www.iaf.co.il/iaf/doa_iis.dll/Serve/item/Hebrew/1.1.4.4.3.2.1.5.html

נכון

רק לא זכרתי אז החלטתי לא להמציא סתם

למעלה