חיפה: אברך חרדי הותקף ע"י ארבעה ערבים

חיפה: אברך חרדי הותקף ע"י ארבעה ערבים../images/Emo198.gif

ארבעה צעירים ערבים תקפו אמש (שני) אברך חרדי תושב שכונת הדר בחיפה, שעה שחזר מביקור חולים. המקרה אירע ברחוב סירקין שבשוק תלפיות, כשהארבעה חבטו בו בעזרת מוטות ומקלות. האברך שנפגע הועבר לבדיקות במרכז הרפואי 'רמב"ם', שם התברר כי למרבה הנס מדובר במכות יבשות בלבד. אברך חרדי תושב שכונת הדר בחיפה, הותקף הלילה סמוך לשעה 10 ברחוב סירקין שבשוק תלפיות בעיר. מפרטים ראשוניים שהגיעו ל"לדעת.נט", עולה כי האברך מרדכי ל. (שמו שמור במערכת) הותקף ע"י מספר בני מיעוטים מסיבה שטרם הובררה. לאחר תקיפתו הצליח האברך להזעיק את מד"א, שפינו אותו למרכז הרפואי רמב"ם שם הוא עובר סדרת בדיקות וצילומים, שאחריהם יוחלט אם לשחררו. בשיחה עם כתב "לדעת.נט", מספר ר' מרדכי, כי התקיפה אירע מעט לפני השעה עשר, כאשר הוא שב מביקור חולים מבית חולים ברחוב סמוך, כשלפתע התנפלו עליו ארבעה נערים שדיברו ביניהם ערבית, ובעזרת מוטות ומקלות החלו להכותו בראש ובכל חלקי הגוף. "לקח לי זמן מה להתעשת, אך הצלחתי לתפוס מקל מאחד הנערים ולהשיב לו, בתגובה התנפלו עליי שלושה נערים והחלו עם המוט להכות אותי ביד ובראש, והצליחו לגרום לנפילתי. לאחר שנפלתי הם ברחו מהמקום והשאירו אותי כשאני שרוע על הריצפה. במקום לא הייתה נפש חיה, צלצלתי למשטרה ולמד"א, שהגיעו תוך זמן קצר למקום ופינו אותי לבית החולים, כעת עשו לי בדיקות בכל חלקי גופי, בתחילה היה חשש לשבר ביד בשל נפיחות גדולה, אבל ב"ה מסתבר שמדובר במכות יבשות בלבד". ר' מרדכי הוסיף ואמר כי העובדה שהוא עם כיפה וזקן היא זו שהסגירה שמדובר ביהודי, בדיוק כמו שהיה בימים ההם באירופה. "הם לא רצו כסף הם לא ביקשו שום דבר, רק חבטו בי ונתנו מכות עם המוטות". לדבריו הוא יוכל לזהות את אותם נערים, ולא תיהיה זו בעיה גדולה בשל מיעוט המשפחות הערביות הגרות שם באזור. (לוי אשכנזי - לדעת)

למעלה