חלום מאוד מאוד מוזר וחריג....

חלום מאוד מאוד מוזר וחריג....

הייתי בבריכה....עם סבתא (כנראה, כי אח"כ היא הגיעה) היה שם ילד שאני מכירה מהשכבה.... והייתי בתוך הבריכה... ושיצאתי להתנקות - כנראה הורדתי בגדים , וגיליתי שיש לי איבר מין גברי (אני בת) ....והדבר הבא שאני זוכרת זה שסבתא שלי לקחה ויברטור סגול (הצבע האהוב עליי ביותר) שכנראה היה שלי והיא באה אל הרגל שלי איתו ואני כזה התפאדחתי ובטעות היא הדליקה אותו וזה התחיל לרטוט...ואז היא לא הבינה מזה ולקחתי את זה ממנה והכנסתי לכיס (פתאום הייתי לבושה..) אני לא זוכרת שהייתי ערומה בחלום...רק את זה שפתאום ראיתי זין (אני כמעט סגורה שהוא היה שליי....) תודה לעונים...תרגיעו אותי כי החלום הזה ממש ממש חריג... הא והדבר שאח"כ היה (שזה נראה לי חלום אחר) זה שדוד שלי אומר לי שהתפקיד שאני אעשה בצבא הוא לא משהו... זהו....10X

layla18

New member
או קיי

לא כל דבר שחולמים הוא כפשוטו אז תרגעי... או קיי?
ועכשיו למה שאני חושבת על החלום שלך אולי זה קשור לזהות המינית שלך. אולי את מנסה לבחון אתה. החלום דווקא נשמע לי נורמלי למדי אם זה הפרוש שלו ...מקווה שעזרתי אפילו בטיפטיפונת. שינה נעימה

layla18

New member
לפעמים קורה

שבחלום אנחנו חוקרים צדדם אחרים שלנו זה די נפוץ בעיקר בגלאים מוקדמים... מצד שני יכול מאוד להיות שלחלום שלך יש משמות סימבולית שאני לא הגעתי אליה אולי... אשים אחרים יוכלו לעור לך...

למעלה