חלוקת סגנונות

Duck AllMighty

New member
חלוקת סגנונות

טוב, אולי זה ישמע לכם ממש טיפשי אבל חשבתי שזה המקום הנכון לשאול את זה יש לי ברשותי המון, אבל המון מוזיקה.. מהרבה סוגים אני רוצה לסדר אותה באם פי 3 לפי מצבי רוח או משהו בסגנון ואני צריך רעיונות לחלוקה.. מי שיכול לעזור אני כבר אומר תודה

מה טפשי בזה??

אני הכי אוהבת ללכת לשיון עם מוזיקה ברקע והבדלים בין סגנונות ממש לא עוזרים להירדם.... אצלי החלוקה ממש פשוטה: שירים שקטים (שיעזרו לי להירדם...) שירים שמחים (כי זה כיף תמיד..) ואז יש לי חלוקה של כמה להקות (אירוסמית', אלאניס, בון ג'ובי וכאלה...) כי את כל אחת מהן אני שומעת במצב רוח מסוים... ושירים רועשים. אלה שירים שמעוררים אותי בבוקר בנסיעה לבסיס (אני מתעוררת ממש ממש מוקדם אז אני צריכה משהו שלא ייתן לי להירדם בשום אופן, אחרת אני לא ארד מהאוטובוס בזמן חחח)...למשל רוק כבד ממש או סתם זמרים עם קול צורם כזה ו... זהו נראה לי. בעיקרות פשוט תחשוב איזה שירים מתאימים לך מתי, ותחלק אותם לפי זה. מקווה שעזרתי!
שנה טובה

Duck AllMighty

New member
פששש תודה

ניראה לי אני יעשה באמת משהו כמו חלוקה של שירים צ'יל-אווטס (יענו להירגע איתם בסבבה) ושירים יותר שמחים למרות שעדיין אני קצת תקוע - אני צריך עוד איזה קטגוריה כי אחרת אני אלך לאיבוד

אוקיי אז הנה עוד רעיון

תחלק לפי מה שהכי בולט בשיר... כאילו, בתוך הצ'יל אאוטס, בתוך השירים השמחים.

Duck AllMighty

New member
לא הבנתי את הכוונה

מה זה בולט בשיר? אני כבר לא אגיב עוד פעם (חוזר לצבא על הבוקר) אבל אני אקרא את התגובה אז תודה מראש

זה יכול להיות כל דבר..

אם זה רגש, אם זה גיטרות חחחח, מצבי רוח.. טוב אני מניחה שאת זה כבר לא תקרא היום, אז בכל מקרה, שיהיה לך חג שמח ושנה טובה:)

למעלה