חיפוש קרובים

חיפוש קרובים

הנני מחפשת נ-ו-א-ש-ו-ת אדם, שעבד עימי בבנק-לאומי, סניף איינשטיין 833 ברמת-אביב. עבד על הטלר. הייתי פקידה כתבנית של הסניף. לרוע-המזל, אינני זוכרת שם-פרטי, שם-משפחה, דבר המקשה שבעתיים לאתרו. התיאורים שאני יכולה למסור הם : גובהה ממוצע, רזה, עד כמה שזכור לי, צבע שיערו, בלונדיני / שטני (בהיר / לא כהה), מעשן הרבה, הייתי מעלימה את הסיגריות + המצית, היה מתנהל מירדף בכל הסניף (בקומה העליונה / בקומה התחתונה). כשלא הייתי מחזירה את המבוקש, היה קופץ לסופר שנמצא מס` דקות הליכה מהסניף, קונה סיגריות + מצית חדש. ביומי האחרון לעבודה בסניף, קיבלתי מתנה למזכרת, קרא בקול ידידותי, ``היי כפרה . . .`` למרות, שעברו הרבה שנים מאז, אני זוכרת את זה, כאילו זה אירוע אתמול . . . ! ! ! עזב קיבוץ לטובת החיים בעיר, לרוע-המזל, אין לי שמץ של מושג שם הקיבוץ. עד כמה שזכור לי, התגורר קרוב לסניף, ברמת-אביב. ניסיתי לקבל אילו שהם פרטים עליו מ``הנהלת כוח-אדם`` של בנק-לאומי, זכיתי, לאטימות, קשיחות, וייתרה מזו, עלבונות, נימה מאוד מאוד לא סימפטית (מעליבה). ייצרתי קשר עם עובדיי הסניף, שעבדו באותה תקופה בסניף, שעדיין עובדים בסניף. ייצרתי קשר עם עובדיי הסניף, אך עובדים כיום, בסניפים אחרים. אף אחד לא יודע. אף אחד לא זוכר. יש לי התכתבות עניפה עם הגורמים איתם הייתי בקשר. ביזבזתי ה-מ-ו-ן אנרגיה שבאה על חשבון אחרים וחשבוני, אינספור טלפונים, התקשרויות בפקס, באינטרנט. והנה, אני שוב מנסה את גורלי המר. כולם אומרים, אין סיכויי. אין צ`נס לאתר אותו. אני לא רוצה לוותר בקלות . . . ! ! ! אם אתה עצמך ניתקל בהודעה זו, כפי שאני מאוד מאוד מאוד מייחלת לכך, אם מישהו יודע למי אני מתכוונת ע``י התיאור, אם מישהו מכיר, אם למישהו יש קשר עם הנהלת ``כוח-אדם`` של ``בנק-לאומי`` ויכול לתרום בכך, אבל, רק מי שמכיר / יכול לעזור. אנא, צרו עימי קשר. אודה ואוקיר כל עזרה ! ! !

למעלה