חלום הלילה חלק ב

נעמה283

Active member
אני שוב בקניון יחד עם בעלי הפעם .
חברה טובה אומרת לי שיש חנות עם מבצעים טובים, אנחנו נכנסים לחנות הבגדים ואני נכנסת מתבוננת על הבגדים אבל לא קונה כלום כי כלום לא לטעמי .

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום על ביקור בקניון

את הולכת לקניון עם בעלך, אבל בחלום הוא רק נוכח -נפקד הוא בעצם מעין צל מלווה. את פוגשת חברה טובה ואיתה יש לך חיבור וקשר. את שומעת לעצתה ללכת לחנות בגדים שבה יש הנחות. החברה שלך, היא פרקטית, מעשית, מבינה עניין, יודעת למצוא מקום חסכוני. אולי את רוצה להיות כמוה? יש לה ראש של אישה. עם חברות כאלה, צריך ללכת לקניון ולא עם הבעל... מראה גם את יחסך לבעלך- התעלמות מנוכחותו ( וגם הוא מתעלם ממך ומחברתך, אבל גם אינו מפריע)

החלום מסתיים באיזו שהיא אכזבה סמויה. למרות ההמלצות של חברתך הטובה, לא מצאת אף בגד שמצא חן בעיניך! חלום קצר, שבעצם לא קורה בו כלום. הקניון רחב ידיים, החנות מלאה בגדים בהנחה ואין לך מה לקנות!

הפרוש האופטימי

את מכלכלת את חייך בתבונה. אינך קונה סתם , לא קונה כל מה שבא או כל מה שממליצים לך, את צריכה לבדוק קודם מה מתאים לך. את מוכנה לקנות רק מה שמוצא חן בעיינך! זו אכן דרך טובה להתנהלות כלכלית זהירה ומחושבת. את ידועה כאחת שיודעת לבחור בגדים ולהתלבש יפה. את אינך מתפשרת על בגדים זולים ופשוטים. בעלך יודע שאת מחושבת, לכן הוא סומך עליך בשתיקה ואינו מתערב.

הפרוש הפסימי

הקניון רחב ידים, חנות מצויינת לפי דברי החברה – אבל את לא מוצאת כלום. יש כאן הכל, ואין כלום. כמו הרבה נערות שעומדות לפני ארון בגדים מלא בגדים ואומרות לאימא (או לעצמן): "אימא, אין לי מה ללבוש!"

החלום אומר – כשיש לך יותר מדי אפשרויות בחירה, אינך יכולה למצוא מה מתאים לך ולבסוף את נשארת בלי כלום.

אפשרות נוספת – בשום קניון (= בחיים) לא תמצאי את מה שימצא חן בעינייך. או בגלל שקשה לך להחליט, או בגלל שאינך יכולה להגשים את רצונותיך. זה לא רק בגד או מוצר צריכה, זה גם גבר, בית, עבודה, חברות, מערכות יחסים עם בני המשפחה. או בגלל שדרישותיך גבוהות או בגלל שאינך יודעת מה את באמת רוצה, או בגלל חרדת ההפסד והאכזבה.

אשמח לחוות דעתך, שני הפרושים יכולים להתאים ( בחלומות גם פרושים סותרים מתאימים!) אשמח לחוות דעתך ולמה התחברת

נעמה283

Active member
וואו אני ממש מתחברת וזה באמת מה שעובר עליי, אני מניחה שעדיין לא מצאתי את הבית שלי , במובן מטפורי ... הבית הפיזי נוכח אבל אני מחפשת משהו אחר ששם אוכל להיות אני האמיתית ולא לשחק את המשחק .
תודה זה באמת נגע בי 💗🙏

אלישבע777

Well-known member
וואו אני ממש מתחברת וזה באמת מה שעובר עליי, אני מניחה שעדיין לא מצאתי את הבית שלי , במובן מטפורי ... הבית הפיזי נוכח אבל אני מחפשת משהו אחר ששם אוכל להיות אני האמיתית ולא לשחק את המשחק .
תודה זה באמת נגע בי 💗🙏
לאיזה חלום מתייחסת תשובה זו? תמיד לכתוב בצמוד לחלום הנכון, כדי שלא אצטרך לשאול,(כמו שאני עושה כאן) כתבי לי תשובה

למעלה