חלום על דם

גרושה, התחלתי קשר , אחרי תקופה שלא רציתי בן זוג. החלטתי להכנס לקשר אבל עדיין לא שלמה עם עצמי אם רוצה זוגיות . מצד אחד נחמד מצד
שני מרגישה מטרד...
דבר שני

הבן שלי נשוי נישואים כושלים. מדברים על גירושים. והתחיל קשר עם בחורה .........
אני כאמא , רוצה לחזק אותו כי בראש שלי שכל אחד חייב להיות ולעשות מה שטוב לו. אבל אולי החשיבה שלי מוטעית.
(זה הבן שפתרת את חלומו על האבא שלו)
אודה לפתרון לאיזה מין המקרים החלום משקף.

החלום
נמצאת בבית לא יודעת של מי, גרים שם משפחה יש בחורה צעירה שכועסת רבה עם ההורים ומחליטה לצאת לבלות. אני נכנסת לשירותים
וכל האסלה, החרסינה, הרצפה , מלאה בדם (ווסת) אני נגעלת מאוד...... ואז שרוצה לצאת מהשירותים, דורכת על הווסת שיש על הרצפה, ואני יוצאת
והולכת לכיוון האמא ואומרת לה, בכעס מה זה....... איזה מגעילה הבת שלך, בגלל שהיא כועסת היא ככה מלכלכת את השירותים
איזה אמא את , את חייבת לכעוס עליה על זה.

אלישבע777

Well-known member
החלום של יערונת 24.3.22 חלום על דם

גרושה, התחלתי קשר , אחרי תקופה שלא רציתי בן זוג. החלטתי להכנס לקשר אבל עדיין לא שלמה עם עצמי אם רוצה זוגיות . מצד אחד נחמד מצד שני מרגישה מטרד...

דבר שני

הבן שלי נשוי נישואים כושלים. מדברים על גירושים. והתחיל קשר עם בחורה ......אני כאמא , רוצה לחזק אותו כי בראש שלי שכל אחד חייב להיות ולעשות מה שטוב לו. אבל אולי החשיבה שלי מוטעית.
(זה הבן שפתרת את חלומו על האבא שלו)
אודה לפתרון לאיזה מין המקרים החלום משקף.

החלום
נמצאת בבית לא יודעת של מי, גרים שם משפחה יש בחורה צעירה שכועסת רבה עם ההורים ומחליטה לצאת לבלות.

אני נכנסת לשירותים וכל האסלה, החרסינה, הרצפה , מלאה בדם (ווסת) אני נגעלת מאוד...... ואז שרוצה לצאת מהשירותים, דורכת על הווסת שיש על הרצפה, ואני יוצאת
והולכת לכיוון האמא ואומרת לה, בכעס מה זה....... איזה מגעילה הבת שלך, בגלל שהיא כועסת היא ככה מלכלכת את השירותים איזה אמא את , את חייבת לכעוס עליה על זה.

אלישבע777

Well-known member
הי יערונת

הפרוש שלי לחלומך על דם

הכניסה שלך לשירותים, מסמלת את רצונך להיפטר ממשהו מעיק, מלוכלך, לא נעים, מיותר, לוחץ. תחשבי מה הדבר המעיק הזה? אולי הוא מסמל את כלתך אשת בנך העומד להתגרש ממנה. יתכן שהכניסה לשירותים משקפת בחלום את רצונו של בנך להיפטר מאשתו – בחלום היא הבחורה הצעירה המרדנית.

את נכנסת לשירותים כדי להיפטר ממשהו מיותר ולחוש יותר נקיה ולתדהמתך את מגלה שהמקום כולו מלוכלך בדם באופן בלתי שגרתי ומגעיל ביותר ואת אפילו נאלצת לדרוך כל כתמי הדם שברצפה. המצב נעשה מעיק מאד אפילו יותר מאשר קודם!

משהו בחייך לא ממש נקי וגם מדמם. האם זה מערכת היחסים של בנך עם אשתו שאת לקחת ללב יותר מדי? האם זו מערכת יחסים קיימת או את חוששת שתתממש עם הבחור שלך הנוכחי? כתבת שאינך בטוחה בקשר הזה? האם זה בעצם משקף את הקשר שלך עם בעלך, אבי בנך? ויש שיתוף גורל בינך לבין בנך בזוגיות לא מאושרת (לא נקיה? מגעילה? מלוכלכת? מלאת ריב ומדון? מקיזה דם?)

דימום ווסת מסיבי כפי שמתואר בחלום הוא בלתי שגרתי במציאות. דימום וסת מציין גם שאין הריון או אולי הפלה. יתכן שהחלום מסמל הפלה של עובר כלומר של פרוייקט. הפרוייקט שהיה צריך לצמוח ולהיוולד – "הופל בשירותים", כלומר במקום סתר מוצנע , אבל הסימנים לכך היו בולטים ונוראים. מהו הפרוייקט לדעתך? האם הוא הריון שהופל או מחשבה על הריון שלו התממשה, או הזוגיות של בנך שנפלה פתאום, או הזוגיות שלך – בעבר או בהווה, או מפעל חיים אחר. משהו מת בדרך מוות מדמם.

החלום הבת של בעלת הבית לכלכה את המקום בגלל כעסה ואת כעסת עליה וגם על אימא שלה – שלא חינכה אותה היטב ולא אמרה כלום. יש כאן שרשרת כעסים ונקמה. אחת כועסת על השניה והנפגעת היחידה זו את עצמך! את כועסת גם על הבת וגם על האימא וגם על המצב הבלתי נעים שהיית צריכה להתגבר עליו בכניסה וביציאה מהשירותים. איני יודעת על מי את כועסת ומי היא האימא האדישה... אם יש דמויות כאלה, אז הפרוש נכון... אם אין, אז צריך לחושב מחדש. האם את כועסת על אימא של כלתך, שלא חנכה אותה להתייחס

לבנך בצורה מכובדך? אולי את כועסת על עצמך שלא חינכת את בנך להתייחס יפה לאשתו ( או ראה את בעלך משפיל אותך בבית ) והנה גם הוא מתגרש...

החלום הוא קצר אבל רווי אירועים בלתי נעימים בעליל אין בו נימה חיובית, אין רגשות טובים בחלום. החלום זקוק לניקוי יסודי... הוא משקף דברים נסתרים מהעין, לא נעימים, מפריעים, מלוכלכים וגם יש צעקות או כעסים בגללם או שהכעסים הם הגורם להיווצרותם.

אשמח לחוות דעתך על הפרוש.

תודה אז כך מתחברת לזה

"משהו בחייך לא ממש נקי וגם מדמם. האם זה מערכת היחסים של בנך עם אשתו שאת לקחת ללב יותר מדי?" - לוקחת ללב .
והסוד שיש לו מישהי אחרת - "אוכל אותי".

"את כועסת על עצמך שלא חינכת את בנך להתייחס יפה לאשתו ( או ראה את בעלך משפיל אותך בבית ) והנה גם הוא מתגרש..."= ממש לא
כי הוא הפוך מאבא שלו.... האדישות שלה "שברה" אותו ,,

"פרוייקט שהיה צריך לצמוח ולהיוולד – "הופל בשירותים",= הוא לפני 4 שנים הפך עצמאי , ועכשיו בתקופה (כמו רבים)
קשה אין עבודה , ואין הכנסות ויש המון הלוואות שלקחו.

אלישבע777

Well-known member
תודה אז כך מתחברת לזה

"משהו בחייך לא ממש נקי וגם מדמם. האם זה מערכת היחסים של בנך עם אשתו שאת לקחת ללב יותר מדי?" - לוקחת ללב .
והסוד שיש לו מישהי אחרת - "אוכל אותי".

"את כועסת על עצמך שלא חינכת את בנך להתייחס יפה לאשתו ( או ראה את בעלך משפיל אותך בבית ) והנה גם הוא מתגרש..."= ממש לא
כי הוא הפוך מאבא שלו.... האדישות שלה "שברה" אותו ,,

"פרוייקט שהיה צריך לצמוח ולהיוולד – "הופל בשירותים",= הוא לפני 4 שנים הפך עצמאי , ועכשיו בתקופה (כמו רבים)
קשה אין עבודה , ואין הכנסות ויש המון הלוואות שלקחו.
תודה יערונת על תגובתך. הוספת פרטים חשובים שלא ידעתי או לא זכרתי. את יכולה לשנות את פרוש החלום לפיהם.

למעלה