חסימה בפייסבוק

אורי כץ

New member
חסימה בפייסבוק

אחרי כמה הודעות זהות ותוך זמן קצר (בדפים שונים) פייסבוק טורחים לחסום את הכותב? אם יש מקום שפייסבוק גם כותבים את זה - אודה על קישור לשם...

shoosh2607

Member
מנהל
למה שיחסמו?

הודעות פוגעניות? אני חושבת שרק אם מישהו מדווח אז זה נכנס לבדיקה

חסימות מסיבות שונות

הצעות חברות - אם שלחת יותר מ5 ביום הוא מתריע לגבי כך שעליך לשלוח רק לחברים שלך ולאנשים שאתה מכיר אם הצעת הצעת חברות והאדם סימן כלא מכיר אותך -וזה קרה כמה פעמיים ,תקבל התראה לפני חסימה אם יש תוכן פוגעני או שסומן כתוכן פוגעני על יותר מ10 אנשים - יורידו לך את התוכן חוץ מזה פייסבוק לא מחפשים לחסום :)

אורי כץ

New member
יותר פרטים

הסיטואציה היא כזו: נכנסתי לדף מסוים של ארגון כלשהו והעלתי קישור לדף אחר. אחר כך נכנסתי לדף מסוים של ארגון אחר והעלתי את אותו הקישור. וכך הלאה וכך הלאה. והשאלה היא לא האם תתרחש חסימה (כי בפועל היא התרחשה) אלא אחרי כמה פעמים היא תתרחש. מאחר ולא אני הייתי זה שנחסם ואני לא יודע איפה הנחסם פרסם את כל ההודעות (רק חלקן) אז אני לא יודע אחרי כמה הודעות הוא נחסם. האינפורמציה החסרה לי מאוד תסייע.

shoosh2607

Member
מנהל
קיבלת תשובה בהודעה אחת מעל

אם יש תוכן פוגעני או שסומן כתוכן פוגעני על יותר מ10 אנשים - יורידו את התוכן

מר קיז

New member
אני מפרסם את אותה הודעה בעשרות דפים קבוצות...

ופרופילים ועדיין פעיל. אם לא דווחו עליך לא תחסם.

shoosh2607

Member
מנהל
אני עדיין לא הבנתי למה חסמו

קיבלת הודעה על כך? מה כתוב בה?

אורי כץ

New member
אני רק שאלה...

לא חסמו אותי. אם היו חוסמים אותי, אני מניח שהיו לי הרבה יותר פרטים. הסיטואציה היא כפי שתארתי: מישהו העלה בהרבה דפים קישור המפנה לדף מסוים. בשלב מסוים, הוא לא הצליח להמשיך ולהעלות את הקישור. הוא כתב בדף הפייסבוק שלו שהוא נחסם (ואחר כך כתב שלפחות את הדף שלו לא חסמו). והשאלה היא: אחרי כמה הודעות הוא נחסם?

shoosh2607

Member
מנהל
שוב, זה נורא תלוי למה

אני לא יודעת מה הקישור (אולי משהו הקשור לזכויות יוצרים), מה תוכן ההודעה, ומה הסיבה.

מר קיז

New member
כפי שאמרתי לא חוסמים אבל...

יתכן מצב שבו בקבוצה או דף מסויים לא ניתן לשים לינק או וידאו בגלל הגדרות של אותה קבוצה. אני זוכר שקרה לי דבר כזה בקבוצה שניסיתי לפרסם משהו ולא קיבלתי אישור מהקבוצה\דף. זה היה מזמן לא זוכר את הפרטים אבל משהו בנוגע להגדרות פרטיות של הקבוצה

למעלה