חישוב מוטעה
(של התנתקות ממפעילה)

orange2006

New member
חישוב מוטעה
(של התנתקות ממפעילה)

א- אם אני בהתחייבות עד אוגוסט השנה (דהיינו נשארו לי 6 חודשים) והממוצע של שלושת החודשים האחרונים שלי הוא כ-50 שקלים לפי החוק החדש הבנתי שמשלמים 8 אחוז מהממוצע של 3 חודשים אחרונים x מס' החודשים שנותרו ואז יוצא שאני אמור לשלם 24 שקל נכון
אז לא הבנתי איך כתוב לי בחשבונית שאני אמור לשלם 47 במידה ואתנתק (אמורים להוסיף את הדמי מנוי על התוכנית עליה אני מנוי? כי הרי זה כבר נלקח בחשבון, בממוצע החודשים...) ב- מכירים תוכנית נורמלית בסלקום למדברים בסביבות ה200 דקות
(לא צריך אינטרנט, הודעות או שירותים שונים) שום תוכנית שפויה לא תפורסם באתר סלקום ולכן אני שואל אתכם ב
מראש

א. פנה אל שירות הלקוחות

שיסבירו לך את העניין, אם עושים לך בעיות פנה לנציג שמופיע פה בפורום לסייע. ב. ל200 דקות עדיף לך רמי לוי יעלה כ55 ש"ח סה"כ.

orange2006

New member
לא כ"כ רלוונטי לפנות לשירות לקוחות כי...

אני לא מחפש עדיין להתנתק, זה פשוט מציק שכל חודש אני רואה שהם כותבים סכום אחר מהחישוב שיוצא לי אני ואני בעצמי הייתי עובר לרמי לוי רק שאין לי פל' דור 3, כמו לאמא שלי תודה בכל אופן, מישהו מכיר תוכנית משתלמת ל200 דק'

YoavLevin

New member
600 דקות

יש תכניות בסלקום אורנג באזור ה500-600 דקות במחיר קבוע ללא התחייבות

orange2006

New member
תודה אבל מיותר, אין מצב שתוכנית של

500 תהיה זולה יותר מכל תוכנית אחרת של 200

cellcom8

New member
סלקום- מחלקת השירות

שלום orange2006 נשמח לבדוק את פניתך. אנא, העבר לנו את פרטיך האישיים בסלקום בצירוף הכינוי בפורום לכתובת המייל [email protected] בברכה, מחלקת השירות סלקום

למעלה