חיסול - ערבים

נעמתוש

New member
חיסול - ערבים

זה שתי מילים שאני שומע ורואה בזמן האחרון. תגידו לי, לכל הכותבים האינטילגנטים והאינטלקטואלים כאן, למה חלקכם כותבים לחסל את הערבים? אתם חושבים שזה פיתרון? להרוג אותם, כי הם מופרעים? כן אולי אי אפשר לעשות איתם שלום, אבל בטוח אפשר פיתרון אחר, לכל דבר יש כמה פתרונות, ולא אחד. ואם זה מה שאתם רוצים לבחור, מוות, לא משנה... עמית שעוד חודשיים ו 26 ימים אני חושב בן 12! 12 נשמע גיל נחמד... :):)

the real flea

New member
משהו שקרה לי

לפני כמה ימים כתב לנו מישהו לבנוני באיי סי קיו שצריך להרוג את כל היהודים וכאלה שטויות, וזה הזכיר לי מאוד אנשים כמו טרבלסי3 שאומרים שצריך להרוג את כל הערבים, לכן כתבנו לו שכמו שאצלנו האנשים שאומרים שצריך להרוג את כל הערבים הם מיעוט אנחנו מאמינים שגם הוא מיעוט בלבנון והוא סתם את הפה ולא ענה לנו, ובאותו עניין: להגיד שכל הלבנונים זה חיזבאללה תהיה טעות מאוד גדולה תנסו להיזכר טוב ותזכרו שכשצה``ל יצא מלבנון הרבה מאוד לבנונים באו לארץ מפחד והתנגדות לחיזבאללה

שלומצי

New member
זה סתם

ביטוי של זעם - לחסל את הערבים. אני מנחשת שאם היינו נותנים לכל אחד שאמר את המשפט הזה בשבוע האחרון רובה וכדורים, לא בטוח מי מהם באמת היה לוקח ויורה, או מחסל את הערבים. בזמנים של יאוש וכעס, אנשים מסוגלים לומר הכל, גם הטובים והנחמדים ביותר.

למעלה