חלומןת

rona193

New member
חלומןת

במציאות אתמול פגשתי במקרה בערב את העו"ד שעבדנו יחד אצל המעסיק שנפטר לפני שנה וחצי. ושמו אור

במציאות הוא המשיך לעבוד אצל השותפה של המעסיק ואני פוטרתי לאחר מות המעסיק.

בחלום ראיתי שולחן עגול במרפסת ואת אחות של גיסתי (שמה חדווה ואין לי שום קשר אליה ולא מחבבת אותה במיוחד) בחלום אני רואה אותה עם עוד אנשים ואני לא מבינה מה אני עושה שם ואני רואה שיש לה בעייה קשה בעיניים נראות כמו פרוג´טורים, ואני שואלת אותה וואו מה אני עושה פה.

ונראה שממש הבעתי סלידה ממנה ומה פתאום הגיעה לי בחלום והלכתי.

ואז אני רואה את עצמי במטבח במרפסת מפוארת שכאילו מטבח שלי והיה שולחן מעץ עם 4 כסאות ואז אני רואה את אור העו"ד והוא היה נראה יושב וממש מוטרד. ואני שמה לו על השולחן פיתה (חושבת פיתה מלאה הצבע היה נראה כך) גדולה מהרגיל ממש ,

וכאילו אני הכנתי אותה והנחתי אותה על קרש חיתוך עגול על השולחן ואני אומרת לו אור אתה חייב לטעום מה הכנתי ואז יצקתי על זה נוזל סמיך כלשהו שכנראה חלק מהמנה שהכנתי, ושמתי בנוסף כוסית עם שמנת קיצפית מטובלת בקצת סוכר ואני אומרת לו אל דאגה כלום לא בשרי אתה יכול לאכול את השמנת.

למרות שבמציאות הוא ממש לא שומר כשרות. בחלום אני יודעת שאורטל אשתו גם נמצאת אצלי אבל אני לא רואה אותה.

מה שמפתיע אותי בחלום הראשון למה חדווה בכלל הגיעה אליי בחלום למרות שאין לי קשר אליה ולא מחבבת אותה וגם לא הבנתי את השולחן העגול עם האנשים שיושבים מסביבה, ההרגשה היתה שזה שבעה של מישהו למרות שהיא דיברה איתי אז לא הבנתי של מי השבעה למרות שהרגשה שלי בחלום כאילו שבעה שלה. היא לא מבוגרת במציאות היא אמורה להיות בת 54 בערך.

בחלום השני הופיע אור, במציאות שנינו שכירים ואין סיכוי שאחזור למשרד הקודם או שנעבוד ביחד כי שנינו שכירים. היינו ממש צוות נהדר וחברים טובים מאוד.

בחלום לא הבנתי למה הוא היה מוטרד או עצוב ולא חייך כמו אתמול שפגשתי במציאות.

אגב הוא ממש אוהב את האוכל שלי במציאות, שהייתי מכינה אוכל למשרד בשבילו היתה חגיגה ובחלום הוא בא אליי וממש עצוב או מוטרד ולא מדבר ואוכל אבל מוטרד במשהו אחר.

ובחלום הבאתי לו את הפיתה ממש גדולה מהרגיל והרוטב הסמיך ששמתי על הפיתה היה נראה כמו כרמל ובצד כוסית שמנת קיצפית עם סוכר (במציאות בחיים לא עשיתי מנה כזאת) וראיתי אותו אוכל אבל עדיין עצוב ולא ממש הגיב.

מה פירוש החלום בבקשה

טופי33

New member
שלום לך יקירה

שולחן עגול =זה המקום להתפייס [לא דווקא ע הדמויות]
חדוה=הצורך להיות בחדווה בשמחה.
בעיה בעיניים-עלייך לראות הדברים בגישה חיובית.
אור עלייך להיות יותר שמחה ולא מורדת .פיתה=להימנע מפיתויים.
הנוכחות שלהם במקרה זה קשורה לשמות ולמשמעות השמות.

rona193

New member
טופי יקרה תודה רבה - עדכון

בס"ד
טופי יקרה
אתמול האחיינית של הייתה אצלי (חדוה שחלמתי עליה היא דודתה אחות מצד אמא שלה) וסיפרתי לה על החלום.
האחיינית שלי הייתה בהלם כי בחודשים האחרונים דודתה חדוה סובלת קשות בעיניים ואפילו לא יכולה לעבוד היא בחופשת מחלה....
לא ידעתי איך לאכול זאת רק שזה מש לא מפתיע אותי. כי הרבה חלומות אנשים שאפילו אם יש לי היכרות שיטחית מגיעים לי בחלומות ובסוף יוצא אמת.
לגבי אור חשבתי על החלום ויתכן שאשתו לא נכנסת להריון אולי מטרידה אותו (במציאות הוא לא דיבר איתי על כך אני משערת) ולכן בא לי בחלום אולי תהי לו שמחה בעניין.
כי פיתה בהחלט פיתויים אבל לגביי קצת לא מסתדר לי ואין לי ממש פיתויים שלא נשקלים ועוברים אצלי בהיגיון.
תודה רבההה

טופי33

New member
וואו תודה רבה לך זה מראה על יכולתך לחוש הסביבה .מי יתפתה?

למעלה