חיפוש מתקדם, ועוד כמה דברים

LucidGuest

New member
חיפוש מתקדם, ועוד כמה דברים ../images/Emo176.gif

קודם מחמאות, חייבים לציין שהעיצוב של האתר שלכם מאד מעניין ונעים לעין, בנוסף, בחרתם מנהל מצויין לפורום חלומות צלולים, ושמחתי גם מאד לראות שהפורום נמצא ברשימת הפורומים המומלצים של האתר (בצד ימין של המסך). אין ספק שהפורומים שלכם עולים בכמה רמות על פני כל פורום עברי אחר שאיי פעם יצא לי להיכנס אליו, החל מהעיצוב המצויין והנעים לעין ועד קלות השימוש, בעניין הזה אתם עושים עבודה מצויינת וחייבים להגיד את זה למרות כל התלונות. בנושא החיפוש המיתקדם, כמו שהבנתם אופציית החיפוש זו אחת האופציות המועילות והחשובות ביותר במערכת הפורומים שלכם, מסד הנתונים כל כך עצום שאין טעם או אפשרות לבצע חיפוש ידני ומעבר ידני דף דף על דפיי הארכיון, כלי החיפוש הוא כלי חשוב מאד שאמור לאפשר לי לימצוא באופן מהיר ויעיל חומר בנושאים שמעניינים אותי אשר קיים בארכיון ההודעות, חשוב מאד לכן שכלי החיפוש יאפשר שליטה מספיק טובה שתאפשר לי לבצע חיפושים ממוקדים, בדף החיפוש כפי שהוא כיום מאד לא ברור כיצד החיפוש אמור להתבצע (ולא ראיתי הוראות שימוש בשום מקום) , לדוגמה אם אני רושם בחלון החיפוש מספר אפשרויות כמו לדוגמה מילה בכותרת ומילה בתוכן ההודעה, האם מתבצע חיתוך והתוצאה שתיתקבל תיתן לי הודעות שמכילות את כל הדברים שביקשתי בחיפוש או גם הודעות שמכילות רק את זה או רק את זה? ואם לדוגמה אני מחפש מחרוזת מסויימת ולא סתם מילים אקראיות בהודעה, האם עליי לירשום זאת בתוך מרכאות או פשוט לירשום את המישפט שאני מחפש איך שהוא? האם ניתן בכלל לחפש מחרוזות בתוך הודעות או שניתן לחפש רק מילים בודדות? איך אני מחפש את המילים "חבר" "יקר" בתור שתי מילים ניפרדות בהודעה ואיך אני מחפש "חבר יקר" בתור מחרוזת? הנושאים האלו ממש לא ברורים כיום וכדאי לשפר את אופן השימוש בחלון החיפוש + להוסיף דף הסבר לחלון החיפוש, זה מאד יעזור. Lucid

חיפוש מתקדם

תודה על המילים החמות
לגבי העלאה של דף הסברים לחלון החיפוש המתקדם- נעביר את הצעה לגורמים הרלוונטים. תודה.

למעלה