חיפושית למכירה

Gravity78

New member
חיפושית למכירה

חיפושית אדומה 1981 מנוע 1200 שמורה טוב מאוד המון חלקים חדשים מקוריים עם אמובלייזר נעילה מרכזית מערכת + מגבר + 4 רמקולים עשתה 190000 קמ עברה מסבא לאב אלי , אני מראשון לציון אני דורש 27 אלף עליה אתם מוזמנים ליצור קשר ל [email protected] שמי אמיר

The Red Baron

New member
אני לא מסוגל לכתוב

יש לי כאב בטן מההתקף צחוק . נב: לי כבר יש 2 חיפושיות 1303 L שכנראה אתחיל בשיפוץ שלהן . כבר הסתדרתי עם בעלי הרכבים על הכל . צריך רק להביא אותן .

The Red Baron

New member
תן לי לקבל אותם קודם ../images/Emo13.gif

עקרונית אחרי שהעשה השלמות לחיפושית הנוסעת אתה יכול לקחת . החיפושית הנוסעת די סגורה - היא שייכת עקרונית למשהו שאני מכיר שזה שקנה ממנו אותה לפני מספר שנים לא העביר עדיין בעלות - ככה שאין פה בעיות כלל . הרכב השני של החלקים - לא שייך למוכר (שכרגע נוסע בחיפושית שהזכרתי קודם) והוא טוען שזה נקנה כחוק ורק לא הועברה בעלות - הוא דואג לזה עכשיו . אני לא לוקח רכב בלי העברת בעלות או מכתב לפחות מבעל הרכב שכוללת רישיון וצילום ת"ז . בקיצר אני זוכר אותך

EranR

New member
אין צורך לפתוח כאן שרשור מלחמה!

יאללה, חברה תירגעו... הבנאדם יכול לבקש כמה שהוא רוצה. במידה והמחיר גבוה הוא יגלה בעצמו - שאין קונים ויתאים את עצמו לשוק. חוצמזה שלא ראיתם את הרכב ולכן אינכם יודעים עליו כלום. קיצר - עזבו את ההערות הציניות! מי שרוצה שיתקשר, מי שלא רוצה שלא. ערן.

לא מניע

New member
רד בארון לא למדת?!?!?!?!?

חלאס עם הציניות, תפסיק עם הביקורת המסריחה הזאת!!!!! מי אתה שתזלזל ככה בבנאדם שמציע את הרכב במחיר הזה, זה עניינו, ימכור או לא זאת בעיה שלו, אתה לא מחוייב לקנות את הרכב. אני מבקש ממך להפסיק עם הביקורת.

יאללה מה אתם רוצים ממנו

הבן אדם דפק מחיר לא הגיוני על חיפושית שהיא אפילו לא אספנות... אתם לא מבינים שכל אחד שדופק מחיר כזה רק מעלה את ערך החלפים וקניה של חיפושיות אחרות? זה פוגע בנו בסופו של דבר.

imprezer

New member
......

בקצב הזה עוד כמה שנים סוחרי רכב יתחילו לעבוד עם חיפושיות.

The Red Baron

New member
טוב

כשאני אנסה למכור לך חיפושית שנת 81 במצב מדהים ב 27 אלף שח !!!! אני ארשה לך לקרוא לי משוגע ולבקש מהפסיכיאטר המחוזי לאשפז אותי . חוץ מיזה הבן אדם פירסם בפורום ולא בלוח מודעות - ז"א הוא פותח את המכירה שלו לדיון (לדעתי בכלל מקומם של מודעות למכירה הן בלוח מודעות - אבל זו דעתי בלבד ) . רק שתדע שיש לי שכן שמנסה למכור מרסדס ממש יפה שנת 83 ב 20000 שח ולא מצליח !!! יש מרסדס שנת 68 אספנות דגם מפואר במצב מעולה שהבן אדם רוצה עליו 25 כבר מעל חצי שנה (זה בלוחות השונים ) . יש את החיפושית של לאטינו 1302 שהוא רוצה עליה פחות מ 20 (ששווה הרבה יותר זה 1302 LS מדוגמת ) . בקיצר לבקש 27 אלף על חיפושית 81 זה מגוכח . ובגלל שהוא פתח את זה בפורום לדיון הגבתי - אני לא חושב שהבן אדם נפגע ואני ממש לא מאמין שמשהו מהפורום יחשוב לקנות את הרכב ולא פגעתי לו במכירה . הבעיה שאנשים כאלו פשוט גורמים לבועה בשוק . רק שתבין - לקחתי כרגע 2 חיפושיות ב 5000 שח שאחת במצב נסיעה ומושקעת והשניה לחלקים . הבן אדם חצי שנה ניסה למכור את זה - התחיל ב 15 אלף נכון ללפני חודשיים לא ירד מ 8000 ועכשיו התקשר אלי שמוכן למכור לי ב 5000 מה שהצעתי לו במקור . יש עוד אחד בלוחות של YAD2 מנתניה שמוכר כרגע ב 4500 כשהייתי אצלו לא היה מוכן לרדת מאזור ה 8000 בערך (הצעתי לו מזומנים על הרבה יותר מאשר הוא מציע אותה עכשיו ) . בקיצר כמו שיש אנשים לא רציניים קונים - יש גם יותר מידי כאלו שמוכרים חיפושיות ובגלל שקוראים שאיזה ליצן רוצה 27 אלף על חיפושית ברזילאית 81 במצב טוב - הם סתם משגעים את השוק ואת עצמם . חוץ מיזה זו דעתי , האם אני צריך לפחד לכתוב את זה כי אתה לא מסכים איתי או בגלל שזה יפגע בפופולריות שלי ? אם אני טועה - תסביר לי איך ואהיה הראשון להתנצל .

לא מניע

New member
שמע,

אני מסכים עם העובדה שזה מחיר גבוה, ולא אתווכח עם זה, והביקורת לגיטימית, אבל לכל דבר יש צורה, וביקורת צינית כזאת לא תורמת, פשוט לא נראה טוב. אני מפרגן לך ומקווה שתמצא חיפושית במחיר שאתה מחפש ואתה כן תורם לפורום , אבל בבקשה, תעביר ביקורת בצורה קצת יותר נעימה משהו קצת יותר "פוליטיקלי קורקט". אין לזה שום קשר לפופולריות או לפחד לכתוב פה, כי זה פורום ציבורים, וכל אחד תורם משלו, וזה בסדר שיש חילוקי דעות, פשוט לכל דבר יש דרך לומר אותו. אני מקווה שאני לא נשמע כמתחסד, אבל האוירה כאן חשובה לי. בהצלחה ניצן

למעלה