חיפוש קרובי מישפחה בשם שניידר

• פותח הנושא lutz2
  • פורסם בתאריך

lutz2

New member
חיפוש קרובי מישפחה בשם שניידר

אני מחפש קרובי מישפחה בשם שניידר מהעיר אורטךסבורג או כל מי שיכול לתת לי מידע כל שהוא.יכול לכתוב לי לאי מייל. [email protected] בתודה יהודה

ראם ערן

New member
../images/Emo142.gifברוך הבא

אכן הגעת למקום הנכון!. בשלב ראשון אמליץ בפניך לקרוא את המדריך לפורומיסט המתחיל ומשם להמשיך. בכל מקרה אם תוכל לרשום את שם המשפחה והעיירה בלעז ובאיזו מדינה מדובר ניתן יהיה לסייע לך ביתר קלות. גם פרטים כללים נוספים, כגון שנים, מקצוע וכד'. נשתמע בקרוב ערן

lutz2

New member
תשובה

יהודה אלכסנדר. לערן שלום. תודה מכל הלב,אני חושב שאים אני אתחיל לכתוב זה יקח לי לפחות יומיים. אז ככה.נולדתי לוץ שניידר בשנת 1934 בעיר ORTELSBURG רחוב דיקמן 4 היום SZCZYTNO פולין להורים ELSA & WILLY SCHNEIDER היו לי ארבע אחיות מבוגרות ממני ואח צעיר.הופרדתי ממישפחתי בגיל שלש 'והובאתי ל Konigsberg למישםחת אלכסנדר.בשנת 1938 עלינו ארצה.בהיותי בן 17 אבי "המאמץ" נפטר ובדרכי לבית הכנסת אמר לי אחד השכנים כי הוא לא היה אבי הבייולוגי,זה פגע בי כמו ברק בליל קייץ בהיר.פניתי בזמנו לעיתון בשם Aufbau המוטפס בשפה הגרמנית וקיבלתי הודעה טלפונית לבא לכפר שמריהו,ושם פגשתי בת דודה שלא ידעה שאני בחיים.מאז אני מחפש את זהותי וניצולי שואה (דור שני) קיבלתי כתובות רבות משגרירות גרמניה מאחר וקיבלתי אזרחות גרמנית כמו כן קיבלתי תעודות לידה של כל מישפחתי ממישרד הפנים הפולני,כמו כן עברתי חצי עולם באינטרנט ופה אני חייב תודה לאישתי עדינה היות ושפת האם שלה אנגלית היא שעשתה את כל ההיתכתבות.כתבנו לארכיונים,ולמוזאונים ומימוזאון השואה בוושינגטון קיבלנו מיסמך אורגינלי כתוב בכתב ידו של אבי זה היה מיפקד אוכלוסין שנעשה בשנת 1941.פניתי גם למדור לחיפוש קרובים ירון אנוש אך נדה.אני חושב לפגוש את נח קלינגר מידיעות אחרונות אולי הוא ע"י כתבה בעיתון יוכל לעזור.טוב זה רק על קצה המזלג,היות והשעה כבר 23.00 אני מקווה שלא שיעממתי אותך אני מוכן תמיד לעמוד לרשותך. ושוב תודה עבור הכל ..יהודה טלפון בבית 09-9554123 פקס 09-9509525 פךא 050447207 אי-מייל [email protected]

ראם ערן

New member
הי יהודה.../images/Emo141.gif

רק עכשין שמתי לב שענית לי (ייתכן כי שכחתי לבקש התראה על תשובה) - מצטער. יתרה מכך מכיוון שההודעה המקורית הינה בת יותר מ3 ימים ההודעה לא "קפצה". עד כאן התנצלויות. מחר אשב באופן מסודר ואתייחס להודעה. לילה טוב ערן

friend9

New member
ליהודה

כדאי לספר לפורום איפה כבר חיפשת, כדי למנוע כפילות.

למעלה