חישוב פיצויים????

מצב
הנושא נעול.

adhagit

New member
חישוב פיצויים????

חישוב פיצויים????
אני כבר מבולבלת לגמרי: עבדתי במשך 27 חודשים בחנות רהיטים שם קיבלתי משכורת המורכבת משכר בסיס + אחוזי מכירות קבוצתיים. במהלך 10 החודשים האחרונים לעבודתי קיבלתי גם ביטוח מנהלים שגם בו היתה הפרשה לפיצויים. האם יש חישוב שונה לאחוזים קבוצתיים לעומת אחוזים אישיים וכן כיצד אם בכלל מתקזז סכום הפיצויים מביטוח המנהלים מסה"כ הפיצויים המגיעים לי?

r66

New member
הסכום שנצבר לך בחברת הביטוח

חישוב פיצויים????
אני כבר מבולבלת לגמרי: עבדתי במשך 27 חודשים בחנות רהיטים שם קיבלתי משכורת המורכבת משכר בסיס + אחוזי מכירות קבוצתיים. במהלך 10 החודשים האחרונים לעבודתי קיבלתי גם ביטוח מנהלים שגם בו היתה הפרשה לפיצויים. האם יש חישוב שונה לאחוזים קבוצתיים לעומת אחוזים אישיים וכן כיצד אם בכלל מתקזז סכום הפיצויים מביטוח המנהלים מסה"כ הפיצויים המגיעים לי?
הסכום שנצבר לך בחברת הביטוח
+ השלמת פיצויים = סה"כ פיצויי הפיטורין שמגיעים לך. סכום הפיצויים שלו את זכאית הוא משכורת על כל שנת ותק. המעביד נותן לך מכתב שחרור לחברת הביטוח ומהם את מקבלת את סכום הפיצויים שנצברו שם. מהמעביד את מקבלת את ההפרש. בקשר לאחוזים, למיטב הבנתי פרמיה קבוצתית לא מעידה על מאמץ אישי ולכן היא די פיקטיבית ועל-כן כן, לדעתי היא צריכה להכלל בבסיס לחישוב פיצויי פיטורין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה