חלום צלול או סתם דמיון?

n e t a n e t a

New member
חלום צלול או סתם דמיון?

היי... קראתי כמה מאמרים בנושא, וכמובן בפורום ואשמח לשמוע את דעתכם: זה זמן רב שאני ישנה לא סדיר (כלומר הולכת לישון לפנות בוקר ומקיצה בשעות הצהריים המוקדמות). פעמים רבות (בעיקר בשעת החלימה האחרונה) קורה לי שאני יודעת שאני בחלום, ובכל זאת ממשיכה לחלום אותו (מדברת עם אנשים, הולכת למקומות וכו')... קשה לי להסביר את זה, אני מרגישה כאילו אני מכוונת מתוך מחשבה את המשך החלום...
עד עכשיו חשבתי שזה מתוך ערות שלאחר החלום, ואני ממשיכה לחשוב עליו, אולם לאחר מה שקראתי פה אני חושבת אחרת. אני לא יודעת אם זה נקרא חלום צלול, מכיוון שאני לא "מרגישה" שום דבר מיוחד, לא אומרת לאף אחד (בחלום) שזהו חלום (כמו שרבים מספרים על החלומות שלהם) ובטח שלא מצליחה לרחף (?) אבל אני זוכרת שבזמן החלום אני חושבת לעצמי שאני חולמת ולעזוב כבר או לחילופין להתעורר, ובכל זאת ממשיכה... האם זה חלום צלול? או שבאמת כמו שחשבתי אני ממשיכה לדמיין את החלום לאחר שהתעוררתי? אשמח לתובנות שלכם בנושא חג שמח! @

כן זה היה חלום צלול

עצם זה שאת מבינה שמה שאת רואה הוא חלום ולא "מציאות" כפי שבד"כ רואים אותה בחלום רגיל אז בעצם את בחלום צלול.

silverhawk

New member
שלום לך נטע

ברוכה הבאה לפורום!
ברגע שאת מקבלת מודעות במהלך החלום - זה נקרא חלום צלול, עם זאת, זה לא אומר בהכרח שתוכלי לשלוט עליו. נסי לשלב במהלך החלום את השיטות להגברת הצלילות - תוצאות מובטחות.

n e t a n e t a

New member
תודה רבה :)

בעצם גיליתי שרוב הלילות בשנים האחרונות אני חולמת צלול (או מחצללת בשפת הפורום
) אך באמת כמו שציינת אני לא מצליחה להשתלט עליו (אני מודעת שזהו חלום, ובכל זאת ממשיכה לחוות אותו מבלי לשנות את המהלך שלו). אשמח לדעת מהן השיטות להגברת הצלילות? (ניסיתי לפני השינה לומר לעצמי כמה פעמים להשתלט על החלום כשהוא יופיע, אך זה לא ממש עבד...)
ותודה רבה גם לשוקו על התגובה

שיטות להגברת הצלילות

דרך אגב הן מפורטות בכל אתר על חלומות צלולים - 1. סיחרור מהיר במקום למשך מספר שניות, גורם לצלילות גבוהה אך בדרך כלל משנה גם את הנוף לנוף חדש. 2. שיפשוף כפות הידיים זו בזו. 3. פקודות כמו "הגבר צלילות!", "צלילות פי 1000!!" וכדומה. 4. התרכזות בחפצים, כל פעם בחפץ אחר. יש עד אבל אני לא זוכר כרגע....

silverhawk

New member
../images/Emo45.gif

לפירוט נוסף קראי את השאלות הנפוצות ואת האתר של אלון ברמן (לינק קיים בקישורי הפורום).

למעלה