חלומות מוזרים

mic26

New member
חלומות מוזרים

שלום לכולם ושנה טובה. אני יודעת שזה לא פורום חלומות אבל חשבתי שאולי מישהו יכול לתת לי רמז לגבי כמה חלומות שהיו לי אתמול בלילה. אני כבר מהבוקר לא רגועה, וזה קשור גם לכך שעד הערב אני צריכה להחליט אם לעבור דירה לבית מסויים, ואתמול בעשר בלילה אחד השכנים המוזרים צעק עלי, קילל והפחיד אותי ללא סיבה. לפני שהלכתי לישון, "ביקשתי" שבלילה אחלום חלומות שיעזרו לי להחליט לגבי הבית. אבל גם הרגשתי את ההשפעה האלימה של אותו בחור שהפחיד אותי... ואז בלילה חלמתי כמה חלומות: החלום הראשון היה טוב: מידי פעם אני חולמת שאני עפה, אבל הפעם היה מדובר במעוף שונה. פשוט התרוממתי מעל פני הקרקע. הייתי מודעת לאפשרות של הפחד, אבל לא פחדתי. המשכתי לעלות ואז עברתי בין חוטי חשמל: אלה היו שתי שורות לאורך של חוטי חשמל, ואני עברתי בקושי ביניהן. חששתי להתחשמל וזה לא היה לי נעים, אבל לא היה זרם חשמלי. כשעברתי אותן, היתה הרגשה של שחרור נפלאה, של מרחבים, יכולתי לשכב על הגב באוויר ולראות את כל הכוכבים. ידעתי שהגעתי למקום שאליו פחדתי להגיע קודם לכן ובו אני יכולה להישאר, בלי לפחוד. עם זאת, בחרתי לרדת בחזרה מהר מאוד. הרגשתי שזה אולי לא מה שצפוי, אבל בכל זאת בחרתי לרדת וחזרתי לפני הקרקע. שם מצאתי את עצמי בתוך מה שנראה כמו חנות לקריסטלים, טארוט ודברים כאלה, שאולי נמצאה בתוך יער. זה היה לילה אבל היה די מואר. ראיתי שם מישהי, שאמרה לי משהו על זה שכשעושים משהו צריך לעשות אותו כמו שצריך ולא באופן חובבני. היא התכוונה לזה שירדתי יותר מידי מהר, ושזה היה צריך להיעשות בהדרגה. ידעתי שהיא צודקת וחשבתי שכדאי שאקבל הדרכה בעניין המעוף הזה. אחר כך שאלתי אותה לשמה. היא היתה ליד הקופות של החנות ואני עמדתי לצאת. היא ענתה ששמה אטו ETU ומילמלה משהו, אני לא זוכרת מה בדיוק אבל זה היה על העובדה שהיא לא צריכה לדבר יותר מידי עם אנשים, או להיות אליהם חברותית. אמרתי לה בציניות שהיא לא חייבת להיות כל כך נחמדה, והיא צחקה והלכתי. לאחר מכן חלמתי כמה חלומות קשים: באחד הייתי בבית שאליו אולי נעבור, עם בעלי (הוא לא נראה כמו אותו הבית אבל ידעתי שזה הבית) בחצר היו חולדות מכוערות אפורות. אני ישבתי והן עלו עלי. בעלי אמר שלא כדאי להעיף אותן כדי שלא יפגעו בי. הן פגעו לי בברכיים. אני לא זוכרת אם הן נשכו אותי או שרטו. זה לא כאב, אבל אני חושבת שירד קצת דם. בהמשך הותקפתי באותו בית על ידי שלושה גברים שהציקו לי. זו לא היתה תקיפה חמורה, בעיקר מילולית והם עשו דברים שהפריעו לי בבית , אני לא זוכרת מה. ניסיתי להאבק בהם. אחד מהם היה יותר מרושע מהאחרים. הם היו חזקים ממני וחשבתי לעצמי שעלי ללמוד אומנות לחימה כדי שאוכל להיאבק גם בחזקים ממני. בסוף מישהו עזר לי. היינו עם אותו בחור מגודל ומרושע, וניסינו לבדוק מה מוזר אצלו. מי שעזר לי בדק את הרגליים שלו ובין הרגליים שלו. אותו בחור מרושע התגלה כבחורה גבוהה ורזה עם שיער שחור, ובעלת ארבע רגליים ארוכות ויחסית רזות. היינו המומים מזה, ואני הרגשתי אימה. היא אמרה משהו כמו "אני בוחנת את יכולת ההסתגלות האנושית" ואני שאלתי בקול רם "אבל למה את לא נחמדה"? ואז התעוררתי כי אמרתי את המשפט הזה בקול רם. אלה החלומות, קצת מוזרים, ואין לי מושג אם הם קשורים להחלטה שאני צריכה לקחת או לפחד שהרגשתי אתמול בערב. אם זה קשור להחלטה, אין לי מושג אם המסר הוא לא לקחת את הבית, או שהם מבטאים את הפחדים שלי. אשמח לכל עזרה. תודה והמשך שבוע טוב וכמובן, שנה טובה לכל החולמים...

למעלה