חסרים לנו עוד 28 הרוגים

odery

New member
חסרים לנו עוד 28 הרוגים

כדי להגיע ליעד שקבעו הכנסת והממשלה להרוגים מתאונות הדרכים השנה. הגענו רק ל303. מה עושים?

הייתי

הייתי רוצה שיהיה לי נשק שאוכל לירות בכל מה שלא מתאים לי ויש הרבה שלא מתאים לי הכביש מוצף אנשים שלא יודעים לנהוג הייתי רוצה שיהיה לי נשק שאוכל לירות בכל מי שאני לא אוהב או לא אוהב אותי בום בום והרחובות נקיים בום בום והמצפון שוכב על הגדר הייתי רוצה שיהיה לי נשק שאוכל לירות בכל מה שאני לא מסכים איתו הייתי יורה בו הייתי רוצה שיהיה לי נשק שאוכל לירות בכל מי שאני לא אוהב או לא אוהב אותי בום בום והרחובות נקיים בום בום והמצפון שוכב על הגדר בום בום והרחובות ישנים והספרים נשרפים והמצפון ישן אף אחד לא אשם בום בום והרחובות ישנים זה לא עוד בוקר זה השחר והמצפון ישן אף אחד לא אשם

זיתרענן

New member
שלום לפסיכולוג מחלק האיבחונים

והמחמאות. תוכל לאבחן גם אותי? אה, אגב, זה שיר של גבסו מה שהביאה שיבי

דייי...לא ידעתי שזה גבסו...

ושלום גם לדובר שלה שנחת משום מקום לאחר יובלות שלא ביקר כאן, אם דברים כאלו מחזירים אותך אז שווה לי להמשיך....

מתנדבת

לדרוס מניין

עצוב , אבל יש לנו חוקים של סדום ועמורה

המדינה שלנו היא אוהבת מילחמות והיא אוהבת שיהיו תאונות דרכים , כמו שהיא גם אוהבת לקחת את הכסף של ניצולי השואה ומחכה שהם ימותו . ככה גם בכנסת יש חוקים של הטורקים הע'ותמנים ושל האנגלים הבריטים

chuckcha

New member
בגלל זה העלו את המהירות המותרת

כדי לא לחרוג מהיעדים.

את יודעת מתי קובעים רמזור חדש ../images/Emo35.gif

במדינה שלנו כאשר יש כביש עם תאונות דרכים ויש בו צומת מחליטים להקים רמזור למכוניות רק כאשר יש תאונה עם הרוגים . ככה זה בכל שאר התחומים במדינה , קודם כל מחכים שיקרה אסון

למעלה