חלום מאוד מפחיד

American Girl

New member
חלום מאוד מפחיד../images/Emo70.gif

היום חלמתי חלום מאוד מפחיד. החולם מתחיל בזה שאבא שלי בא הביתה עם חלב,תפוז גדול ועוד כמה תפוזים קטנים. ואומר שהוא נסע רחוק כדאי להשיג את זה ושהתפוזים הם בישביל להכין מיץ תפוזיםץ ואז אני הולכת לחלון של החדר של ההורים שליץ נעמדת על מוט ישן שהיה שם כדי להיסתכל בחלון(בחלום הייתי מאוד נמוכה) ואז אני רואה עץ ענק של תפוזים גדולים בידיוק כמו שאבא שלי הביאץ ואז פתאום איך שהוא אני מגיעה למקלט ואני מדברת עם עוד ילדה שאומרת שהחבר שלה נתן למתנות ועזב אותה כי הוא היה צריך ללכת למוסד גמילה ל(סליחה על המילה) אוננות. והשאיר אותה עם המתנות ואז אני אומרת לה שאני לומדת מתימטיקה גם החופש והיא לא מאמינה לי. ואז לוקחים אותנו יחד עם עוד ילדים מאותו מיקלט לפארק שם אני פוגשת את חברה שלי ואני מבקשת ממנה שתגיד לאותה ילדה מה אני עושה בחופש ואני אומרת לה את זה כדי שתגיד לילדה שאני גם לומדת בחופש ואז היא תאמין לי. ואז כולם מתפזרים בפארק ואני הולכת בפארק ורואה דברים נוראיים ראיתי שם אנשים שמוכרים ילדים ושואלים כל אחד שעובר שם "אתה רוצה ליקנות ילד?" והילדים היו קרחים (גם הבנות) ולידים יש מלא זבובים. ואז אני עוברת ליד המוסד הגמילה(סליחה על המילה) מאוננותץ והילדים והאנשים קשורים במוסד קשורים בסדינים כאלה כמו בבית משוגעים. ואז אני ממשיכה להיסתובב ורואה שם גולגלות וראשים של אנשים זקנים בתוך קופסאות ולידם מלא זבובים. ואז אני עוברת ליד בית שבו שבו מאבידים ילדות כושיות. ואז אני מנסה לרוץ משם כדי שלא יתבלבלו ויקחו גם אותי ואז אני קמה. החלום מאוד הפחיד אותי תעזרו לי בבקשה!

The Warrior

New member
ודאי שהיית שם!

...כתבתי לך כבר פעם, אבל את חושבת שאלהים בלי סוף יתן לך סימנים. כמה זמן את רוצה לחכות? בברכה,

American Girl

New member
איזה סימנים../images/Emo35.gif

על מה אתה מדבר
ומה זאת אומרת כמה זמן אני רוצה לחכות

למעלה