חלום על העבודה החדשה

Rona554

New member
הרקע
מתחילת ספטמבר מובטלת וכבר בשבוע הראשון זומנתי לראיון, וכעבור שבוע קראו לי שוב והתקבלתי. היו לי כמה ימים לסירוגין חפיפה. בתחילת אוקטובר התחלתי לעבוד.
המעסיק שלי(גרוש עם 2 בנות).
במציאות זה משרד עם עוד 3 שוכרים חיצוניים ואני עם המעסיק שלי שהוא בעל המשרד.
החלום
בחלום אני מגיעה למשרד והוא בשינוי זה בעצם בית ישר נכנסים לסלון ובהמשך עוד 3 חדרים וביניהם חדר שינה של
החלום מתחיל שאנחנו אוכלים ארוחת צהריים אני והמעסיק שלי יושב צמוד אליי אוכלים שניצל וסלט שאני הכנתי ועוד שני שוכרים מהמשרד אבל בחלום הם בחור ובחורה צעירים ואכלנו ארוחה נחמדה והיו צחוקים.
אז פתאום המעסיק שלי יושב לידי בשולחן המשרד שלי ומלמד אותי(אני מתמחה במשרדו אבל במציאות הוא זורק לי מטלות כמו עורכת דין בלי ללמד אותי אין לו זמן ולי יש ניסיון עתיר שנים)
בחלום פתאום אני רואה מסכה על פניו והוא מעיר לי שארים את המסכה.
בחלום הוא מלמד אותי באריכות ובסבלנות בשונה מהמציאות.
לאחר כמה זמן הוא סיים ללמד אותי והוא קם לחדר שלו ופתאום הוא הוריד את המסכה וזרק אותה לכיוון השולחן כך זכור לי.
ואני ממשיכה לעבוד ופתאום הוא אומר לי ששכחתי לשים את הכפפות החדשות שהוא קנה לי ואומר לפחות תשימי כפפה של יד ימין ומניח לי כפפות בצבע טורקיז מהממות בצבע בוהק. ואז אני שמה כפפה של יד ימין.
ואז אני הולכת לכיוון הקניון כנראה לקנות מתנה למשרד לראש השנה למרות שזה היה אחרי כיפור, ואני פוגשת אישה בגל 65 ושואלת אותה מה את מייעצת לקנות לבוס שלי מתנה לחג ואז היא מסתכלת אליי בעניים של מורה ואומרת לי תקני משהו למשרד לא למעסיק אסור לך לקנות לא שלא ייתפרש אחרת (משהו בסגנון).
(אציין שבשלב זה לא ידעתי שהוא גרוש ואין לי עניין בו).
ואז אני ממשיכה ללכת בקניון ופתאום אני רואה אישה בשם קטי מהשכונה שגרתי לפני שנים ובעלה אבי ואני כמו משפחה.
ואני שמחה שפגשתי אותה ומספרת על העבודה וכאלה והיא שואלת אם הבוס שלי פנוי כדאי שיעשה משהו, השבתי שאין סיכוי ואני לא שואלת אם הוא פנוי באתי לעבוד וללמוד ושיהיה לו בריאות וכל טוב.
המשכתי לחפש לקנות ואז אני מגיעה מחוץ למשרדנו ורואה בחוץ מעסיקה שלי קרן מלפני כמה שנים שהיא מצחיקה וקלילה ומברכת אותי על ההתמחות ולידה עומדת שוש גם היא מעסיקה מלפני שנתיים (איתה אני לא מדברת במציאות) והיא מחבקת אותי ואני מתרחקת גם בגלל הקורונה ואז היא נותנת לי נשיקה על השפתיים ואני דוחפת אותה והיא אומרת לי או עכשיו התנשקנו ואז היא מברכת אותי באילוץ על ההתמחות ונפרדתי לשלום ונכנסתי למשרד.
עוד לא הספקתי להתאושש ואני יושבת ופתאום אני רואה את המעסיק שלי עם אבי בעלה של קטי שפגשתי בקניון. והוא מדבר בלהט ולא מתייחס אליי ואומר לו כן היא פגשה את אישתי בקניון.. וכך אבי מספר כל מה שאמרתי לקטי (אני בלעתי את הרוק וחשבתי לעצמי מזל שלא אמרתי יותר מדיי כי גם זה היה מספר) ואבי ממשיך לספר לו שקטי הציעה לי לברר על הסטטוס שלו ואני אמרתי לה באתי לעבוד אני לא שואלת שאלות ומאחלת לו בריאות והכל.
המשכתי את העבודה ונראה לי לפני סוף החלום שהייתי במיטה של הבוס שלי בחדר שינה שבעבודה והיה לילה חשוך ואני לא מבינה מה אני עושה איתו בחדר שינה.
זהו התעוררתי.
עד עתה לא מבינה פשר החלום במיוחד הקטע של המסכות והכפפות החדשות, הפגישות המוזרות בקניון עם הנשים וכו'
אשמח לפתרון
תודה
 
למעלה