חיפוש עבודה חדשה

isola bella

New member
חיפוש עבודה חדשה

היי,
לגמרי לא תכננתי את זה אבל מצאתי את עצמי אתמול בערב מעדכנת את הקורות חיים שלי ומגישה מועמדות ל2 משרות באזור מגורי
אני גרה בפתח תקוה ועובדת בתל אביב
אני הייתי מאד רוצה לעבוד קרוב לבית או בפתח תקוה או בראש העין
(השכונה שלי היא מחוץ לפתח תקוה ודי קרובה לגבעת ה3 וראש העין)
אני מרגישה שמשהו אני חייבת לנסות לשנות - שכר?, סוג עבודה?, מרחק?, אמצעי הגעה? (לראש העין וגם לפתח תקוה אוכל להרשות לעצמי כלכלית לנסוע עם האוטו הפרטי לעבודה מה שאני לא יכולה בשום אופן להרשות לעצמי כעת כשאני עובדת בתל אביב + עבודות הרכבת הקלה רק הופכות את הנסיעה לעבודה יותר ויותר קשה ואני כבר מבלה מדי יום כ 3 שעות בתחבורה ציבורית..)
חברה שלי מהעבודה בעלת וותק זהה (שתינו סוגרות 8 שנים ולבושתנו-צערנו מרוויחות רק כ 6200 שח וזה אחרי 8 שנים!!!) הולכת להגיש מכתב התפטרות יום א' הקרוב בלי למצוא קודם עבודה והיא כמוני רווקה + גרה ברשות עצמה (ועוד בשכירות) וגם לה אין גב כלכלי משפחתי מבוסס..ובכל זאת היא הולכת לעשות את הצעד והיא במעשה שלה נתנה לי את הפוש לקום ולנסות לעשות גם עבור עצמי (אבל אני הולכת 'רק' לחפש עבודה מתוך מקום עבודה ולהצליב חזק אצבעות שאצליח בכך בחצי השנה הקרובה..זו הזדמנות מצוינת עבורי כשהחורף המגעיל עבר-חלף לו ואני כעת בפוזיציה שאני יכולה לחסוך יפה מהשכר שלי בחודשים הקרובים גם כי אין לי משכנתה על הראש וגם כי אבא שלי הנהדר מתנדב כל עוד הוא עובד לשלם לי את הביטוחים והטיפולים לאוטו ..בחודש האחרון הוא שילם על כך כמעט 4000 שח !)
אני מודעת היטב שאני אצטרך לקחת נשימה עמוקה עמוקה + אני אולי מתפשרת על סוג עבודה (החלטתי לחזור לתחום שלי חשבות שכר בפועל אבל להיות מוכנה לעבוד גם במשרדי רואי חשבון)
אבל אני לא מתפשרת על מרחק (מגיל 21 אני גרה בפתח תקוה ועובדת בתל אביב רבתי..,הכי קל"ב היא אזור הבורסה ליהלומים ברמת גן ואני בכלל צריכה בתוך פתח תקוה עצמה קו פנימי נוסף לשכונה שלי)

נ.ב. במאמר מוסגר לתמר ונעמי - זה לא שאני חווה 'התנפלות' של גברים עלי אחרי שנרשמתי לאתר ההיכרות..,אני בת 44 ולתחושתי לרווקות בנות 40 + מאד קשה למצוא זוגיות ובכלל להשיג דייטים
(ולא אני לא מחפשת לצאת עם בני 60 שפונים אלי כי צביקי פיק יוצא עם מישהי שצעירה ממנו ב 30 שנה לפחות?)
גם לכן אני מחכה לפי שעה עם טיפול..אבל לא רק - השיקול שלי כספי-כלכלי ובאמת אם/כש אמצא מישהו ראוי (ואני מתכוננת גם כאן לסנן היטב כמו שאתמול ישבתי ובקפידה בחרתי 2 משרות אליהן שלחתי קו"ח) ואראה שמתחיל משהו רציני אז יהיה מקום מבחינתי לשלם טיפול - אבל שוב תודה לשתיכן אתן מקסימות ותורמות לי המון (אגב אני נתרמת ולומדת המון מהדברים שאתן כותבות בכלל בפורום בכל מיני נושאים ולכל מיני כותבים/כותבות אחרים/אחרות כאן) אני ממש קוראת כאן בפורום כמעט מדי יום:)
החלטתי לשתף בעניין של עבודה רק את אחי התאום + עוד חברים תומכים. ובעניין של חיפוש אחר זוגיות אני בוחרת לשתף רק חברים קרובים (כמה שפחות מקורות לחץ מה טוב:).

WISH ME LUCK

איזולה בלה

למה כל כך קשה לנו לעשות שינוי?

שלום לך איזולה בלה,

אני חושבת שאת ממש בדרך הנכונה!!
דרוש הרבה אומץ כדי לעשות שינוי משמעותי בחיים,
והנה את מוכנה לשני שינויים בו זמנית.
שינוי דורש יציאה מאיזור הנוחות המוכר, לקיחת סיכונים, נכונות למסע ארוך, להסתגלות מחדש, לאכזבות, לנסיגות.
עצם ההרשמה לאתר היכרויות אומרת שאת מוכנה לכל אלה. גם אם חוששת.
עצם שליחת קורות חיים אומרת שאת מוכנה לכל אלה. גם אם חוששת.
את מוכנה לוותר על המוכרות, על הבטחון שבבדידות, על סוג התעסוקה.
זה נפלא!!
ברור שלא עומדים אצלך בתור. לא הבחורים ולא המשרות (אצל מי כן?).
אבל את מוכנה לקחת נשימה עמוקה.
מוכנה לקחת סיכון למען הסיכוי.

את בדרך הנכונה!!

ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

איזולה בלה, זה מעורר השראה.

מעט אנשים נוטים לעשות שינויים ונשארים הבמקום הנוח ואפילו הלא נוח אך היחסית מוכר שלהם.
ואת גם נשמעת מאוד מחושבת ומתוכננת.
בהצלחה רבה

isola bella

New member
תודה רבה אוראוראור1019

אני לוקחת נשימה מאד עמוקה וקופצת למים
לא בפזיזות
לא בקלות ראש
אין לי מה להפסיד מקסימום אישאר עם אותה עבודה
שאני אולי לא הכי מתה עליה אבל היא מאפשרת לי
לתכנן ולעשות כל מיני דברים נחמדים - בבית ומחוצה לו:)
רק לפני שנתיים ומס' חודשים הצטרפתי לכבלים
תצחקי אולי אבל אפילו 250 שח +- לחודש לא הרגשתי
שיש לי להקצות לדבר קטן כמו כבלים
:)
ולקרוא ולכתוב תמיד אהבתי
:)
&nbsp
איזולה בלה
נ.ב. חשוב - אני בחופש ב 3 ימים הקרובים ומאושרת
בדכ אני מחכה בגיליון עיניים לערבים שלי בבית
( טוף לא בכולם אני בבית אני פעמיים בשבוע במכון כושר
+ מנשנשת סרט בקולנוע לב רג + מבקרת מדי כמה שבועות
את הספר ומעצבת הגבות קוסמטיקאית שלי )
ואני עוד יותר מחכה בכיליון עיניים לסופי שבוע:)
קשה לי מאד לחזור בימי א' לעבודה
גם בגלל הרגשה זו 'של ימי א' המדוכאים'
מדונה שרה על 'ימי ב' המדכאים'
החלטתי לקום שלשום ולעשות מעשה בנוגע לעבודה
אני אוהבת את איזולה מאד
אם אין אני לי קודם אף אחד לא לי
:))
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה