חלום מוזר.. :)

MERD!

New member
חלום מוזר.. :)

אני ועוד כמה חברים ואנשים מהשכבה שלי הולכים לראות סרט אצל חבר שלי גם מהשכבה ובדרך הפנימי מתקלקל ואנחנו צריכים לסחוב מקלות חצי עיר ואז אנחנו נכנסים לחנות פינתית כזאת שלא קיימת באמת והוא מתנהג אליי כאילו אני מכיר אותו ומביא לי חבילה של קלפים של פוקימון :) ונתן לי להוציא משם קלף נדיר שרציתי שבסוף אני מביא לאיזה אישה שהילד שלה רוצה אותם ואז הוא מבקש ממני לסחוב עוד פעם משהו ואין לי מושג לאן ומה זה היה ואז איך שאני סוף סוף מגיע לראות תסרט או מה שעמדנו לעשות אצלו אני מתעורר אם אני חושב על זה או משהו ושאני חושב על מה שקראתי פעם שלפי פרויד אנחנו כל הדמויות בחלומות שלנו אז לפי זה אולי אני מחפש לאן אני שייך או משהו? כל מקרה מה אתם חושבים?

לא ברור.....

היי ``MERD``, ברוך הבא! תאור החלום שלך קצת לא ברור. לא הבנתי מה מתקלקל......ולמה אתם סוחבים מקלות............ אם תוכל לכתוב אותו מחדש ולהוסיף גם את גילך, אוכל להתיחס לחלומך. חלומות פז, רואה בכוכבים.

MERD!

New member
טוב... אני בן 16

בחלום אני ועוד חבורת אנשים מהשכבה שלי הולכים לחבר אחר שלי אנחנו נוסעים באוטובוס ואז הוא מתקלקל אז אנחנו צריכים לסחוב את מה שעכשיו נראה לי היה חביות בירה.. :) אנחנו הולכים רוב העיר ועכשיו שאני חושב על זה תעיקוף הדרך הארוכה. ואז אני מגיע לאיזה חנות קטנה לקנות לשתות ורואה קלף של פוקימון שאני רוצה אבל פתאום משהו קורה לא לא זוכר מה. אז המוכר בחנות שמתנהג כאילו הוא חבר טוב שלי מביא לי חבילה של קלפים להוציא משם תקלף ואחרי שאני מוציא אותו משם אני רואה ילד שרוצה אותו אז אני נותן את זה לו. ואז בדיוק אחרי שאני עומד להמשיך בדרך לחבר שלי המוכר מבקש ממני לסחוב תדברים האלה שזה היה מקלות או משהו כזה בצורה דומה אם אני כבר הולך בכיוון. וזה מה שאני זוכר ועוד פרט זה שהחלום מלא בקבוצות כאילו האנשים שאני הולך איתם. חלק נחשבים כאלה חלק כאלה וחלק כאלה.. אני חושב שזה דיי קשור

שייכות...

או קיי, החלום שלך הוא באמת על שייכות. אתה עדיין לא יודע לאיזה קבוצה לשייך את עצמך...דילמה.... הקבוצה איתה הלכת לסרט, מצטיירת בינייך כמסורבלת. שום דבר לא יוצא לפועל איתם, ואם יוצא אז הדרך שלהם לא מוצאת חן בעינייך, היא ארוכה ומסורבלת מדי. בהמשך, הילד שבך, דורש תשומת לב והוא מנסה למשוך אותך למקום ילדותי יותר. אתה לא מתעלם ממנו, ואפילו מספק את צרכיו, אך מסתבר שיש לזה מחיר. הילד הזה תמים וקל לנצל אותו... הילדותיות הזו, קשורה באיזה שהוא אופן לחבר שהיית בדרך אליו... חלומות פז, רואה בכוכבים.

למעלה