חלומות

חלומות

חשבתי פעם מההיה קורה אם החלום עלייך היה מתגשם,אם היית מרגיש כלפיי משהו בלב, איך הייתי חוצה את הקו הדק שבין המציאות לחלום,נעמדת מולך , מכושפת ממך,מכשפת אותך עד להתעוררות התאווה, האהבה,

אתה ניצב מולי,הגחלים הרושפות של עינייך מביטות בי בריכוז וכאב עד לבערה שאני חשה עמוק בגופי ובפנים, ידך מושטת לכוון פניי ,הליטוף שלך מרגיע כל כך ונעים,ואני מרגישה שלמה בלב בנפש בגוף להתמסר ר ק לך, נקייה טהורה,רק שלך,הראשון שילמד,הראשון שירגיש שיחוש שידע והיד היפה השחומה עם האצבעות הארוכות תטפס לאט לאט במעלה הרגל שלי אל עבר המפתן והנסיון העשיר שלך ישביע את כל הרעב והתשוקה שיכרסמו בי ואז ארד על ברכיי ו אנשק כל פיסה ופיסה של גופך עד שאני ארפא לגמרי את הכאב את כל הפצעים שהיו במעמקי נפשך,

ו ארגיש איך כל איבר בגופי בוער משתוקק למגע שלך ואתה תבין ותעטוף אותי מבחוץ ובפנים תעבר עם הידיים ההירואיות ביסודיות על כל חלק וחלק בגוף השברירי,בזהירות,על פני העור החלבי, מלמטה עד לעצם הבריח,הצוואר העדין והשיער הגלי הזהוב תעטוף אותו בבטחון וטרם הכניסה הציפורניים שלי בגבך,מסמנות עד כמה השתוקקתי לעשיית האהבה אתך ואתה תהיה חם ותחייך את החיוך שלך שתמיד מואר בהילה ותמלא אותי באושר שקיים רק בחלום כי זו היכולת הקסומה שלך ולא תכעס שאני אלחש לתוך אוזנך "אני אוהבת אותך "...

סטנגה Joe

New member

adam33

New member
שם ועכשיו.

אני קורא אותך ואומר לעצמי עד כמה את בעלת נפש עמוק יצירתית ובעיקר רוחנית.
אוליי זו היתה הבעיה?
שאת יכלת לדלג על דברים..לראות "מעבר" והוא היה רציונאלי וידע תמיד כיצד מצד אחד לתת לך תקווה ומצד שני להמשיך בשלו.

ואני שואל עצמי כעת, כיצד מישהי כמוך לא ידעה להעביר את הרגש והתשוקה שבתוכה להוא שיושן בלילה לצידה.
יכול להיות שחששה?
יכול להיות שהפנטזיה אינה מתיישבת עם המציאות שבה הוא פחות חושק בך?

דומני כי התשובה השניה היא הנכונה.

אז לאן כעת?

זו לא הייתה הבעייה כלל

הוא חושק בי מאד ,מי אמר לך שמישהו ישן בלילה לצידי ?
היו דברים אחרים לפיהם אני העדפתי להשאיר את זה מהסיבות שלי בגדר פנטזיה ולא מציאות למרות הרצון המשותף

למעלה