חלום.

• פותח הנושא taya
  • פורסם בתאריך

taya

New member
חלום.

הלילה חלמתי. בכל לילה אומרים שאנחנו חולמים, אבל אני, לצערי, לא זוכרת את החלומות שלי אף פעם. גם את החלום הזה לא זכרתי בבוקר ובמשך כל היום, רק לפני דקות אחדות- כאשר הייתי באמבטיית קצף, לפתע נזכרתי בשני חלומות שלי, ואני מאוד מעונינת להבין אותם. החלום הראשון – החלק שהתברר לי במהלך החלום, אך לעצמי בחלום זה היה ברור מהתחלה: אמרתי לאמא שלי שאני נוסעת באופניים המרחפות שלי למטולה, למרכז קנדה. (מרכז קנדה זה מקום עם כמה בריכות, ג´קוזי וסאונה. זה היה מקום הבילוי המועדף שלי בילדותי). החלק שחלמתי: אני נוסעת באופניים, יש להן כנפיים קטנות כאלה, וזה ממש כיף. אני מרחפת לי מעלה ומטה בנופים המוכרים לי כל כך. לפתע אני מחליטה לעצור בשביל להרשים כמה מטיילים שעושים את דרכם בשדה עם האופניים המרחפות שלי. אני נוסעת כמה רגעים על האדמה, ואז עולה לשמיים והם מביטים בי בהערצה. פתאום אבא שלי מגיע עם חדר מוזר כזה שזז איכשהו.. אולי הוא היה מחובר למכונית, אני לא בטוחה. אבא שלי הוא לא בתפקיד אבא שלי, הוא בתפקיד ידיד או משהו כזה. החדר במפנים מלא בספות עור, והקירות גם הם בגוונים של עור. בחלום אני מוצאת את החדר מאוד מגניב ומתרגשת ממנו רבות. פתאום החדר הופך לבר, ויש בו הרבה מאוד אנשים. אבא שלי מספר לי ממי הוא קנה אותו ומי הבעלים הקודמים-קודמים שלו. אנחנו מדברים על כך שהחדר (החלום אנחנו קוראים לו אחרת, שכחתי.) נראה הרבה יותר טוב עכשיו מאשר אצל הבעלים הקודמים (אנחנו מזכירים את שמו, שכחתי). רק ממצב השירותים אנחנו לא מרוצים- אמנם הוא טוב מהמצב אצל הבעלים הקודמים, אבל אצל הבעלים הראשונים הוא היה הרבה יותר טוב. אני יוצאת מהחדר, עושה כל מיני דברים בשביל להרשים את המטיילים וממשיכה בדרכי. החלום השני – אני, אמא שלי וחברה שלי (היא לא קרובה אליי בכלל) הולכות לאנשהו (אני לא זוכרת). פתאום אני וחברה שלי מחליטות ללכת לאופיס דיפו במרכז המסחרי בכרמיאל, אנחנו לוקחות את אחת המכוניות (משום מה הגענו עם שתי מכוניות, ולי יש רשיון), ונוסעות לשם. אנחנו מסתובבות באופיס דיפו, קונות מחברות וספרים ואז אני אומרת שצריך להתקשר אל אמא שלי. אנחנו הולכות לאחת הקופות ומבקשות טלפון, אני דואגת כי אני לא זוכרת מה המספר, אבל משום מה החברה שלי זוכרת ומתקשרת. אנחנו אומרות לה שאנחנו במקום שהוא כמו אמריקה, אופיס דיפו. פתאום תוך כדי שיחה היא מגיעה ועומדת מולנו, עם הפלאפון שלה, ואז היא יורדת עלינו "זאת אמריקה שלכן ? חה !". אני זוכרת שאמא שלי לבשה את הבגדים שהיא לובשת בתור פיג´מה, והיה לה מלא איפור מרוח על כל הפנים. כרמל, החברה, אומרת שיש סרט טוב שחברה אחרת שלי המליצה עליו ואנחנו הולכות אליו, בלי אמא שלי. אנחנו רצות ואני אומרת לה שהשארתי את הארנק באוטו, היא אומרת שיש לה 55 ש"ח. שני כרטיסים עולים 60 ש"ח. אנחנו אומרות לקופאית שנחזיר לה אחר כך ונכנסות לסרט. הסרט הוא כזה שהקהל צריך לגלות מי הסוחר בסמים. הסוחר נמצא בתוך הקהל ואיכשהו אנחנו צריכות לגלות.. ראינו את הסרט כמה דקות ואני חשדתי באשה אחת. אני לא זוכרת מה היתה העלילה, אני זוכרת משהו על קיא.. שמישהו הקיא בסרט ואז היה איזה הולוגרמה של קיא על כל הקהל.. זהו. תודה, טאיה.

אופניים מרחפות .. מכונית ...

לפי דעתי זה זה מסמל את הרצון שלך להגיע לחלל החיצון. או במילים אחרות, את בחורה חלמנית ... נרדמת במקומות אחרים וקמה במקומות אחרים. או שאני סתם מזיין את השכל ? אין לי מה להגיד לך... החלום הראשון הוא חלום יפה :)

taya

New member
אתה מצחיק.

מסמל את הרצון שלי להגיע לחלל החיצון ? אהה, לא. אבל לא נורא, אתה בכל זאת מותק. מה עם החלום השני ? שניהם יפים, ונזכרתי בעוד חלום.

למעלה