חלומות של יום המשאלות
5.6.07

רק סקרן

New member
היום זה יום המשאלות? ../images/Emo12.gif

לא ידעתי.. בכל אופן, היה לי חלום הלילה גיל 25 עיסוק סטודנט מצב זוגי-חברות של כ3 וחצי חודשים החלום שחמתי בלילה התרחש בביתי (ובחדרי), הייתה אצלי בחורה (מלאה וממוצא אפריקאי) עם הבחורה הזאת היה לי במהלך החלום אקט מיני כלשהו (לא ברור איזה) בחלום הוטרדתי מזה שאני בוגד בחברתי בעצם המעשה, אך ביצעתי אותו בכל זאת. בתום האקט המיני, הורי חזרו הבייתה, ביקשתי מהבחורה בחלום להתלבש, והיא לבשה חולצה שחברתי נוהגת ללבוש בד"כ (במציאות) ופה נגמר החלום. זהו כבר חלום 4-5 במספר שבו אני חולם שאני בוגד בחברתי הנוכחית (בכל מיני צורות ועם כל מיני דמויות) במציאות לא בגדתי ולא חשבתי על בגידה אף לא פעם אחת ונורא מפריע לי שאני חולם על זה, למה זה קורה? האם יש לי רצון נסתר לבגוד בה? אשמח לעזרה...

kikona126

New member
מין ומניות בחלום במאמרי הפורום

תחזור אחרי הקריאה ונמשיך בפירוש החלום יחד. מומלץ להעתיק קטע שדיבר אליך מהמאמר

החלום שלי

נשואה בת 33 יש לציין שבסוף החודש יחול יום הולדתי ובלילה חלמתי שאבי ז"ל אמר לי בחלום ואני מצטטת " אל תישחכי אותי ותבואי לבקר, יש לי להביא לך במתנה דבר אחד גדול מאוד ועוד כמה מתנות קטנים" מה זה אומר???

omriamos

New member
עוד חלום הזוי..

היי, אני כותב את זה בשם ידידה שלי: גיל: 17 מצב זוגי: חברות תאריך בו נחלם החלום: 5.6.07 מה חלמתם: אני נשואה, ויש לי ילד.. בעלי לקח לי ת'ילד, הלכתי לראות אותו.. אני כל הזמן חשבתי שהילד רצה לברוח ממני אבל לא הוא רצה לבוא איתי.. בקיצור החברה של בעלי ראתה אותי ורדפה אחריי עד לאוטו.. הייתי כבר באותו, לא הנעתי אותו עדיין אבל הצלחתי להזיז אותו משם לפחות עד המרכז של השכונה והיא עדיין רדפה אחריי.. הכנסתי ת'קוד של האוטו והנעתי.. פתאום הייתי עם עוד מישהו באוטו והגענו לכביש של אחרי חדרה! ובכלל היו מחלפים של באר שבע! איפה התרחש החלום: בשכונה הקודמת שלי (בראשל"צ), ואז בכביש .. אנשים שהופיעו בחלום: שחקנית מפורסמת אחת.. וחבר שלי, היה איתי באוטו משום מה.. לא יודעת מי היה הבעל. היחסים עם חבר שלי מצויינים. מה הרגשתם בחלום: דאגה! תודה.. :)

רשף כשף

New member
בבקשה לקרוא הודעת מנהלות על מנת להבין

את דרך ההתנהלות בפורום לא מפרשים חלומות שאינם של הכותב

omriamos

New member
דווקא קראתי את הודעת המנהל

וכראיה פרסמתי את ההודעה בשרשור היומי ולא בשרשור נפרד.. אני לא מבין מה הבעיה בדיוק? היא פה איתי ואמרה לי מה לכתוב, אבל אין לה חשבון בתפוז. אם אתה לא רוצה לעזור אתה לא חייב, אבל למה סתם לחפש תירוצים מצוצים מהאצבע? וסליחה על השפה הבוטה..

רשף כשף

New member
גולש יקר, המקום של ההודעה בסדר גמור.

אולם איננו מפרשים חלומות שאינם של כותב ההודעה. אני מבקשת ממך להתבטא בלשון יותר מנומסת מכיוון שכל המפרשים כולל המנהלים עושים את עבודתך בהתנדבות על חשבון זמנם הפרטי וכמובן שאינם חייבים לעמוד בלוח הזמנים שלך או לענות לחלום כלשהוא בפורום.

שלום :)

שלום, יש לי חלומות שחוזרים על עצמם... גיל- 24 עיסוק- שירות לקוחות מצב זוגי- אין חוזרת בתשובה כבר 8 חודשים את שני החלומות חלמתי בין השעות 3 בבוקר (כשחזרתי מהעבודה) עד 12 בצהריים בערך (כשהתעוררתי) חלום 1 שלשום -3/6 ואחד היום 5/6 אז ככה- שלשום חלמתי שאני בבית עם אחותי (בת 22) ושנינו רבות על החזייה שהיא בעצם שלי (גם במצאיאות היא שלי), אחותי אומרת לי שהיא שלה ואני רבה איתה ואומרת לה שלא... כשאני מסתכלת על החזייה פתאום אני רואה שהיא לבנה לבנה לבנה! ממש! (אותה החזייה במצאיות בצבע קרם), ואז אני שואלת את עצמי- איך הספקתי להבריק אותה ככה??? אחותי בסוף מתייאשת ונותנת לי אותה, ועדיין אני לא מבינה איך היא כזאת לבנה וזוהרת... היום קמתי שוב עם עוד חלום דומה- אני בבית, בחדר שלי, שוכבת במיטה- ואז אני מסתכלת לדלת ורואה שיש שם שקית קטנה, אני קמה מהמיטה ופותחת את השקית ובפנים יש חזייה לבנה יפיפייה (יותר יפה מזאת שבמציאות ויותר מזו שבחלום הראשון), אני מסתכלת על החזייה ויש עליה גם את התוית. החזייה הזו הייתה בצבע לבן (באמת יפה!) ואני בלב שלי ידעתי שזו לא אני שקניתי אותה... מישהו קנה לי ואין לי מושג מי זה... יחד עם זה בחלום השני (לאחר שראיתי את החזייה) הופיעו אנשים מהעבודה כאשר יצאתי מהבית - הם נסעו באוטו ואני הלכתי לכיוון הבית (היה לי שיער ארוך ארוך שהתעופף ברוח)- במציאות יש לי שיער ארוך אך בחלום הוא היה בהרבה יותר בריא ויפה. אין לי מושג מה פשר החלום...מקווה שמשהו חיובי כי בשני החלומות היו מן אור- לא יודעת איך לכתוב את זה..עצם העובדה ששתי החזיות היו ממש מבריקות ויפות. תודה מראש :) צועניה24

CrazySheep111

New member
היי לכולם../images/Emo13.gif

חזרתי אחרי הרבה זמן, לימודים, לימודים... בת 18וחצי, מסיימת ללמוד (ממש בסוף..), עם החבר חצי שנה(והמצב מצויין). חלמתי שאני מודדת מלא נעליים להתאים אותם לשמלה שחורה שיש בה מעט ורוד. ביקשתי מחברה שלי שתעזור לי לבחור נעליים וגם אחותי היתה איתי. הטעם שלנו היה ממש שונה ולא ידעתי מה לבחור, וכל מה שכן אהבתי לא התאים במידה או לא התאים לשמלה. מה שהחברה הציעה אני לא אהבתי. נדמה לי שזה היה כמו פורים כזה, הייתי ממש מבואסת. בהמשך אני זוכרת שמצאתי עוד חנות נעליים שבה היו הרבה נעליים שאהבתי ושמה הן עלו 100+ כשבחנות הראשונה הכל עלה פרוטות (3 שקל, 5 שקל...). בסוף התפשרתי על מין מגף בצבע בז'(מהחנות הראשונה), איכשהו זה היה מתאים, וגם אמרו לי שזה בסדר, אבל לא הייתי מרוצה, ואני חושבת שבסופו של דבר החלטתי לא לצאת וזהו. הקשר שלי לחברה שלי: קשר טוב, היא גרה ישוב לידי, למרות שבזמן האחרון לא נפגשנו הרבה אנחנו שומרות על קשר (אגב היא ישנה אצלי היום...). הקשר שלי לאחותי: לא קשר מיוחד מדי, אנחנו לא מדברות הרבה, אבל גם לא רבות או משהו. וזהו, אשמח אם תכוונו אותי, המשך יום טוב

kikona126

New member
היי! ברוכה השבה

אם אני לא טועה היה פה בעבר דיון על תחפושות בחלום... ראיתי שהדגשת חלקים מהחלום אז אני אתן לך עוד משימה... ליד כל חלק מודגש להגיד מה זה אומר לך... דרך אגב איך ניראה לך העתיד שאחרי הלימודים? ניראה שגם אופטימי וגם משהו שאינך יכולה להגדיר "סוד"

CrazySheep111

New member
היי היי../images/Emo13.gif

האמת שאין לי שום כיוון לחלום..., יכול להיות שהמדידת נעליים והחיפוש אחר משהו מתאים וספציפי, אולי הוא חיפוש אחר יציבות, אולי אני מתלבטת בין המון נושאים ולא יודעת מה לבחור, והעצות של אנשים אחרים לא מועילות- למרות שבד"כ הן עוזרות לי לכיוון. בנוסף יש את עיניין התחפושת (לא בטוחה אם זו היתה תחפושת) שאני כנראה אני מנסה להתחזות למשהו אחר, ולהתחלף, להיות במצב שונה. עכשיו שאני חושבת על זה, אולי לגבי העתיד אני מסתכלת לכיוונים שונים ואחרים "דברים קטנים" שקל להשיג, ומפחדת מהדבר שאני באמת רוצה- שלא אצליח, שמשהו יתפקשש, וגם שאני מגיעה אליו זה נראה לי כמו משהו שאני לא אוכל להשיג. ואייייייי וחברה שלי החזיקה מגף נחש ואמרה לי שזה יתאים!!, ולא רציתי, ונחש זה סמל לרפואה- מה שאני רוצה לעתיד שלי.......! פשי יא איך נפל האסימון...
בסופו של דבר החלום נגמר שאני יוצאת לא מרוצה ומאוכזבת ומחליטה לא לצאת בכלל, זה דיי מאפיין את המחשבות שלי לנושא הזה- ז"א שנגיע לגשר נעבור אותו, כי הפחד שלי בנושא העתידי מאוד חזק (לפחות פנימה). kikona - המון המון תודה לך על ההכוונה!! עזרת לי מאוד! ואפילו הפירוש מרצה אותי
לילה טוב לכולם

nogsi

New member
הי..

לא ענו לי אתמול אני מקווה שהיום מישהו יוכל לעזור:) גיל: 16 וחצי עיסוק: תלמידה מצב זוגי: רווקה אוקי אז חלמתי היום חלום שממש ממש מעניין אותי לדעת מה הוא אומר זה היה באותה תקופה שאני בה עכשיו ואני כאילו בבצפר אבל אני בהריון. זה לא היה מוזר (למרות שהייתי היחידה בהריון) או משהו זה היה ממש ממש כיף והיה לי אישור מיוחד לבוא עם שמלות הריון כפיות ויפות לבצפר וכולם היו שמחים ואהבו אותי ועזרו לי. האבא היה מישהו מהשכבה שלי שאני לא באמת מכירה אותו דברתי איתו אולי פעמיים אבל יש לי קראש די גדול עליו. הדבר הבא זה שאני בחדר לידה שהוא בעצם אחת הכתות שבבצפר וכל כתה שלי עושה לי מסיבה חמודה כזאת של טרום-לידה עם כיבוד ואני זוכרת שילד אחד באופן ספציפי מציע לי עוגה והיה לו מבטח מוטרד כזה על הפנים. אני שכבתי במיטה והאבא ישב לידי והיה תומך וחמוד. אני זוכרת שהייתה לי התלבטות ממש ממש ממש קשה בקשר לאיזו לידה לעבור, עם ניתוח קיסרי או רגילה. פחדתי פחד מוות מהכאבים של הלידה הרגילה אבל מצד שני לא רציתי שיהיו לי צלקות מהניתוח. החלום נגמר לפני שהחלטתי מה לעשות. חשוב לי לציין שבכל החלום הייתה אווירה ממש טובה ומאושרת. האמת שאני די גרועה בכל הקטע של לפרש חלומות אבל אני יודעת שבמציאות יש לי רגש אמהי חזק (זה התפתח בשנה האחרונה) אני גם ממש רוצה משפחה גדולה בעתיד. אני גם מתרגשת מהרניונות/לידות/תינוקות/משפחות/נישואים (לפעמים אני אפילו בוכה מרב התרגשות כשאני רואה תכניות בנושא בטלוויזיה ואני לא בנאדם שבוכה בדרך כלל). הפתרון האפשרי היחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה אולי שאני מתוסכלת מזה שאין לי שום קשר עכשיו אבל אני אשמח לעזרה
תודה רבה מראש

nogsi

New member
שכחתי להוסיף

שקראתי את המאמר על הריון במאמרים ולא הצלחתי להתחבר לפירוש שיש שם..

שוב חלום מוזר...

חלמתי שהייתי אצל אחותי ודודה של גיסי אמרה: "מזה ההורים שלה משאירים אותה פה, אין אפחד שדואג לה?" (אבל במציאות היא מזה נחמדה, והיא גם נורא אוהבת אותי, מוזר) ואז משום מקום ואני אפילו לא יודעת איפה זה... אני זוכרת שרבתי עם איזו ערבייה אחת.. היא זרקה עליי תפוחי אדמה ואז זרקתי עליה גם על הראש והיא התעצבנה והתחילה לרדוף אחריי וכשהיא רדפה אחרי אני זוכרת שהייתי ממש בבית שלי, בסלון... אבל כשזרקנו אחת על השנייה תפוחי אדמה אני לא יודעת איפה זה היה... יש לזה פירוש

רעותעעע

New member
שלום...

בת 18 יש לי חבר כחצי שנה הלילה חלמתי מספר חלומות מוזרים: בראשון אני בדרכי לביה"ס (סיימתי ללמוד), וזהו יום קייצי רגיל. לפתע ישנו רעש חזק כמו של ברק ומתחיל לרדת ברד, אני קצת מופתעת מהחושך שנהיה לפתע (החשיך כאילו זה ממש אמצע הלילה) ואני רואה אנשים שבאים מולי, מתעטפים במעילים ומכסים עצמם. אני מרגישה כאילו כולם ממהרים למקום מסוים, ולפתע יש עוד רעש חזק נורא, אני מסתכלת לשמיים ורואה כמו 2 כוכבים נופלים, המחשבה הראשונה שעברה לי בראש שזה דבר טוב אפשר לבקש משאלה (זו מחשבה לא רגילה בשבילי וילדותית). פתאום אני מגיעה למקום שכנראה היה אמור להיות בית הספר שלי, אך הוא נראה כמו מקלט, או כמו החדרים שיש בבסיסים, וצריך להתחבא בהם בגלל איזשהו צורך שלא ידעתי עליו. איכשהו באיזה מקום אני רואה לפתע את אימו של חברי ואני מספרת לה על הרעש החזק של הברק שהיה, והיא צוחקת ואומרת לי שכנראה האויבים שלנו(הערבים) ירו עלינו משהו והוא התפוצץ באויר ובגלל זה היה הרעש. אני הייתי מופתעת לגמרי. *[אני בקשר לא רע עם אמו של חברי ולמעשה לא ראיתי אותה זמן רב הופתעתי שראיתי אותה בחלומי. -כשאני חושבת על החלום זה נראה לי מצב של מלחמה, שלא הבנתי בחלום עצמו]. החלום השני די קצר: אני יושבת מדברת עם חבר שלי, באיזה שלב הוא מספר לי משהו, ולפתע הוא משתתק והמבט שלו מופנה אל מה שנמצא מאחוריי, אני מסתכלת אחורה ורואה את אחת החברות הטובות שלי (שלעבר) עוברת והמבט של חבר שלי הולך איתה (מה שמעצבן אותי), עד שלפתע היא נכנסת לאיזה חדר ואני שואלת את חבר שלי: "למה אתה מסתכל עליה כ"כ? " ופה הסתיים החלום, ללא התגובה שלו. *היא הייתה אחד האנשים הקרובים אליי, התרחקנו לפני זמן מה וגיליתי שהם מדברים מאחורי גבי, אף אחד מהם לא אמר לי שהם משוחחים מדי פעם וזאת למרות שלא היה להם שום קשר לפני שהיא הכירה אותו בזכותי. איני יודעת מה משמעות החלום לדעתכם יש משמעות מיוחדת לחלומות?

למעלה