חלום על פרידה?

אור_30

Active member
בוקר טוב אהובה

חלום ממש קצר:
חלמתי שהיא פשוט הייתה (אקסית), היינו בדירה שלי
נראלי שזו רק האנרגיה שלה, אני אפילו לא זוכרת שראיתי אותה.
לא יודעת אם באנו לשכב, אבל לדעתי היא פשוט עמדה.
אולי נשכבתי על המיטה קצת באטימות/קרירות כזו אליה
זוכרת שהייתי בעולם משלי כזה, מנותקת ממנה
רק זוכרת את הרצון שלה שיקרה משהו (מיני), אני אפילו לא זוכרת מה אמרה לי, ולא זוכרת אם ראיתי אותה בכלל.
בחלום זה היה יותר אנרגטי, זוכרת את הרצון שלה
פשוט אמרתי לה שיש לי מישהי ואני לא רוקדת על 2 חתונות
והחלום נגמר

מעניין, החלום לא היה ויזואלי אלא יותר תחושתי + שמיעתי

בקצרה ממש:

היא עמדה איפשהו, נשכבתי
בחלום ממש הרגשתי את הרצון שלה אליי, ואת האטימות והקרירות שלי אליה (עולם משלי)
אמרתי לה שיש לי מישהי ואני לא רוקדת על 2 חתונות
החלום נגמר.

רקע: אני ממש מתחילה לקלוט שזה נגמר, לאט לאט. יש לי קושי רגשי מאוד גדול להיפרד מדברים/אנשים/מקומות
אני אוהבת שהדברים בהדרגה. קשה לי פשוט "לזרוק לפח" כאילו כלום לא קרה.. אני אוהבת שזה תהליך
נראלי שתת המודע שלי מאפשר לי את זה בחלומות, כי במציאות מבחינתי זה קרה בבום, ואז זה מבהיל לי את המערכ
ת.
אני בתהליך להבין שהחיים הם דינאמיים ולא סטטיים, זה דורש גמישות (ההפך ממצב טראומה-ילדות)

אני ככ אוהבת את החדשה, ברמות.. אתמול בלילה לא האמנתי כמה, ואיך פתאום הישן נעלם לו..
וזה הזוי לי
פעם האמנתי שזהו, זה זה (עם הנרקיסיסטית).
ורואה כמה קשה לי ומפתיע לגלות שלא. קשה לי להשלים עם זה. שהטירוף הזה היה ונגמר
לא כי אני מתגעגעת, האמת שאני לא מתגעגעת, ברוך שפטרנו.. וזה גם מוזר לי. היא הייתה כל עולמי, וזה מפתיע איך זה מתפוגג. זה אפילו מפחיד, אני לא יודעת למה.
להיאחז במשהו מבחינת תפיסה (בתודעה), ולשחרר אותו
הייתי בטוחה שזה לתמיד, וזה פשוט נעלם. זה הזוי
כמה הבטחות היא הבטיחה לי.. זה כואב
רק על עניין המילה, של להבטיח ולא לקיים. (מוכר מאוד מההורים)
ולפני השינה האמת חשבתי על זה
הייתי עם החדשה, היה לי ככ טוב, אני ממש אוהבת אותה
ולא האמנתי
האקסית דאגה לומר "אני הכי טובה שתהיה לך, לא תמצאי טובה ממני" וגיליתי שזה לא נכון
ואולי עדיין קשה לי להכיל את זה, כלומר מרוב אהבה אל החדשה.. ולגלות שהישן היה פשוט שקר
זה מפחיד ככה להתקלף משכבות
אל עבר העצמי האמיתי
באמת
ולא העצמי "האמיתי" המתיימר להיות -כמו הישנה, שהיא לא רק משהו ישן/עתיק אלא גם רדום...

האמת שאני באסירות תודה, החלום מרגיש לי "טוב". נראלי שהחלום מעיד על פרידה מהאנרגיה שלה? בחלום אשכרה סירבתי לה, גאה בעצמי!
תודה מראש לגבי הפירוש

נערך לאחרונה ב:

אלישבע777

Well-known member
שלום אור,

הפרוש לחלום "על פרידה?"

החלום שלך מתאים למציאות שלך. יכול להיות חלום שהוא רק שמיעתי אבל הוא נדיר אצל אנשים פקחים (לא עיוורים). יתכן שהוא התרחש על סף הירדמות, עוד לפני שנת חלום אמיתית ואז התערבבו המחשבות שלך עם הרצונות שלך שלא ייצאו לפועל – לדקור אותה קצת, כדי לסגור את מעגל הסבל שהיא גרמה לך כשהייתן בקשר , וגם אחרי הפרידה.

בהזיה שלך – היית רוצה להראות לה כמה היא טעתה על כך שהיא הכריזה שלעולם לא תמצאי טובה ממנה. החלום בא לאשר את המציאות! מצאת טובה ממנה ( הרבה יותר טובה ממנה!) ואת סוף סוף מאושרת. אילו היא היתה מופיעה לפתע ומנסה לפתות אותך – בטוח שהיית אומרת לה שיש לך מישהי ואינך רוקדת על שתי חתונות! אבל ההזיה הזאת לא תתקיים כמובן וגם בעצם אינך מייחלת שהיא תתגשם!

החלום הוא בעצם שיחה שלך עם עצמך! את אומרת לעצמך שיש לך מישהי ואף אחת אחרת לא תוכל בכלל להיכנס ולהפריד אתכן , אפילו לא בסתר. את מאשרת לעצמך שהחדשה היא הנבחרת. את מאשרת כי את מאושרת! את בעולם שלך כפי שכתבת, את קרירה לאקסית – "החברה לשעבר" - הנושאת בתואר גם "המיתולוגית לשעבר"... בקיצור היא XX או אולי X2 ...היא אינה נחשבת כלל, היא מחוקה פעמיים. את אפילו לא רואה אותה בחלום –"לא רואה אותה ממטר" כמו שאומרים. אם תפגשי אותה, לא תבחיני בה ( גם בחלום לא ראית אותה!) ... היא ( כמובן) תרצה להיות בחברתך, כי תמיד רוצים את מי שאינו מושג. אבל גם המשפט הזה הוא השערה. אבל ההשערה הזאת – מנחמת אותך...

החלום מראה שאת מתקדמת בריפוי ובטוחה במה שאת עושה ומרגישה. את קראת לו חלום על פרידה. האומנם?

א. החלום מראה שאת בטוחה שלא תיפרדי מהחברה הנוכחית שלך כיום ואם היה סימן שאלה... עכשו את בטוחה בכך ואפשר להציב סימן קריאה!

ב. בחלום היתה בעצם... סוג של פגישה לא סימטרית - את קרירה והיא משתוקקת, את עיוורת והיא רואה.
פעם את היית "עיוורת", כי אהבת אותה "אהבה עיוורת", היום - " מזל שאת עיוורת" כי אינך רוצה לראות אותה בכלל אפילו לא בחלום...
אכן הפגישה הזאת בחלום מציינת עוד נדבך בחומת ההפרדה ביניכן! אפשר לסמן XX וגם סימן קריאה...
(החומה תושלם, לדעתי ואת יודעת זאת – כשתיגמלי מהחלומות עליה ותתחילי לחלום על אירועים או אנשים מההווה)

אשמח לחוות דעתך כמובן.

אור_30

Active member
ואוו
איזה פירוש מעניין.
הכל די מדויק
ואבהיר שזו לא מחשבה לפני שינה, זה קרה בשינה עצמה.
מה שראיתי זה בעיקר אותי בתוך הראש שלי וקצת את הבחוץ. משהו מוזר אבל ממש מגניב
אהבתי את העניין עם העיוורון והאישור הפנימי, מהמם.

אלישבע777

Well-known member
ואוו
איזה פירוש מעניין.
הכל די מדויק
ואבהיר שזו לא מחשבה לפני שינה, זה קרה בשינה עצמה.
מה שראיתי זה בעיקר אותי בתוך הראש שלי וקצת את הבחוץ. משהו מוזר אבל ממש מגניב
אהבתי את העניין עם העיוורון והאישור הפנימי, מהמם.
תודה על תגובתך!
לשינה יש 4 שלבים בזה אחר זה ולסרוגין. שלב 1 ל השינה הוא בין ערות לשינה שלאחריו מגיעים השלבים הנוספים של השינה ושלב מיוחד בהמשך - של שנת חלום. החלום שלך שהוא חלום ללא תמונה, אלא חלום של תחושה ולפעמים ריחוף או סוג של הזיה שהיא משהו בין חלום לבין מציאות ( וציינת שהוא היה מוזר מוזר ומגניב), מתאים ( לדעתי) לשלב 1. תוכלי לקרוא על שלבי השינה בויקיפדיה.

אור_30

Active member
לאחר מחשבה- יש מצב שהחלום היה כן ויזואלי, אותה פשוט לא ראיתי.
אני יודעת בוודאות שהיא עמדה ליידי, אבל לא ראיתי אותה.
הייתי בתוך עולמי, בתוך הראש שלי. זה היה ממש מגניב בתוך החלום

עלה לי עוד פירוש- שהיא מסתורית, נסתרת מהעין
אני אדם חוקר, המוח שלי לא מצליח להבין את המוח המעוות שלה. לצורך השלמה של מה שקרה עם עצמי בלבד, היא ממש לא רלוונטית.
לפחות הבנתי שכדי למגנט נרקיסיסיט, והוא מצליח לפצוח אותך- זה כי הייתה טראומה לפני כן.
הבנתי את החלק שלי שמגנט אותה, וזה עדיין בתהליך הבנה.
לכן טיפול השורש היסודי
הלוואי שאני לא רואה ממטר, אם יום אחד ייצא שניתקל אדע :)
תודה לך

למעלה