חמאס לא רוצה דלק..

respecta1

New member
לא, כמו שקורה היום.

חוטפים וחוטפים ובתמורה מתנקשים בשני טרוריסטים, דבר כזה לא ימגר את הטרור. כשהממשלה תרצה הפסקת אש זה יראה את השורה התחתונה, יהודים הם לא רק עם מטומטמם כשזה קשור לביטחונו האישי, אלא שהוא עם מטורף ומזוכיסטי.

נכון, מה שהם עושים היום לא ממגר את הטרור

בדיוק כמו ששרון לא הצליח, וממשלת ביבי לא הצליחה, כל ממשלות ישראל כולל עם שותפות של רחבעם זאבי איווט ליברמן ואפי איתם. כולם ידעו לדבר פקה פקה ונכשלו, כי אי אפשר למגר טרור בטרור, בוודאי לא כאשר הטרור נובע מסכסוך לאומי שמעורבים בו כיבוש בהווה ועבר קולוניאלי. טרור כזה אפשר למגר רק ע"י פתרון מדיני. אבל מי שעיוור לניסיון המתמשך שנכשל לנו כבר עשרות שנים גם הפעם לא יראה.

respecta1

New member
אתה כמובן רואה דרך עינך האנטי ציוניות פתרון

מדיני, אבל אדם ציוני, אדם שאכפת לו ממדינת ישראל, לא רואה פתרון כזה באופק. ובכל מקרה, לא שרון ניסה ולא ביבי ניסה, דשדוש מתמשך של 40 שנה.

באמת דשדוש של 40 שנה... אבל אתה באמת חושב

שלא שרון ולא ביבי ולא זאבי ולא ליברמן ולא איתם? כוווולם שמאלנים תבוסתנים?

respecta1

New member
איתם וליברמן אף פעם לא הגיעו לעמדת השפעה

של ממש, אם הם היו מגיעים זה כמובן היה קורה, אבל זה לא - מפני שהיחידים שכן הגיעו הם שרון וביבי פוליטיקאים שאכפת להם יותר מהאינטרסים שלהם מאשר של המדינה

מוחמד5

New member
רספקטה !!!!!!!!!!!!

משהו עובר עליך היום. כולםםםםםםםםםםםםםם כל אלה יו שרים ובעלי השפעה, אתה רוצה לסכן את הפורום ואותי ולטעון שליברמן ואיתם לא יותר מאשר בובה על חוטים? אפילו גנדי היה שר בממשלה ושום דבר לא עשה. תתעורר.

זה מוכיח שגם דרכם נכשלה, בדיוק כמו דרך זאבי

וליברמן ואיתם. המכנה המשותף- כווולם, ממרץ ועד איתם- ציונים. ואז את מתפלא למה אני אור שהדרך של הציונות שוב ושוב נכשלת בלהביא לתושבי הארץ בטחון, ואיך דווקא המדינה היהודית הפכה למקום שבו יש ליהודים את הסיכוי הכי גבוה להיהרג.

respecta1

New member
../images/Emo6.gif

המשותף בכולם שהם פוליטיקאים, שכמו רוב הפוליטיקאים בעולם לא מעניין אותם אף אחד חוץ מהתחת של עצמם.

respecta1

New member
אגב../images/Emo6.gif

גם הלאומיות הפלסטינית והמנהיגים שלהם הביאו לערבים בארץ רק הרג וחורבן, אז גם האידאולוגיה הזו לפיך דבריך נכשלה? יא אנטי פלסטיני

../images/Emo6.gif אז כולם בעצם לא אחראים למה שהם אומרים?

ולגישות הפוליטיות שלהם? חחחח האמת הפתעת אותי עכשיו, לכזה טיעון באמת לא ציפיתי. כל הממשלות עם המדיניות הציונית נכשלו לא כי הם לא שמרו על מדיניות שעולה בקנה אחד עם הציונות אלא בגלל שהיו מושחתים...

respecta1

New member
מעולה, אז גם כל הממשלות הפלסטיניות נכשלו

בגלל שהמדיניות שלהם היא לאומית פלסטינית.

איזה ממשלות פלסטיניות? ../images/Emo6.gif

60 שנה יש ממשלות פלסטיניות כמו בישראל? יש ממשלות פלסטיניות מאז הסכמי אוסלו, אבל מי שמחזיק במושכות ומחליט איזה שטח יוחזר ואיזה פליט יוחזר זה לא הם. זאת ממשלת ישראל מחליטה
הם יכולים רק להגיב למה שעשינו או בשתיקה, או בגינוי או במאבק.

respecta1

New member
../images/Emo6.gif

לקחת לי את המילים מהפה, למה ממשלת ישראל אשמה בזה שטרוריסטים פוגעים באזרחים שלה? לא, (היא אשמה שהיא לא עוצרת את זה) הציונות חביבי היא הצלחה אדירה, היה תכנון להקים מדינה יהודית בארץ ישראל, ומאפר הפכנו למדינה חזקה בכמעט כל תחום

מוחמד5

New member
יפה אמרת נדב

ומאפר הפכנו למדינה חזקה בכמעט כל תחום : כמעט .. אבל כמעיט זה לא מספיק . מההודעות האחרונות שלך בויכוח עם סלטעון ,ניתן להבין שנכשלתם (על משקל הפכנו ) ביצור וגידול פוליטקאיים ראויים או חצי ראויים. אתה מודה כאן שמנהיגי המדינה הם הכשלון והם האשמים במצב בו ישראל נמצאת כיום (שהוא טוב יותר ממה שהיה למשל בתקופת שמיר, בייבי)

respecta1

New member
למען האמת גם זה לא ממש..

גם בן אדם טוב שיהיה או היה ראש ממשלה טוב עם תקשורת כמו היום תוך דקה הוא יהיה חתוך לחתיכות קטנות כי התקשורת בארץ זה באמת תופעה לא שומרים על שום תקינות פוליטית נכנסים במי שבא להם בלי לתת דין וחשבון.. וזה משפיע. יכול להיות בהחלט שיש פוליטיקאים שהם גם ראויים ואנשים טובים אבל אי אפשר לדעת את זה כי עושים רצח אופי לכל אחד ואחרי שהתייאשו מזה אז כבר עשו רצח אופי לכל הפוליטיקאים באשר הם פוליטיקאים בכל מקרה.. "יצרו פוליטיקאים ראויים" זה לא תחום שאני בוחן מדינה בו..

זה מגובה במחקר כלשהו?

כי ככל הידוע לי, הסיכוי הגבוה ביותר להיהרג הוא דווקא בתאונת דרכים - מה, ציוני נוהג אחרת?

למעלה