חלומות של יום המשאלות
5.6.07

../images/Emo11.gif../images/Emo42.gif../images/Emo122.gif

גיל- 15 עיסוק- תלמידה מצב זוגי- נישואין/חברות- לא נמצאת בשום מערכת יחסים. תאריך בו נחלם החלום: 5.06.07 מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום: חלמתי שאני נמצאת במן חוף, מפרץ/מרינה. היה שם הרבה קהל והנוף היה כולו צבעוני וציורי. ממש מול הים היה ביתן כמו מסעדה-קיוסק. הכל נראה ממש שמח עד ששמתי לב שבים עומדים מנופים המחזיקים לוייתנים. בהתחלה חשבתי שמנופים מחזירים את הלוויתנים לים כי אולי נשחפו לחוף או משהו דומה, אבל זה היה בדיוק ההפך- המנופים ניסו להוציא את הלוויתנים מהמים אך הלוויתנים נאבקו וחזרו כל פעם חזרה למים. זה נראה בעייני כמו התעללות אכזרית ואני לא ממש יודעת להסביר למה, אבל היה אבוב שצף על המים שהיה מחובר בשלשלאות למנופים ואני עליתי עליו, ומשם ניסיתי לעזור ללויתנים או לפחות להבין מה קורה. משום מקום הופיעה שם עוד מישהי והיא דחפה אותי לתוך המים. בתוך המים נראה מן חלון, כמו של אקווריום, שמאוחריו עמדו אותם אנשים שבילו מחוץ למים על החוף. ואז איך שהו נזכרתי שכמה אנשים תפסו בת ים, ונראה שהייתי נוכחת בזמן שתפסו אותה כי נזכרתי בזה ברגע שראיתי אותה בתוך החצי אקווריום הזה וזכרתי שהיא הייתה מאוד יפה. אבל באותו רגע באקווריום- היא נראתה ממש מכוערת ומעוותת. נראה שרצו להוציא את הלוויתנים משם כדי שלא יפריעו ויתפסו ההצגה של בת- הים. סביבה רקדו דגים מוזרים סטייל "תפוס ת'כריש". לא ציינתי רק לגבי הלוויתנים- הם היו אם ושני בניה, והרבה יותר קטנים מאשר במציאות. כשיצאתי מהמים נראה שמים מתחילים להציף את כל המקום והוא כבר הגיע עד לברכיים של האנשים אבל לא נראה שזה מפריע למישהו. ונראה שהלוויתנים הצליחו למצוא מקום מחבוא כל שהו מפני אלה שרוצים להוציא אותם מהים. כשהתרחקתי משם הבחנתי מתחת לספסל שהיו גם מתחתיה מים, בעוד לוויתן קטן והצלחתי רק לקשר שאולי הוא עוד אחד מבניה של הלוויתנית. אז לקחתי אותו על ידי כי נראה שהעומק של המים לא מספיק לו, והתחלתי לרוץ ולחפש את האמא שלו. אני לא זוכרת שמצאתי אותה ונראה לי שבסוף פשוט השארתי הלוויתן במים עמוקים מספיק והמשכתי לחפש. אני זוכרת שכשהייתי במים או שאולי אחר כך צללתי שוב, אני נשמתי מתחתם. איפה התרחש החלום- החלום התרחש בחוף ים מפורץ אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. היו אומנם אנשים בחלום- אבל אלה לא היו אנשים שאני מכירה, אומנם אני זוכרת שלפני שהבחנתי בלוויתנים הייתי בחברת אנשים שכביכול היו חברים שלי. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... - בעיקר דאגה ללוויתנים וצורך להציל אותם. מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד...- חיות- לוויתנים, המים, האנשים שמתנהגים כאילו לא קורה כלום. מה לדעתכם המשמעות של החלום.- כשתעוררתי ונזכרתי בחלום הדבר הראשון שעלה בראש זה השיר "אשה לוייתן" של עברי לידר, שחברה שלי ציטטה לא מזמן במסן. זה שיר שכששמעתי אותו לראשונה לא ממש התחברתי אליו ולא חזרתי להקשיב לו הרבה. היום חזרתי ושמעתי אותו ומצאתי שאני מתחברת אליו יותר. בשיר- האשה לוויתן מתואר לפעמים כחזקה ולפעמים מתפרקת- דבר שדי מתאר אותי לאחרונה כי קיבלתי על עצמי תפקיד באירגון נוער שאני לוקחת בו חלק ויחד עם זאת אחריות גדולה, ואתמול בדיוק היה משבר שבסגרת התפקיד הזה אני הייתי צריכה לפתור וזה היה מאוד קשה כי היה עלי לאכזב מישהו מחבריי. אני ראיתי את עצמי כחזקה בחודשים האחרונים, אחראית ועסוקה, אומנם שלפני כן הייתי עצלנית לא קטנה- אבל היה לי מלא זמן פנוי ופחות דאגות מה שאולי התבטא בחלום בתור בת הים שזכרתי בתור יפה. אבל לאחרונה גם מתחיל לשעמם לי כשאני לא עסוקה מה שהופך את העצלנות למכוערת-כמו בת הים שהתכערה. מה שקראתי לגבי סמלו של הלוויתן גם מתקשר לבעיה שנתקלתי בה אתמול "לויתן לא רגוע מסמל שאתה חש חוסר יכולת להתמודד מול משימה או קשר שעומד לפניך." ושצלילה מראה את המתרחש בעמקי עולם הרגש שלי. אבל לא הצלחתי לקשר לגבי המים שעלו על גדותיהם והתחילו להציף את האזור.

kikona126

New member
אני אומרת ../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif

כל הכבוד על כך שקראת את הודעת המנהלות ופעלת לפיה ויותר מזה ממש אהבתי את הפירוש שלך לחלום!!!(עליו את מקבלת 2 גביעים!!!) אהבתי את הקישור לשיר, ולאחר מכן היישום של מה שמספר השיר לחלום ולחיי היום יום! מים בחלום= רגשות הליוויתנים חיים במים - ברגשות וכך גם בת הים - הניסון להוציא אותם החוצה גורם לחוזק ולהתפרקות... כל הכבוד על הפירוש

mebulbalit

New member
חלומות נבואים????????

גיל: 37 מצב: נשואה עיסוק: מובטלת לאחרונה חלמתי שתי חלומות מוזרים, האחד בחורה שלא ראיתי המון זמן מביאה אותי לבית שקנתה שכולו הרוס ונראה "חירבה", למחרת שמעתי כי היא מתגרשת. אתמול חלמתי שאני הולכת לביתה של אמא של חבברתי, וכל הבית מלא בשולחנות ארוכים ומלא באנשים, ולמחרת חברתי שוחחה עימי וסיפרה כי מצאו לאביה מחלה סופנית. עוד השבוע חלמתי שאני מתחשמלת בביתי החדש שבקרב אכנס אליו, איזה פחד. אשמח לקבל חוו"ד. תודה רבה.

kikona126

New member
לא יודעת...

אצלי חלום נבואי זה אחד על אחד... על מנת לקבל פירושים לחלום עליך לרשום את החלום באריכות... חסרים לי סמלים

mebulbalit

New member
החלום לפרטיו...

חלום ההתחשמלות: אני נכנסת ללובי הבניין החדש בביתנו שאמורים להיכנס אליו עוד זמן קצר ועם כניסתי מכת חשמל מגיעה מלמעה ומכה בי, בעלי היה לידי ומשך אותי ממכת החשמל ובכך ניצלתי, ומאז לא יצאתי מהבית לבד ללובי מהפחד של ההתחשמלות, אני זוכרת את תחושת הפחד שאחזה בי יותר מכל דבר אחר בחלום, זוכרת שלא הייתי מוכנה לזוז בלי בעלי. אולי זה מראה משהו על מערכת היחסים ביננו, שחשוב לציין עברה הרבה "חבטות" ובעייני תמיד היא נראית בלתי אפשרית, ואין יום שלא עובר מבלי שאני יחשוב האם נכון הדבר עבורי?! בתוכי יודעת שלא אבל בכל זאת פה.

kikona126

New member
לדעתי

החלום מראה דווקא על קשר טוב עם בעלך, מעין אווירה "מחשמלת" שקושרת אתכם אחד עם השני.

my sentiment

New member
חלום

בת 17, תלמידת תיכון רווקה. החלום נחלם בתחילת השבוע.. אני זוכרת במעורפל את החלום.. אני זוכרת שהייתי במעין בית לא ממש ברור איזה בית זה היה או של מי או מה.. והיה לידי שני בנים ואחד מהם אמר לי שהשיער שלי ארוך, איך את מסתדרת איתו? והייתי מופתעת כי אין לי שיער כזהה ארוך.. ואז הפנתי את הראש אחרוה וראיתי שהשיער שלי מגיע עד הישבן, הוא היה דומה לשיער שלי שהייתי ילדה קטנה רק קצת יותר כהה, ואז היייתי מופעת ולא הבנתי איך פתאום השיער שלי ארוך כ"כ, וניסיתי לעשות קוקו-לאסוף אותו והיה לי קשה... אני יודעת שבית מסמל את הפנימיות שבי ואת התחושות הפנימיות שלי אבל אני לא מצליחה לקשר בין הפרטים... תודה :)

V For Vendetta

New member
שלום אשמח לקבל פירוש לחלומות הזויים שחלמתי

גיל: 25, עיסוק- סטודנטית, רווקה בימים האחרונים יש לי חלומות מאוד הזויים שגורמים לי לחוסר שקט ודאגה ואשמח אם תוכלו לעזור לי להבין אותם. אלו שלושה חלומות. את החלום הראשון חלמתי לפני יומיים בערך ואת שני החלומות האחרים חלמתי בלילה האחרון. אני לא יודעת אם הם קשורים אחד לשני או לא... החלום שחלמתי לפני יומיים לא היה מדאיג, פשוט הזוי ומאיזושהי סיבה הוא העסיק אותי. חלמתי שאני נכנסת לאחת מהחנויות שקרובות לבית שלי. החנות המקורית (במציאות) עברה מקום ואני נכנסתי לחנות שכביכול החליפה אותה- גם במציאות יש משהו במקום החנות הזאת אבל זה לא מה שהופיע בחלום שלי. במציאות במקום החנות הזאת של כלי הכתיבה יש המשך של חנות פרחים שיש ליד ובחלום שלי זו הייה מין גלריה כזאת של תמונות. נכנסתי אליה והסתכלתי על התמונות. אני לא כל כך זוכרת את התמונות אבל אני זוכרת שלא התרשמתי מהם- הם לא מצאו חן בעיני. נראה לי שאלו היו תמונות בסגנון ישן (כמו כל התמונות של נשים כפי שהיו מצוירות פעם עם מבנה גוף מלא ושלא היו לבושות אבל גם לא נראו בעירום מלא... אני לא ממש זוכרת) ונראה לי שאחת התמונות (אולי הראשונה בסדרת התמונות) הייתה של אישה (התמונה עכשיו מזכירה לי תמונה שראיתי כנראה באותו היום אצל אחת מהמרצות שלי..) אני לא זוכרת את יתר התמונות. באופן שממש לא קשור לזה על הקיר היו תלויים תיקים- היו תלויים אחד על השני. תיקי צד שאני זוכרת שמאוד מאוד אהבתי. הם היו בצבעים מאוד רכים ופסטליים ואני זוכרת שאמרתי לעצמי שאני רוצה אחד. זה החלום הזה.. כשהתעוררתי לא הבנתי מה הוא אומר וזה דיי העסיק אותי.. הוא מרגיש לי מאוד הזוי החלום השני ממש ממש מפחיד אותי ואני חושבת עליו כל היום. חלמתי אותו אתמול בלילה וגם כשאני כותבת אותו עכשיו יש לי צמרמורת ואפילו דמעות שמתחילות לעלות מה שעוד יותר מפחיד אותי. חלמתי שאני מתלבשת וכשאני מורידה את החולצה אני מוצאת פתאום עוד פיטמה איפה שהצלע בצד ימין נמצאת. אני לא זוכרת אם זה היה שד או רק פיטמה. אני זוכרת שלא הבנתי מה היא עושה שם ומאיזושהי סיבה לחצתי עליה או משהו כזה ויצא ממנה משהו שבהתחלה חשבתי שהוא דם. ממש נבהלתי ואז ראיתי שזה לא דם, אלא משהו שהיה מוצק יותר ואדום, יצא כביכול כמו חוט אדום שנראה יותר כמו בשר מהפיטמה ואני משכתי אותו החוצה. זה ממש הפחיד אותי גם בחלום כי הרגשתי שאני מוציאה משהו מתוכי, כאילו חלק של הבפנים- אין לי דרך לתאר את זה... זה היה ממש מפחיד. החלום הזה העיר אותי והיה קשה לי להירדם אחר כך. לא הצלחתי להפסיק לחשוב עליו כל היום ועכשיו כשסיימתי לכתוב אותו אני אשכרה בוכה. זה מאוד מפחיד אותי. גם את החלום השלישי חלמתי בלילה האחרון. הוא מאוד שונה אבל מה שהפחיד אותי בו זה שכשקמתי לא ידעתי אם זה באמת קרה או לא. קשה להסביר כי הוא מאוד לא ברור אבל אני אשתדל. נכון יש את ההמלצה לתוכנות מחשב במוסף מחשבים בכלכלה בימי א'?, אז בחלום כביכול ראיתי מתישהו המלצה למשהו שמורידים שלא כזה ברור לי מה הוא עושה. אני זוכרת שזה היה קשור לאוניברסיטה ולמאגרי מידע באינטרנט וכביכול לסדר כך שזה שמוריד את זה לא יצטרך לשלם על הצפייה (ומה שמוזר הוא שבתור סטודנטית אני במילא לא צריכה לשלם על גישה למאגרי מידע באינטרנט ששייכים לפקולטה שלי). בכל מקרה בחלום אני מקבלת הודעה (לא זוכרת איך) שמראה בדיוק את הפורמט הזה של המלצה לתוכנת מחשב (שכביכול הורדתי) וכתוב שזה לא חוקי ושמי שהוריד את זה יסולק מהאוניברסיטה. אני זוכרת שבחלום נכנסתי לפאניקה אבל לא הצלחתי להיזכר אם באמת הורדתי את זה או לא. באיזשהו שלב התחלתי בחלום להגיד לעצמי שלא הורדתי את זה ובהתחלה חשבתי שאני פשוט משקרת לעצמי אבל אחר כך כבר לא הייתי בטוחה (כך שגם בחלום לא היה ברור לי מה אמיתי).כשקמתי הבילבול הזה המשיך ולמרות שהרגעתי את עצמי שאין כזה דבר בכלל ושלי בכלל יש גישה חופשית למאגרים וכו' זה לא ממש עזר להרגיע אותי. כי נראה לי שמה שהכי הפחיד אותי זה שלא זכרתי אם באמת היה לי את זה או לא, ואם באמת שיקרתי ובגלל זה שכחתי או שבאמת אף פעם לא הורדתי את התוכנה הזאת. בכל מקרה מדי פעם חשבתי על זה במהלך היום, עד שבאיזשהו שלב התחלתי לחפש את התוכנה הזאת במחשב שלי וכמובן שלא מצאתי כלום ורק אז נרגעתי קצת.. זהו אלו שלושת החלומות ההזויים שלי. זה שהכי מעסיק אותי הוא החלום השני. לפני שנה גם חלמתי חלום מזוויע ומפחיד ואז מאוד עזרתם לי ולאחר שהבנתי מה הוא אומר חשתי הקלה מאוד גדולה. אני מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי כך שוב

למעלה