חלום ה0מול התנפץ 😎

דיברגנט חדש

Well-known member

dory30

Well-known member

חלום ה0מול התנפץ 😎

גם סמוטריץ' הגאון מחרים את מנסור עבאס. אפילו עם בנט, יש לנתניהו 59. אלא אם יצליח לשכנע את סער באותות ובמופתים שהוא נקי כפיים (אירוני לנאשם בשוחד) , אין לו רוב לממשלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
גם סמוטריץ' הגאון מחרים את מנסור עבאס. אפילו עם בנט, יש לנתניהו 59. אלא אם יצליח לשכנע את סער באותות ובמופתים שהוא נקי כפיים (אירוני לנאשם בשוחד) , אין לו רוב לממשלה.
ברגע שבנט יצטרף לנתניהו, יהיו חסרים לו רק 2 מנדטים שאותם יוכל לקבל מעריקי תקווה חדשה או/ו עריקי כחולבן, הרי חלקם ערקו מהליכוד, כך שהשיבה הבייתה תהיה קלה עבורם.
חוץ מזה, אני מאמין שאם בנט יצטרף לנתניהו, סער יצטרף אליו, בדיוק כפי שקרה עם עמיר פרץ שברגע שגנץ הצטרף לממשלה, גם הוא הצטרף.

dory30

Well-known member
ברגע שבנט יצטרף לנתניהו, יהיו חסרים לו רק 2 מנדטים שאותם יוכל לקבל מעריקי תקווה חדשה או/ו עריקי כחולבן, הרי חלקם ערקו מהליכוד, כך שהשיבה הבייתה תהיה קלה עבורם.
חוץ מזה, אני מאמין שאם בנט יצטרף לנתניהו, סער יצטרף אליו, בדיוק כפי שקרה עם עמיר פרץ שברגע שגנץ הצטרף לממשלה, גם הוא הצטרף.
שום דבר עוד לא נגמר. בנט מסוגל (אם הוא רוצה זה כבר עניין אחר) ליצור עליו מנופים שטרם ראינו. אחרי מה שגנץ עשה עם 35 המנדטים שלו בבחירות הקודמות- מבחינתי הכל אפשרי כרגע.

R 1 3

Well-known member
לא מרגיש לך קרימינלי לתקוף את השמאל כמו אובססיבי שברח מאברבנל?
ועוד בכנוי של גזענות פשיסטית שמבזה את המתמטיקה?
הרי אם השמאל אפס אתה מינוס.. מפגע קרימינלי שהביא לרצח ראש ממשלה
במה אתה מתגאה? שרצחת את ראש האופוזיציה לשעבר - ואתה תומך ברצח הפוליטי
ובמי שעומד מאחריו?

דיברגנט חדש

Well-known member
לא מרגיש לך קרימינלי לתקוף את השמאל כמו אובססיבי שברח מאברבנל?
ועוד בכנוי של גזענות פשיסטית שמבזה את המתמטיקה?
הרי אם השמאל אפס אתה מינוס.. מפגע קרימינלי שהביא לרצח ראש ממשלה
ובמי שעומד מאחריו?
הרמת לי להנחתה בבורות שלך שכל ילד בגן, אפילו, יודע את אשר אתה לא יודע כעוכר המדינה שחי בחו"ל.
עפ"י זה שאתה חושב שהשיכור היה ראש האופוזיציה כשנרצח, מסקנתי היחידה שאתה, כנראה, שאתה מוסלמי, שמתבייש במוצאו ומתחזה ליהודי |נחמה|

R 1 3

Well-known member
הרמת לי להנחתה בבורות שלך שכל ילד בגן, אפילו, יודע את אשר אתה לא יודע כעוכר המדינה שחי בחו"ל.
עפ"י זה שאתה חושב שהשיכור היה ראש האופוזיציה כשנרצח, מסקנתי היחידה שאתה, כנראה, שאתה מוסלמי, שמתבייש במוצאו ומתחזה ליהודי |נחמה|
העבודה היום באופוזיציה ורבין היה ראש העבודה לשעבר - ככה זה ללא למודי ליבה אין כלים להבנת הנקרא
היכן כתבתי שהי ראש אופוזיציה כשנרצח? הרי אתה מטורלל שמעליל עלי שאני חי בחו״ל ועוד עוכר המדינה
זו כתיבה של עבריין מקלדת לא מטופל. לא רק שאני תלאביבי מלידה וחי כאן 62 שנה כולן בארץ אלא שכל שרשמת
עלול להביא לי רווח נאה בתביעת הכפשה והוצאת דיבה 300000 ש״ח - כמה קצבאות אברך זה שווה לך?

dory30

Well-known member
ובמי שעומד מאחריו?
בוא נשים דברים בפרופורציה- הגולש השני לא רצח את רבין ונתניהו לא שלח את יגאל עמיר. מותר שלא להסכים לדברי הצד השני- אבל מן הראוי לכבדו. אלא אם כן זה הניאדרטל שאיחל לי להגיע לאברבאנל.

דיברגנט חדש

Well-known member
העבודה היום באופוזיציה ורבין היה ראש העבודה לשעבר - ככה זה ללא למודי ליבה אין כלים להבנת הנקרא
היכן כתבתי שהי ראש אופוזיציה כשנרצח? הרי אתה מטורלל שמעליל עלי שאני חי בחו״ל ועוד עוכר המדינה
זו כתיבה של עבריין מקלדת לא מטופל. לא רק שאני תלאביבי מלידה וחי כאן 62 שנה כולן בארץ אלא שכל שרשמת
עלול להביא לי רווח נאה בתביעת הכפשה והוצאת דיבה 300000 ש״ח - כמה קצבאות אברך זה שווה לך?
אתה לא מפסיק להביש את עצמך, אם אתה כ"כ סנילי, קרא את תגובתך לפני שאתה מגיב והעיקר שאתה אומר שהבנת הנקרא שלי לוקה בחסר כאשר אני ציטטתי אותך מילה במילה ובשביל מוגבל כמוך, אצרף שוב את החלק הזה מתגובתך, כדלקמן:-
ובמי שעומד מאחריו?
תעשה טובה, תבקש ממישהו לעזור לך להבין את אשר כתבת, כי רואים שאתה לא מבין. האם העתקת את זה מאיזה מקום מבלי להבין?

למעלה