חלום צלול

yame1212

New member
חלום צלול

חלום צלול

"התעוררתי כשידי על התפיחה שתחת תחתוני. פקחתי את עיני, את היית שם, ישבת לידי על המיטה, מביטה בי עם חיוך מקסים.
"מה יש לך שם מתחת לשמיכה" אמרת
לא עניתי, הבטתי בך. ידי הימנית נשארה שם, מתחת לשמיכה ומעל לתפיחה, עיני אחוזות בעינייך.
"תוריד, בוא נראה" אמרת בקול שקט ובוטח
היססתי לרגע....
"תוריד" חזרת בקול מצווה ובוטח.
ביד שמאל, משכתי את השמיכה והסרתי אותה מעלי באיטיות.

"יפה, אני מרוצה. זה לכבודי?" שאלת
"ברור", עניתי, כשידי הימנית ממשיכה לעטוף את הבליטה התופחת בתחתוני.
"אתה תמיד ישן בתחתונים?" שאלת
"רק כשקריר", עניתי

"תמשיך" אמרת כשעינייך מביטות על היד הכסה את התפיחה

עוד רגע של היסוס

"אמרתי שתמשיך" אמרת בטון של ציווי שקט

התחלתי ללטף בעדינות את התפיחה כשידי עוברת לאורך הזיקפה מן הראש הקשוי ועד לחפינה של הביצים המהודקות לגוף

"תוציא אותו ותמשיך כמו שהיית עושה אילו לא הייתי כאן"

הבטתי בך, עיניי בחנו אותי בסקרנות
תחושה של ביישנות בלתי מוסברת אפפה אותי
הושטת את ידך וליטפת את ראשי.
"תמשיך" אמרת בשקט כשאת מביטה בי במבטך הסקרן והבוחן

הפשלתי את התחתונים כלפי מטה, משחרר את הזין הזקור ומכסה אותו בכף ידי.
"לא, לא לזה התכוונתי, אני רוצה שתמשיך עד הסוף" פקדת בשקט

בידי הימנית עטפתי את הגבעול הקשה והתחלתי להעביר את היד המצונרת לאורכו, בעדינות ובאיטיות, מלטף ומרחף על פני העור המתוח, כשכל תנועה כזו מסתיימת במגע קליל בעטרה, ויורדת במורד הגבעול כמו משאבה לעבר הביצים עד שהזרת שוקעת בשקית הביצים המתוחה. לאט לאט, חושש לגמור, מקפיד להנות את עצמי אך נזהר שלא להגיע לשפיכה.

"לא רע" את אומרת בשקט, ידך ממשיכה ללטף את ראשי בעדינות.

"ככה אתה תמיד עושה כשאתה חולם עלי?"

"כן, ככה אבל בעיניים עצומות" אני עונה כשעיני אינן משות מעינייך בעוד עינייך בוחנות כל זיע של כף ידי המעורסלת סביב הזין הבוער מרוב תשוקה.

"אל תפסיק" את פוקדת בשקט שאינו מותיר מקום לספק. "אני רוצה לראות אותך גומר"

"לא, אינני רוצה לגמור" אמרתי, אבל ידי המשיכה לנוע בתנועה מחזורית מערסלת ומלטפת. ואני חש בפעימות המתחזקות לאורך האיבר הנוקשה. אני מאט ומעדן את התנועה, כדי שלא לבוא לכדי גמירה.

"אתה תיגמור" אמרת לי, כשעינייך הכחולות בוחנות בסקרנות את תנועותי.

"אני לא חושב" עניתי

"אני רוצה לראות אותך גומר, מתיז את הנוזל הלבן, מרוקן את הלחץ מן הביים שלך" אמרת

אני המשכתי להחליק את כף ידי המצונרת על פני הגבעול הנוקשה והחם. לאט, בעדינות, נזהר שלא להגיע לנקודת האל-חזור. בקצה העליון של המהלך, כשהיד הגיעה אל הראש החם והרוטט, יכולתי לחוש בלחות של קדם הפליטה. הזרם הדק של הנוזל השקוף ששוחרר טרם עת, הרטיב את ידי ושימן את המהלך לאורך הגבעול.

"אתה קרוב ואני רוצה לראות אותך גומר" אמרת

אבל אני האטתי את הקצב ועידנתי את התנועות, ידתי שאם אתמיד בקצב האיטי ובעדינות של התנועות, אוכל להישאר בדיוק ככה, בתוך שלב הקדם ובלי להגיע לשיחרור מהיר.
התקרב אלי, בוחנת את היד ואת הזרג שהיד אוחזת בו, מקרוב.

בתנועה מהירה הדבקת את שפתייך לראש הרטוב ונשקת לו.

התעוררתי ככה, עם הזין ביד והתחושה של שפתייך על קצהו. "

חלום צלול

yame1212

New member
אני מושא החלום שלו

אם תכנס לבלוג שלי שלי שיש קישורים לסיפורים שהוא כותב לי ועלי

giligil55

Member
טבעם של חלומות

שלעיתים הם גם מתגשמים ומתממשים

אם אני הייתי

נכנסת לחדר כשהוא מאונן, הייתי עוצרת אותו מייד, מתיישבת על פיו ומחזיקה את הזין שלו בכוח רב. בידי האחת הייתי סוגרת על הגזע שלו בלחץ עצום כך שלא יוכל לגמור, בידי השני חופנת את הביצים שלו ולוחצת עליהם כך שלא תפסיק לו הזיקפה ולא קמה מפניו עד שלא ישביע את רצוני ויפנק אותי לפחות שלוש או ארבע פעמים, עד שאגמור ואשפריץ עליו כמו ממטרה (לא קורה לי בדרך כלל לפני הפעם השלישית או הרביעית)

זה די טריוויאלי

ודי בנאלי. גברים נולדו כדי שנשתמש בהם, וברוב המקרים הם מתחננים שנעשה את זה, לא? רק צריך להתאמן בהבנת הנאמר

למעלה