חמ"ן שחקים

nirsalon

New member
חמ"ן שחקים

שלב שני - מסלול עיצוב מערכות מודיעין יש לי מבחן מחר במלון טל בת"א, מישהו יודע מה הולך להיות שם? (או משהו על המסלול)

nirsalon

New member
שזה שלב שני במיונים אליו

אחרי שמנתבים אותך לאחד המסלולים

שייטת13

New member
מה זה השטויות האלו?????

אני מועמד למסלול "עיצוב מערכות מודיעין" ולא דרך חמ"ן שחקים! עשיתי מבחנים ועברתי, עשיתי ראיון ועברתי ועכשיו נשאר לי תחקיר בטחוני. אין שום קשר לחמ"ן שחקים! מאיפה הבאת את זה? עיצוב מערכות זה בכלל בתחום המחשבים. שגיב.

menis

New member
גם אני מוזמן מחר לבחינות אבל לא

חמ"ן שחקים ! כתוב לי מסלול עיצוב מערכות מודיעין זכור לך על מה נושאי הבחינה?

nirsalon

New member
אוקיי, אני שמח שאתם מתקנים אותי

פשוט אמרו לי במודיעין שאני מועמד רק לחמן שחקים וחשבתי שזה הלך ביחד.. המבחן שלך היה במלון טל? מה היה שם?

profuck

New member
יש משהו בדבריו

הייתי לפני שבוע במבחנים לשחקים, נאמר שם שהם הוסיפו מסלול נוסף למסלולים של שחקים, ונראה שהוא תואם מבחינת מאפיניו הבסיסיים את הדרישות של עיצוב מערכות מודיעין. כלומר, יתכן והחליטו שעיצוב מערכות הוא חלק משחקים. על כל פנים, ככל שידוע לי במלון טל עושים תחקירים בטחוניים, ואותם בלבד (לא היו עוד קומות "בשליטת" צה"ל מתי שאני הייתי שם, אם זה בכלל צה"ל).

Acid454

New member
אין שום קשר

אין שום קשר בין "עיצוב מערכות מודיעין" ושחקים. שני המסלולים נחשבים לאיכותיים ביותר. ההבדל העיקרי - עיצוב מערכות מודיעין נועד לאנשים שמבינים בתכנות ובמחשבים, ולכן הקורס קצר יותר. בשחקים לעומת זאת הקורס ארוך יותר, ושם מלמדים תכנות.

שייטת13

New member
יש לך מושג מה זה עיצוב מערכות?

אני מועמד למסלול הזה ונשאר לי לעבור תחקיר בטחוני. אתה יודע מה הולך שם חוץ מזה שזה נחשב איכותי ועוסק במחשבים? אגב, יש פה עוד כאלו שמועמדים איתי? שגיב.

Acid454

New member
כאן זה לא ממש המקום

כאן זה לא ממש המקום לפרט אבל זה מאוד נחשב

למעלה