חיפוש קרובים

חיפוש קרובים

מחפשת נ-ו-א-ש-ו-ת אדם, שעבד עימי בבנק-לאומי, סניף איינשטיין מס` 833. בשנת 1983. הייתי פקידה כתבנית של הסניף. לרוע-המזל, אינני זוכרת את שמו הפרטי. שם-משפחה. מה שמקשה שבעתיים לאתרו. התיאורים שאני יכולה לתת הם : היה צעיר (אחריי שירות-צבאי). היום, צריך להיות בסביבות גיל הארבעים. עבד על הטלר. יישב בין סיגלית לבין בנצי (שעבדו אף הם באותה תקופה בסניף). נאה עד מאוד. עד כמה שזכור לי, צבע שיער, בלונדיני / שנטי (בהיר לא כהה). עזב קיבוץ לטובת החיים בעיר. התגורר ברמת-אביב (קרוב לסניף). מעשן ; הייתי מעלימה את הסיגריות + המצית. התנהל מירדף בכל הסניף (בקומה העליונה / בקומה התחתונה), כשלא הייתי מחזירה את המבוקש, היה קונה סיגריות + מצית חדש. ביומי האחרון לעבודתי בסניף, בא לקראתי קרא בקול ידידותי עד מאוד, ``היי כפרה . . .`` למרות, שעברו כ``כ הרבה שנים מאז אני זוכרת את זה כאילו זה אירע אתמול . . . ! ! ! נסיתי לברר אודותיו באמצעות ``הנהלת כוח-אדם`` של ``בנק-לאומי``, לרוע-המזל, אני זוכה לאטימות, קשיחות, נימה מאוד מאוד לא סימפטית וייתרה מזו, אף עלבונות (אכן ואכן). נסיתי לברר עם עובדים שעבדו עימנו בסניף באותה תקופה ועדיין עובדים שם היום. נסיתי לברר עם עובדים שעבדו עימנו בסניף באותה תקופה ועובדים היום בסניפים אחרים. אף אחד לא זוכר למי אני מתכוונת. אף אחד לא יכול לומר לי אודותיו. ביזבזתי ה-מ-ו-ן אנרגיה, זמן שבא על חשבון אחרים / חשבוני, טלפונים, התקשרויות בפקס, וכעת אני מנסה בדרך הזאת. אומרים לי, ``אין צ`אנס למצוא מישהו אחריי כ``כ הרבה שנים``. אוליי זה נכון, אבל, אני לא רוצה להרים יידיים בקלות ! ! ! לרוע-המזל, למדתי, שאם רוצים להשיג משהו, משיגים אותו בדרך הקשה. בינתיים, מצב-רוחי יירוד רוב הזמן. ראשי טרוד איפוא / איך לנסות לאתרו. המוטיבציה יירודה. אם אתה עצמך גולש לאתר, אם אתה ניתקל בהודעה זו, כפי שאני כ``כ מייחלת, אנא אנא אנא, צור עימי קשר. אם מישהו יודע למי אני מתכוונת, אם מישהו מכיר אותו, יכול לומר לי משהו אודותיו, אבל רק באמת אם מישהו יודע, אנא צרו עימי קשר. אם למישהו יש קשר עם ``הנהלת כוח-אדם`` של ``בנק-לאומי ויכול לעזור לי בכך, אנא, צרו עימי קשר. כולי תיקווה שתפילתי תענה ולו רק הפעם. אודה ואוקיר כל עזרה ! ! !

רזי

New member
לילה טוב לך אני יודע שאת מפנטזאת

עליו הוא לא יחזור מישהלך לא חוזר

למעלה